GalantWeb

ORIGINÁL ND - MITSUBISHI - VŠECHNY MODELY I ROKY !!!

Offline dily.mitsubishi

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 68
no to jo, se pokusim v rajchu neco vykouzlit, ok?
Dam vedet zitra jak to dopadlo... :mellow:


Offline koty

ten dekl pod motor neměli všichni dávalo se to jen podle výbavy,tím padem ta lepší ta co byla možná a origo stojí asi přes 7 000 sháněl jsem to taky .
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Tommy23

Ok, tak já na to pořádně mrknu a dám ti vědět. Byl jsem totiž už třikrát na diagnostice a pokaždé to vyhodilo slabá funkce katalyzatoru, ale teď teda nevím kterého.


Offline Ghost Buster

Chlapi, nevíte někdo o origoš střešních nosičích (příčníky) na sedana - žraloka???

Moc se mi nechce dávat 3700 za nové, ale asi do toho půjdu i tak. Chce objednat někdo také, když už to budu brát???


Offline Ghost Buster

Halo, dily.mitsubishi, už ses tu nějak dlouho neukázal. Stále čekám na ty plechové štíty zadních brzd (máš PM).

Ještě bych se chtěl zeptat na přední nárazník - žralok před faceliftem - bez prasklin.  -_-

A máš tam nějakou pěknou stříbrnou kapotu??

Za kolik by se daly sehnat obě přední dveře - bez rzi - bez všeho, úplně holé (pokud možno stříbrné)? Jestli to vůbec jde...

Díky za info...


Offline tomasssr

Ghost Buster: Jestli si ještě neobědnal ty střešní příčky, tak počkej do pátku, mrknu se k tatovi do garáže, myslím, že by tam měli být, jestli jsem je neprodal s autem, už si nějak nevzpomínám...
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw



Offline OldRadim

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 1
Zdravím.Sháním levé zrcátko s el. ovládáním a vyhříváním na Lancer 1,6 GLXi r.v. 1993.Stačí mi i jen ta konzole co drží zrcátko ke dveřím.Dík za odpověď.


Offline dily.mitsubishi

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 68
Zdravím.Sháním levé zrcátko s el. ovládáním a vyhříváním na Lancer 1,6 GLXi r.v. 1993.Stačí mi i jen ta konzole co drží zrcátko ke dveřím.Dík za odpověď.

cena je 1500 za komplet, barev mam vic...


Offline Pitris985

pic, chtěl bych se zeptat jestli nemáš masku na sport editiona a na kolik by přišli mlhovky do narazniku. dik
jo a ještě bych potřeboval ty lišty co se tahnou od předni kapoty přes dveře až dozadu ke kufru.
« Poslední změna: 27.08.2010 - 03:21:52 od Pitris985 »


michal95

  • Host
Čus , a mlhovky +přídavné světla+kovový rámeček co je spojuje na galanta 2,5 sport edition by si neměl ? dik za odpověd


Offline tomasssr

Ghost Buster: Tak bohužel, příčky už jsou fuč...
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline dily.mitsubishi

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 68
Cus, mlhovky nemam, stresni listy jen na kombi, takze na sedana taky ne, a masku na sport editiona mam, cena je 3000 kc, naraznik na sport editiona mam taky, cena je 5000 kc a je bez mlhovek...


Offline dily.mitsubishi

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 68
JO a galant je prodany.
NO, nakonec to museli ocenit Rakusaci, takze auto jsem prodal zpet do Rakouska... :mellow:


Offline Ghost Buster

Zdravím, nějak se ten můj požadavek ztratil.

Rozhodně beru ty plechové štíty zadních brzd. A dál sháním přední nárazník - žralok - před faceliftem.

Máte soukromou zprávui...


Offline soptici76

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 10
ahojky odkud jste přijel bych se podívát a jinak scháním čelní sklo na galanta r.v94


Offline dily.mitsubishi

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 68
Jsem z Moravského krumlova, celni sklo mam, cena je 1500 Kc, moznost i vymeny na pockani, cena je do 1500 vcetne vseho materialu, atd.


Offline Fabregas

Zdravím sháním křídlo na mitsu galant 93-96 nejlépe červené za přijatelnou cenu nenašlo by se ???????? ^_^ ^_^ ^_^ :D


Offline Howler

chceš origo co se davalo na V6 nebo něco tuzingového třeba typu co bych ti mohl nabídnout....přikládám foto