GalantWeb

URGENT - boural jsem - co s galantem?

Offline CRAZY-Ivan

Boural jsem

galant černá sport edice 2,5 v6 24v
kůže černá
sport edice
elektrika

bourané na pravou stranu zepředu (urvané kolo, hnutá střecha, přední sklo, přední bok je gone, motor asi ok, pravé dveře gone, airbagy gone)

fotky hodím večer... kolik by to tak bylo na díly, nevíte kam v praze s tim, nemá někdo zájem?
fotku nebouraného mám

http://www.humanart.cz/davidmarek/Machines/images/DSC_1859.jpg

pak budou na prodej leťňáky ještě (5ks -  17")


Offline CRAZY-Ivan

ročník 2000

teď je uschovené na vrakáči v horoměřicích


Offline Drak

když to budeš rozprodávat po dílech, měl bych zájem o sedačky tapecirunky a připadně nějaké drobnosti z interieru.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline CRAZY-Ivan

kolik bych tak za ty díly tak mohl dostat?

budou mi volat z toho vrakoviště, uvidim kolik mi nabídnou, ale určitě to moc nebude


Offline morfes

Chjo, taková škoda...RIP

Nevyšlo by tě rozprodání na lepší peníze?

Kdyby jo, tak bych bral zadní nárazník a prahy...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline CRAZY-Ivan

právě nevim kolik mi za něj na díly nabídnou...


kdybych z toho dostal tak 40 tak bych byl rád, ale nevim

nevim jak jsou ceny nevim nic ještě jsem vyklepanej, stalo se to ráno


Offline morfes

Hlavně jeslti jsi v pohodě...auto je kus železa, ale zdraví je jenom jedno! To ti nikdo nevrátí a to si nekoupíš...co se stalo?
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Drak

vzhledem k nynějším cenám aut Ti ve výkupu na vrakárně dají odhadem 15-20 tis v závislosti na míře poškození a počtu použitelných dílů. Pokud máš čas a místo, tak víc dostaneš pokud to rozprodáš po dílech.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline CRAZY-Ivan

Předjížděl jsem... ženská se nepodívala do zrcátka, tak jednou blikla (zatáčim) a začala se točit, že zahne... zrovna v momentu, kdy začala točit, jsem byl v podstatě "za ní", reflexivně jsem cukl do strany a potkal sloup

jel jsem asi 70, mokro

no, ona odjela, policajti řekli nepřizpůsobení a rychlost, takže nedostanu ani nic a tak


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
hele dej mi fotky, a cenu do vzkazů.. možná bych ho vzal celého,..popřípadě bych ho vyměnil za svého žraloka.. dle dohody s doplatky.. mám vážný zájem



Offline Misak

no do haje, jak konzerva. aspon ze se nikomu nic nestalo.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline CRAZY-Ivan

kdyžtak napište kdo by měl o co zájem a já uvidim, co mi nabídnou na tom vrakovišti :/


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301

Offline CRAZY-Ivan

ee,v nějakém placeném, kde platím 100 za den než rozhodnu, co s ním


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
V Horoměřicích je snad jen vrakáč Peugeot,jestli vubec  ještě je a 2 sběrny surovin, kams to dal? ŠKODA takovýho vymazlence.



Offline CRAZY-Ivan

teď se akorát rozmýšlím, co s ním... jestli ho nechat odtáhnout babičce na dvůr a rozprodat sám nebo to nechat na nich (uvidim kolik mi nabídnou)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tady na klubu bude spousta lidí nákej díl od tebe chtít -minimálně převodovku,........ ne-li celé auto,ten vrakáč neznám, ale tušim, že ti nabídnou to ,aby sami ještě na tobě vydělali,je to na tobě


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Jo už asi vím, v arealu dekra-možná bývalém- ,ale co ty asi ted potřebuješ je štempl o ekologické likvidaci vozidla a v tom je ten vrakáč možná jednodušší ????.