GalantWeb

Offline ondraseek

Zdravim chlapi mam mensi problem dneska sem jel po snehu v jedny zatacce sem zatahl ručku a pak se mo rozsvítilo abs a svítí je mimo provoz co by to mohlo bejt za problem? diky
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Daneczek

napadá mě špinavý nebo obaleny snehem čidlo ABS  -_- ... kdysi se mi stalo u Octavky to samy.. projel jsem hlubokym snehem a abs neslo... bylo zasrany cidlo na prednim kole  -_-


Offline ondraseek

ok kouknu na cidla nevim normal chodilo a pak z niceho nic prestalo fachcit jak sem zatahl rucku nevim co jinyho by to mohlo byt
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Daneczek

nebo napřed můžeš kouknout třeba na pojistky   -_- to abs je taky možný že ti samo začne zase chodit... občas se mi taky stane teď v tom sajrajtu, že se mi třeba na 5 vteřin rosvití a pak zase zhasne jak tam ten sajrajt lítá


Offline ondraseek

jo pojistku to ma u motoru vid? jinak jednou se mi stalo ze se to rozsvitilo a po chvili to zaslo a vse ok ale dnes to nezhaslo tak uvidim zitra
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Daneczek

Teď nechci kecat kolik jich kde přesně je  :laugh: ale u motoru určitě je, ale vím že je jedna i uvnitř  :D


Offline ondraseek

ju dobre ja na to kouknu myslis ze kdyz by odesla pojistka tak se vypoji cely abs?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Daneczek

když odejde pojistka tak ti nejde napájení do abs a tím pádem nejde, zkoukni pojistky a uvidíš,jinak je u motoru ještě relé tak na to taky můžeš kouknout jesti ti tam dobře sedí, pak  jedině zkouknout ty čidla


Offline ondraseek

ok kouknu na to jinak diky
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Daneczek


Offline ondraseek

tak sem byl ted v aute pro neco tak sem koukal na pojistku u motoru a vypada ze je dobra pokud to byla ona kouknu na to za svetla jinak k tem cidlum se dostanu nebo musej dolu kola?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Drak

pokud nemáš možnost zvednout celé auto na hever, tak kola dolů
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline ondraseek

hm tak to nemam takze kola dolu no jinak nevis cim by to mohlo bejt krom cidel? a pojistek? pojistky to ma 2 vid?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline ondraseek

jinak staci mit zasrany jedno cidlo a je nefunkcni cely abs?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Stačí i do zadních světel nacpat LED žárovky do brzdových světel a ABS se ti taky vypne/vlastní zkušenost/. :'(


Offline ondraseek

fakt to slysim po prvy to je naky divny  ](-:
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline ondraseek

tak mozny je vsechno  :o
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
« Poslední změna: 21.01.2013 - 20:54:40 od Rob »


Offline ondraseek

tak sem dnes rano jel do prace kontrolka zhasla a abs zas normal funguje takze tam byl asi snih
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Daggereall

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
Podobnej problém sme měli na meganu,sem tam v zime,nebo dešti svítilo abs.Dostavala se tam vlhkost v konektoru u kola.Koupil sem gumovou samovulkanizující pásku,obmotal konektor u kola a bylo po problému. :mellow: