GalantWeb

brzdový třmen u galanta 98 2.5 V6

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dej vědět , až to projedeš, jestli je to fakt znát. :mellow:


Offline Pepe

Tak mám problem - přední třmeny jsou s hadicí napřímo , ne jako u jednopístu přes šroub .
Teď jen sehnat tyto hadice . :undecided:    Anebo třmeny převrtat a nařezat závit pro šroub .
« Poslední změna: 16.06.2012 - 11:21:57 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Nepomůže náký instalatérský šroubení/redukce/?


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Tak mám problem - přední třmeny jsou s hadicí napřímo , ne jako u jednopístu přes šroub .
Teď jen sehnat tyto hadice . :undecided:    Anebo třmeny převrtat a nařezat závit pro šroub .
Kdybych věděl co přesně potřebuješ, možná bych ti dokázal pomoct.
Radouš


Offline Pepe

Brzdový třmen na tomto autě má hadičku ukončenou okem , kterým prochází dutý šroub a spojení je 90°.  Dvoupíst třmen pro výměnu má závit pro přímé ukončení hadice , stejné šroubení jako zadní třmen . Tento závitový nálitek je pod úhlem 45°,takže dutý šroub nelze použít . Musel bych ocelovou přívodní trubici ohnout o těch 45°a neporušit ji .  :undecided:   Vlevo jsou přední třmeny a vpravo zadní . Jedině se poohlédnout u jiné značky na přední třmen --- ale hadice musí mít min. 550 mm .
« Poslední změna: 17.06.2012 - 10:04:50 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

nech si udělat hadičku...je to bezpečnější než bastlit zakončení.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Napiš kdo a nemám problém . :angel:   ](-:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_sacat=0&_from=R40&_nkw=galant%20brake%20line&_sop=15&_clu=2&_fcid=56&_localstpos=&_stpos=&gbr=1

změr jakou přesně potřebuješ koncovku a jak dlouhou trubku. Kdysi dávno jsem nechával dělat trubku v servisu na Libeňským ostrově.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Trochu jsem gůglil a našel kluky v České Lípě, juknu ještě co je v Praze . Mělo by to mít min. 550 mm.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
myslím že bych tady něco našel. Ještě se kouknu. Jinak kousek od nás taky dělaj tlakový hadice ale možná by bylo jednodušší zajet do autokelly a říct co potřebuješ. Když tam nebude sedět úplnej blbec, tak něco jistě najde.
Radouš


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Brzdový třmen na tomto autě má hadičku ukončenou okem , kterým prochází dutý šroub a spojení je 90°.  Dvoupíst třmen pro výměnu má závit pro přímé ukončení hadice , stejné šroubení jako zadní třmen . Tento závitový nálitek je pod úhlem 45°,takže dutý šroub nelze použít . Musel bych ocelovou přívodní trubici ohnout o těch 45°a neporušit ji .  :undecided:   Vlevo jsou přední třmeny a vpravo zadní . Jedině se poohlédnout u jiné značky na přední třmen --- ale hadice musí mít min. 550 mm .

 Pepe tos Ty stříkal...? co je to za barvu...stačí značka ... zbytek snad najdu... díkes... :-)  ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

Vypadá to jak od posledního patlala ale nevim proč to nešlo odmastit . Poslední brzdovka co v tom byla nejde dolů ani acetonem ani čističem brzd.  ](-: ](-: ](-:  :( Stydím se ale jinak to nešlo . :angry: :angry:  Ta barva na tom nezaschla ani po týdnu a když jsem to vzal do ruky , barvu jsem měl na prstech ale ne na třmenu , ku..a.
« Poslední změna: 17.06.2012 - 20:34:28 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
ona se tam zapeče až to probrzdíš :-)

Právě že ne e... nachytá se na to prach z destiček a bordel a je po barvě... tohle odmastit je celekm makačka...:-)  ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

Hadice bude dělat  tubes-international Praha Modřany - areál Microtechny .
K té barvě - odmastit nešli tělesa , proto je to tak flekaté. Tam kde zůstala mastnota - není barva .
« Poslední změna: 20.06.2012 - 17:05:48 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Hadice bude dělat  tubes-international Praha Modřany - areál Microtechny .
K té barvě - odmastit nešli tělesa , proto je to tak flekaté. Tam kde zůstala mastnota - není barva .

 K té barvě ... .... a to je právě to co nechci... :-(  ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Ghost Buster

No já jsem to odmašťoval naturalem  :laugh: šlo to celkem dobře. A hooodně drátěnýho kartáče  -_-

Docela ten sprej držel, ale brzy prošla rez znovu skrz. Teď je to dva roky a budu tu procedůru asi provádět jak se říká znovu a lépe...


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
No já jsem to odmašťoval naturalem  :laugh: šlo to celkem dobře. A hooodně drátěnýho kartáče  -_-

Docela ten sprej držel, ale brzy prošla rez znovu skrz. Teď je to dva roky a budu tu procedůru asi provádět jak se říká znovu a lépe...

 hele  co to vzít nejdřív nějakou barvou na vysoký teploty... a na to dát barvu... přece jen tam teploty vznikají....ten beznzín mě taky napadnul... ono čím jiným no....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

Barva na brzdy JE pro vysoké tepoty ---- a to odmaštění se nepovedlo bo nevim jaký liquide požívaj v USA , ale páchlo to hrozně . Hadice hotové , takže bude repas.  :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Barva na brzdy JE pro vysoké tepoty ---- a to odmaštění se nepovedlo bo nevim jaký liquide požívaj v USA , ale páchlo to hrozně . Hadice hotové , takže bude repas.  :mellow:

No já si myslím... a už si to někde našel...? nebo to mám hledat...?
To jasný že základ je to odmastit ... ale kdo by se s tím rozdělával a čistil to.. když to funguje... :-)))  ](-: ](-: ](-: ](-: ](-:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)