GalantWeb

Galant V6-24, 2,5L prodám r.v. 1997

Offline Misak

Tohle už je snad Euro 3 ne? S tím důvodem na náhradní díly to myslím nejde, nebo aspon před půl rokem nešlo, muselo se tam uvádět jiné využití + nějaký důkaz. Třeba že s autem ořu pole + fotka.. Ale třeba už je to jinak no.

97 = Euro 2
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Eko daň na to auto je myslím 3000. Jestli se pletu, opravte mě. Když si budeš chtít udělat traktor tak můžeš. Ale pořád na sebe budeš mít registrovanej motor s dalšíma věcma které si z auta vezmeš, zbytek necháš zvrakovat a doneseš doklad o likvidaci. Jak to pak bude s registrací motoru probíhat dál to nevím. Když chceš celé auto na díly tak to jde stejně dobře jako před půl rokem.  Musíš ale mít ještě jedno stejný auto. Nic víc nepotřebuješ. Nelze si nechat na díly škodovku když máš mercedesa.  Ty s toho auta nesmíš nikomu nic dát ani prodat. Je určeno výhradně pro tvoji vlastní potřebu
Radouš


Offline theneverhood

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 41
    • http://
Dík za reakce. Je mi jedno, jestli to prodám s papírama nebo bez. Chci se auta zbavit, aby nestálo někde přes zimu zbytečně, když by někomu mohlo ještě udělat službu. Je to sice 6válec, ale spotřeba není tak kaatstrofální, dlouhodobě jsem jezdil za 8,5 L a na to, že to umí jet i rychle to není vůbec špatný. Dejte někdo 15 tis, jinak to odhlásím a hodím ze skály..:) Za míň to nemá cenu  prodávat. O prachy mi nejde. jde o princip. Nemůžu to dát zadarmo. Pořád to ještě udělá lepší službu jak fabia 1,2 ca 150 tis, kde není žádný pohodlí, automatická klimatizace ani rychlost a bezpečnost.


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
te dlouhodobé spotřebě sice nevěřím ,ale to je fuk, ještě chvíli půjdeš s cenou dolů a koupím si ho   :-D


Offline Misak

blazne, ty si nedas pokoj.
Ja mam s automatem 9,5l dlouhodobe kombinovanou, alik a dalsi, co maji manual by ti potvrdili, ze jsou o litr lepsi.
Jestli ty jezdis za dvanact, pak je chyba nekde jinde.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Lades

blazne, ty si nedas pokoj.
Ja mam s automatem 9,5l dlouhodobe kombinovanou, alik a dalsi, co maji manual by ti potvrdili, ze jsou o litr lepsi.
Jestli ty jezdis za dvanact, pak je chyba nekde jinde.

-_- mezi sedackou, volantem a pedalama -_-
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Já bych zašel dál, do dutiny lebeční...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
chyba bude,že stím jezdí 5km do práce po Ostravě..  :D to vysvětlí těch 12l..

ale zajímalo by mne,čím vy měříte tu spotřebu


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

U galantu sem to měřil softwarem v mobilu, kam sem zadával na setinu natankovaný litry a km najetý na autě.

U rézy už to je na palubním počítači s průměrama a dokonce se tam dá dělat na dotykáči statistika...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
U galantu sem to měřil softwarem v mobilu, kam sem zadával na setinu natankovaný litry a km najetý na autě.

U rézy už to je na palubním počítači s průměrama a dokonce se tam dá dělat na dotykáči statistika...

mobilem spotřebu.. to je fajn  :D  by mě zajímalo procento chyby.. s jakým si dospěl k výsledku..ale bude to nejspíš velké číslo..  :D

proti palubním PC nic nemám,ikdyž i ony měří s chybou..ale ta se může zanedbat při porovnávání
« Poslední změna: 19.11.2009 - 18:20:43 od blazen »


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
No myslim že chyba je tam prakticky vyloučena, pokud dotankuje doplna na stejné pumpě... já na to akorát nemám soft v mobilu ale trojčlenku  :-D
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
No myslim že chyba je tam prakticky vyloučena, pokud dotankuje doplna na stejné pumpě... já na to akorát nemám soft v mobilu ale trojčlenku  :-D

Naprosto souhlasím. Mrknu kolik sem natankoval, kolik jsem najel, vynuluju tachec a měřím znovu. Jasně že když budu tankovat za 200kč každej druhej den tak se to změřit nedá. Navís tím častým tankováním bych si zvedl spotřebu o 0.5litru :D
Radouš


