GalantWeb

ORIGINÁL ND - MITSUBISHI - VŠECHNY MODELY I ROKY !!!

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
mrkni po těch reprácích,ale to se asi blbě nakupuje,bez vyzkoušení


Offline hoktar

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 112

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
možná budu potřebovat zadní třmen,ze spolujezdcovy strany (LHD) .. kdyžtak dej cenu,ten můj se zas přidírá, asi už nepůjde opravit


Offline michaljust

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 21
Dají se sehnat někde v dobrým stavu přední blatníky ( jak levej tak pravej) na pětkovýho galanta, a jestli jo tak kolik za ně? Díky za odpověď


Offline dily.mitsubishi

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 68
Zdravim vsechny, trochu po odmlce... bolo toho mnoho

1. takze, repraky mam, nekolik ... cena je 400 kc + posta ( ozkouseno )

2. odrazky k mlhovkam jsem objednal 4 kusy, musim je akorat vyzvednout, jak tento tyden pojedu do rakouska ...

3. lišty na galanta mam, cena je 300 kč/kus

4. pneumatik mam docela dost, ale takhle zhlavy neřeknu... takže se zitra podivam na ten rozmer 215/45/17
    cena, dle stavu 400 - 800 kc/ kus

5. zrcatko v elektrice s priklapenim je trosku problem, prodal jsem nedavno posledni, myslel, ze mam jeste nejkay, ale nic
    takze jsem zaukoloval pana v rakousku a uvidim jestli neco sehnal...

6. naraznik ve sport editionu a masku zkusim sehnat, jak tam ted pojedu

7. zadni leva ctvrtka na galanta 99 sedan mám krasnou, absolutne bez koroze, cena je 5.000 kč. Cena odpovida stavu 1A!

8. doufam, ze je to vse... lol

9. aha neni, takze blatniky mam, v zeleno modre metal, ted fakt jiny nejsou... cena je 800 kc/kus... zitra budou fotky, zde...

10. a jeste jednou: zadni trmen, 1.000 kč
« Poslední změna: 04.07.2010 - 01:25:06 od dily.mitsubishi »


Offline Ghost Buster

Zdravím!

sháním zadní plechové štíty brzdových kotoučů, mě už urezly skoro do půlky  :(

Je to na Galant EA2A 2,0 16v 100kW 4G63.

Pokud máte nějaké co mají ještě původní tvar a drží pohromadě, tak bychom se nejspíš dohodli  ^_^

mail: ghostbuster@centrum.cz

Díky...


Offline Jindřišák

Cena za origo křídlo na Galant V nejlépe v zelené metle? A bylo by vůbec?
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.



Offline Tommy23

Zdravím,
 
chtěl bych se zeptat, máš katalyzátor ma mitsubishi Galant 2.0 rv.02 ?

Díky předem za odpověď


Offline dily.mitsubishi

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 68
Zdravim vsechny po odmlce,

katalyzator na 02, no nevim jestli to pasuje z toho starsiho, kazdopadne pokud mas ten novej model, tak ten ma tri katalyzatory !!! takze kterej???

krytka k mlhovce...jeste ne ...  :mad:

kridlo origo na galanta 5 mam, je jak novy, ale je ve vinove metal... ze sedana, z hatchbacka taky ... musim to nafotit...

plechy k brzdam jsem minuly tyden nekomu posilal... Takze Tobe to zrejme nebylo... urcite jeste mam ... 100/kus



Offline Tommy23

No to se mi nějak nezda aby měl tři katalyzatory....to by tam ani nevlezlo, nemyslíš tlumiče výfuku?


OceanEmotion

  • Host
cau, potreboval by som zadne kridlo z VR 4 ,inak pasovalo by to namiesto povodneho-toho maleho na r.v. 99, 2,5 V6 24V atmosfera,lebo je zlomene a lepit to nechcem...a z VR4 je krajsie :D


Offline koty

tam budou šrobky  takže díry v kufru a zatmelit to ať to neteče :-)  jinak se dá koupit replika  do 5 000 u nás
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline tomasssr

Chtěl jsem se zeptat, zdali by se dalo sehnat origo Sport edition oplastování na žraloka komplet a za kolko. :roll:
Myslím, že poptávka po tomto by byla dosti velká...
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline dily.mitsubishi

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 68
Chtěl jsem se zeptat, zdali by se dalo sehnat origo Sport edition oplastování na žraloka komplet a za kolko. :roll:
Myslím, že poptávka po tomto by byla dosti velká...

sehnat se to da, ale toto vozim pouze na objednavku... naposledy jsem to panovi nechal za 11.000 komplet a dal mi sve narazniky.
Sehnat se to urcite da, nekdy levneji, nekdy draz...


Offline dily.mitsubishi

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 68
No to se mi nějak nezda aby měl tři katalyzatory....to by tam ani nevlezlo, nemyslíš tlumiče výfuku?


novy model 2.5 v6 ma tri katy... ver tomu nebo ne, ale je to tak. Vedou hned z hlavy a jsou svisle dolu, pak je jeste jeden pod autem...

takze mas asi toho starsiho... 97 a vys... ten bych mel mit, cena 2.500 kc mozna i dva...


Offline dily.mitsubishi

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 68
cau, potreboval by som zadne kridlo z VR 4 ,inak pasovalo by to namiesto povodneho-toho maleho na r.v. 99, 2,5 V6 24V atmosfera,lebo je zlomene a lepit to nechcem...a z VR4 je krajsie :D


Zadni kridlo na vr4 ... to se musim poptat...vydrz


OceanEmotion

  • Host
no a este na r.v. 99 sedan plast-kryt motora zospodu-origo--- lebo niekto predchadzajuci ho asi urval, a origo zahradku na strechu na toto auto,bo univerzalne budem zhanat iba ak sa origo nebude dat zohnat...


Offline dily.mitsubishi

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 68
no a este na r.v. 99 sedan plast-kryt motora zospodu-origo--- lebo niekto predchadzajuci ho asi urval, a origo zahradku na strechu na toto auto,bo univerzalne budem zhanat iba ak sa origo nebude dat zohnat...

plast kryt motoru ze spodu na V6??? To si tady zaloz anketu kdo ho ma na svym aute... myslim ze tak 2 ze 100 !!!
ja jsem mel jeden a ten byl na sr****!!!
Jinak cena origo plastu pod motor je na sanitku... tak 10.

Tak to si myslim, ze nemam, zitra se mrknu do oddeleni galant/zahradky ... ne delam si srandu, mrknu se, ale nedavam tomu moc sanci... zitra napisu, popr. dodam foto...


OceanEmotion

  • Host
jo len u nas sa strasne soli a ten motor pojde od spodu po dalsej zime do haja a vsade bordel,tu hold nie su cesty ako v ostatnej normalnej eu---? ostatne veci si zozeniem aj sam ale tieto chutovky to je uz pre detektiva...preto som tu nie?  :mellow: