GalantWeb

Prodám Mitsubishi Galant 2,5 V6 Sport Edition

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
4hrnky jezdí dobře i bez přeplnování.. některý teda  ^_^


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Ako napísal kenry . Ten kto si kúpi V6 V8 V10 V12 musí vedieť že bude mať aj na benál. Taktiež Pitbulla si nekupi ten čo nemá povahu na také zviera. Ja neviem baviť sa furt o tom či je lepšie 1.2 HTP , 2.0 V6 , 2.5 V6 , 6.0 12V alebo 1.2 TSI každému vyhovuje niečo iné. Každý má iný štýl , káždý se prikryje perinou na ktorú má. Ja som mal už možnosť vyskúšať vela variant. Super boli všetky , ale ako v čom. :o Takže to čo vyhovuje napr. Blaznovi nevyhovuje Kenrymu a na opak. Nektorí su spokojný s kolem.  :D a auto im je na prd. takže se neperte a nechajte prietor Bikerovi k predaju.  :lipsread:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
No jeepka,  byl to dobrej kup ... tak nekup to, stejně jako miška v tomhle vláknu ... pokud se o mišku dobře staráš , myslím motor převodovka nápravy...a vypadá to že tahle je fakt v cajku...dá Ti co od ní chceš...


<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>





škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Ako napísal kenry . Ten kto si kúpi V6 V8 V10 V12 musí vedieť že bude mať aj na benál. Taktiež Pitbulla si nekupi ten čo nemá povahu na také zviera. Ja neviem baviť sa furt o tom či je lepšie 1.2 HTP , 2.0 V6 , 2.5 V6 , 6.0 12V alebo 1.2 TSI každému vyhovuje niečo iné. Každý má iný štýl , káždý se prikryje perinou na ktorú má. Ja som mal už možnosť vyskúšať vela variant. Super boli všetky , ale ako v čom. :o Takže to čo vyhovuje napr. Blaznovi nevyhovuje Kenrymu a na opak. Nektorí su spokojný s kolem.  :D a auto im je na prd. takže se neperte a nechajte prietor Bikerovi k predaju.  :lipsread:


 však se neperem...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Jen konstatujeme. Mimochodem já se splet. HTP je 6V nebo 12V  :angel:
Chtěl sem říct že V6 sice žere ale jede.  6V když chci trochu jet tak žere ale nejede. 10 l/100 km není problém při "sportovní" jízdě :D
Radouš


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Jen konstatujeme. Mimochodem já se splet. HTP je 6V nebo 12V  :angel:
Chtěl sem říct že V6 sice žere ale jede.  6V když chci trochu jet tak žere ale nejede. 10 l/100 km není problém při "sportovní" jízdě :D

 a s miškou když jedeš normálně těch 10 uděláš taky..
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

a s miškou když jedeš normálně těch 10 uděláš taky..
Šlehni mu plynu (lpg) a jezdíš za půlku . O výkon -5% max, není problem. A do benálu dej půlku E85- slivovičky a je to . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Šlehni mu plynu (lpg) a jezdíš za půlku . O výkon -5% max, není problem. A do benálu dej půlku E85- slivovičky a je to . :mellow:


jako myslíš do jeepky nebo do mišky...? té škoda né...?...... plyn nechcu...divně to smrdí a nikam s tím nesmíš... ne e ... e e... :P když budu chtít šetřit koupím si koně..... :anz: :anz:
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
 htp jezdí bez problémů do 6l když s tím řidič jezdí ekonomicky. Plyn nechci. Auto bez rezervy nebo bez kufru je k ničemu
Radouš


Offline BlackJack

Z diskuze o prodeji se stala konverzace, tak se teda taky zapojím.

Měl jsem možnost jezdit měsíc s Hyundai Sonata 2.5 V6 GLS (Mitsubishi motor?) a popravdě bych asi nechtěl auto s počtem válců nad 4ks. Jezdí to sice silně, rychle, ale ta výsledná váha a spotřeba V6tky. Takové auto vytlačit na rychlost v běžném provozu stojí pár korun navíc. Více se mi zamlouvá auto lehké, byť jen se 4válcem. Pak je slušný poměr výkonu a váhy. V těžkém robustním autě s manuálem není akcelerace zrovna orgasmus  :roll:

Ale to je jen můj názor a nechci, aby ste mě hned začali kamenovat - každý má to své gusto  -_-
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Z diskuze o prodeji se stala konverzace, tak se teda taky zapojím.