Offline Rafik

Ten program v mobilu má nulovou toleranci... taky jsem to tak dělal, teď už to jen tak odhaduju když na plnou nádrž mám dojezd 750-900km
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

mobilem spotřebu.. to je fajn  :D  by mě zajímalo procento chyby.. s jakým si dospěl k výsledku..ale bude to nejspíš velké číslo..  :D

proti palubním PC nic nemám,ikdyž i ony měří s chybou..ale ta se může zanedbat při porovnávání

No, výsledek byl 7,25l na 100km při provozu na dlouhých vzdálenostech.  Procento chyby? Ty voe, jakou chybu chceš mít, když tankuju na 2 pumpách, Shell v Chebu a Shell v MB. Nikde jinde. Navíc ty tankovaný množství jsou dost podobný, v rozmezí asi 3l.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
dobře zapomente na to, nebo se zachvíli dostanem na 5l .. měřte spotřebu třeba digitálkama. Jak jsem psal je to fuk,já nevím,proč to vůbec někdo rozebírá,pouze sem napsal,že tomu nevěřím..a taky neuvěřím.. tím to pro mne končí,necht nový majitel sám posoudí,jestli jezdí za 8,5l ..  spíš vám vadí,když nesouhlasím s něčím co se týká čehokoliv tady.. ale bohužel už jsem takový, netajím to, měl sem mnoho aut, najezdil mnoho km a když se v něčem přu, většinou vycházím z faktů a vlastních zkušeností. Ne ze zkušeností strejdy z horní vsi co to má dopráce i z práce z kopce dolů. Asi si na to budete muset zvyknout,nebo mne přehlížet, není to nic ve zlém, jen názor, tvrzení.. toto forum mám rád a rady některých lidi zde mi už usnadnily hodně času při řešení problému.. to je cele


Offline theneverhood

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 41
    • http://
s tímto galantem jsem jezdil 4 roky. Dlouhodobě průměr 8,5 l. Způsob výpočtu spotřeby je zcela jednoduchý a nikdo nehoní desetiny.Když bude nějaký hovado s cihlou na noze jezdit po městě, pojede za 12, 13. Jás jsem jezdil s tak 30% podílem města, jinak okrsky a dálnice a nemusel jsem jezdit vyloženě na spotřebu. Mýtus, že 2,5L šestivál. musí nutně žrát jak bavorák vyvrátí každý majitel tohoto auta s tímto motorem. Za kolik jezdíte s favoritama a fabiema s 1,2 HTP? Proč je tady tento web? Protože je Galant skvělý auto a bohužel nedoceněný. Podobný auto se snad ani nevyrábělo. Pohodlný, rychlý, bezpečný, spolehlivý. Motor skvělej. Jedinej neduh jsou ty ramena.


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
a koroze.. že je nedoceněné..stím bych souhlasil..je to povedené a pěkné auto.. já jezdím 100% město.. a těch 8,5l mi přijde tak pro dálnici


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

a koroze.. že je nedoceněné..stím bych souhlasil..je to povedené a pěkné auto.. já jezdím 100% město.. a těch 8,5l mi přijde tak pro dálnici
Hele blázne, galanta sem měl 7let, ta spotřeba byla na trase přes 250km dlouhý, a najet na nádrž přes 800km mi opravdu problém nedělalo. O tvých zkušenostech a praxi s Mitsubishi všichni víme, když si se podivoval nad tím, že 4G63 se dělala v různých orientacích a nejen to... Prosím, už toho opravdu nech.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline tombik

Panove prosimvas odpustte si ty generalizace. Koroze rozhodne neni problemem Galantů obecně. Týká se to jen galantů 93+

Muj galant nehnije. A lehké náznaky rzi se objevují pouze v místech kde byl sestrou nabořen. Leč ta koroze se objevila 5 let poté  :D


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
Panove prosimvas odpustte si ty generalizace. Koroze rozhodne neni problemem Galantů obecně. Týká se to jen galantů 93+

Muj galant nehnije. A lehké náznaky rzi se objevují pouze v místech kde byl sestrou nabořen. Leč ta koroze se objevila 5 let poté  :D

pak je škoda,že hnijou ti žraloci,jsou to krasavci.... odpověd na reakci nad tebou posílám do SZ