GalantWeb

kouslá ruční brzda

Offline Howler

Zdravím, mám opět problem. Při zatažení ruční brzdy mi na pravem zadním kole se při pojezdu dopředu auto ani nehne ale dozadu jede jak pominuté, nevíte co s tím, v čem muže byt problem že dopředu se mi kousne a dozadu se točí.... :o


Offline Howler


Offline Pepe

mám vzadu kotouč a uvnitř je buben ručky..
V nadpisu měl být otazník . Odpověď by zněla - ano . Takže demontovat kotouč-buben a pakny ručky zkontrolovat . Pak bych to vyčistil a v případě že nemusím kupovat nové pakny, bych to namontoval zpět a odjel . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
nejspíš se ti něco šprajcuje mezi buben a paknu. Rozhodit to musíš tak jako tak
Radouš


Offline Howler

rozdělal jsem to a jenom jedna pakna se pohybuje, nenašel jsem na kotoučově brzdy manual ani ve workshopu..... :undecided:


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
houbelec. Pohybujou se obě. Když ji nějak zajistíš aby se nepohnula tak půjde ta druhá. Manuál nepotřebuješ. Buď si to vyfoť nebo si zapamatuj jak to tam bylo. Kompetně to rozeber, očisti a důkladně všechno rozhejbej. V prostoru bubnu nic nemaž (spíše odmašťuj).  To samé udělej i na druhém kole
Radouš


Offline Howler


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
ok díky, budu nejspiš muset sundat i náboj
to si nemyslím
Radouš


Offline Pepe

Jak píše Radous , náboj s tím nemá co dělat . :laugh:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Howler


Offline Drak

tady mas to schema
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)



Offline Howler

zdravím, tak jsem dnes rozdělal ty pakny, vše promazal a zjistil jsem, že čast je ulomená co rozpirá ty dvě pakny od sebe. Na obrazku co přidal drak je to pod číslem 7-8, tak kdyby to někdo měl z pravého zadního kola, dejte mi vědět..díky


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Ta rozpěrka by se měla dát obědnat. Vyměň je na obou kolech
Radouš


Offline Howler

nevím teda kde objednat, e-cat ani mjauto nic, budu doufat že se to někomu valí doma a třeba i s lanovodem pravého zadního kola parkovací brzdy..díky chlapy :mellow:


Offline Misak

brnkni do mjauto, spoustu veci nemaji na webu ale objednavaji podle katalogu.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Tady je lanko. Levnější asi nenajdeš. Stejně asi budeš obědnávat na obě strany. Jinak na pravou stranu je to dražší lanko. Pro upřesnění - pravá strana z pohledu řidiče. Já jen že jsou tací co to neví a berou strany tak jak je vidí když stojí před autem  http://www.auto-pilot.cz/mitsubishi/galant-vi-ea_-09/96-10/04-/2.0-1997ccm/100kw/136hp-09/96-09/00-/brzdovy-system/lanko-rucni-brzdy/Catalog.aspx?tree=0&path=00704;159437;203236;508746;508754&list=1
Nebo se koukni na www.autokseft.cz
Neměl si na mysli díl 6-7 ? Kdyby si ten díl vyfotil a změřil, možná bych našel náhradu. Zaplatil by si jen poštu
« Poslední změna: 05.02.2010 - 15:57:23 od Radous »
Radouš


Offline Howler

cena je to pěkná, ale nechce se mi davat 9kil za lanko, když skoro tu ručku nepoužívám, mylsel jsem jestli se někomu nevalí doma o podstatně nižší ceně. Jinak maš pravdu je to díl 6-7


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Právě tím že se ručka nepoužívá tak dochází k poruchám. Platí to u všeh aut. A zvláště pak lanka dostávají extra na prdel. Ručku používej vždy. Jestli nemáš zlomený lanko nebo bowden promáčklý nebo jinak poškozený tak to sundej a skus propláchnout naftou a rozhejbat. když to zabere, propláchni to benzínem aby se vnitřek odmastil a neusazoval se uvnitř prach. Později by to vázlo znovu. To stejný udělej i na druhé straně když v tom budeš.
Dej sem fotku té rozpěrky já se mrknu jestli ji nemám
« Poslední změna: 05.02.2010 - 16:08:05 od Radous »
Radouš


Offline Howler