Měl jsem možnost jezdit měsíc s Hyundai Sonata 2.5 V6 GLS (Mitsubishi motor?) a popravdě bych asi nechtěl auto s počtem válců nad 4ks. Jezdí to sice silně, rychle, ale ta výsledná váha a spotřeba V6tky. Takové auto vytlačit na rychlost v běžném provozu stojí pár korun navíc. Více se mi zamlouvá auto lehké, byť jen se 4válcem. Pak je slušný poměr výkonu a váhy. V těžkém robustním autě s manuálem není akcelerace zrovna orgasmus  :roll:

Ale to je jen můj názor a nechci, aby ste mě hned začali kamenovat - každý má to své gusto  -_-
Tu až tak nesuhlasím. Pozri tu máš dokaz že takžká váha a silný motor su zlúčitelné. Ak toto nieje orgazmus tak ....... http://www.youtube.com/watch?v=39P5_SPuV-s&feature=related
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
To je jak chleba a cihla
neee to je ten orgazmus , ktorý sa nedá dosiahnuť v tažkom aute s tažkým motorom.
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline estimator

to swift: nepredpokladam ze hovoril o autach ktore tu nikdy na ulici nestretnes ale o V6 ktore mas moznost u nas stretnut na kazdom rohu... :angel:


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
to swift: nepredpokladam ze hovoril o autach ktore tu nikdy na ulici nestretnes ale o V6 ktore mas moznost u nas stretnut na kazdom rohu... :angel:
ano esti také tu nestretneš. Ja som len chcel poukázať na to že aj s tažkým autom  s takžkým motorom sa dá orgazmus zažíť. V takom aute ti netreba ani pás. Tam ta v sedačke drží zotrvačnosť. :D Po náraze si zatlačený stále v nej :D
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
no orgasmus sem v jeepce ještě neměl... ale svezení je to pěkný... rychle jsi člověk zvykne sedíš vejš je to bezpečnější a má to přes 2 tuny .... ale miška a myslím si že to není jen muj názor je stylový auto...pohodlný nadčasová karoserie super výbava perfektní motor...když dá pořádný gumy tak pěkně to sedí super to jede....i hraje...linie aut co se mi líbjej  už sem po mišce nikde nikde nezahlídnul.... jak říkám kdyby se vyráběla nová.... bych neváhal... ale už by to byla vr4 už jen kvuli tomu místu v kombajnu....no prostě mišička...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Biker

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 5
Vidím, že se tady živě diskutuje, tak se nemůžu nepřidat. Toto auto jsem koupil jako vrácený leasing před více jak šesti lety a rozhodně toho nelituji. Tolik radosti z jízdy, jako dovede poskytnout Galant, to zas tak moc aut nesvede (alespoň těch, které si běžný člověk může dovolit koupit). Nevím jak by dopadla třeba akcelerace na stopkách, ale pocit z jízdy a příjemný zátah na nepatrné sešlápnutí plynu, je v tomto autě úžasný. A vůbec nezáleží na tom jestli jedu 50 nebo 150. Když jsem toto auto kupoval mělo najeto cca 80000km dnes má cca 220000km a z tohoto nádherného požitku svezení neubylo vůbec nic, snad bych řekl že dnes jede ještě líp.
V současné době jsem dostal k dispozici služební auto a tak Galant víceméně zahálí v garáži a to je mě líto. Cenu jsem stanovil podle toho, kolik si tohoto auta vážím (třeba se neprodá a budu si ho moct nechat ^_^). Pro lepší představu co stojí provoz a jak je to se spotřebou můžete nahlednou do mé tabulky, kterou si poctivě vedu.
http://www.uloz.to/7316451/auto-evidence-xls


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
to Biker...: klobouk dolu...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
To je odvaha za 5 let vrazit do auta 300 000kč a to tam ještě není pořizovací cena. Já za 10 let vrazil do aut 300 000kč i s pořizovacíma cenama (když nepočítím fábku) a trhám si vlasy. Ale jinak pkná tabulka
Radouš


Offline tomasssr

Biker: 10.11 2010 tam máš napsáno oprava laku. Jen by mě zajímalo co a proč se opravovalo....
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw