GalantWeb

P:galant 2,5 V6 - nové foto

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
jo ,ale když napíšu do inzerátu že 30 a níž nejdu, a on mi napíše tohle,tak bych ho chtěl mít vedle sebe,tohle je prostě na ránu jak z děla. NEsnáším to. Asi tu cenu zvýrazním a i ten text k ni


Offline Rafik

jako nevím co tady kdo vymýšlí :laugh: žralok v plné palbě a bílé kůži za 30 a ještě s novými hydroštely.. psal jsem, mezi svátky se na něj zajdeme mrknout a buď já nebo kamarád ho koupíme :)
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline BlackJack

Když jsem já kupoval žraloka, byl jsem první, kdo si ho přišel obhlídnout - sem se povozil, souhlasil jsem s cenou a čekal, až se majitel vrátí zase ze zahraničí. A ejhle, mezitím volali i ostatní a házeli tam částkama o 15tis víc než já. Jeden dokonce po telefonátu ihned skočil do auta s penězma a šel nahotovo.

Tehdá jsem byl docela zklamaný, protože o tolik peněz navíc jsem neměl. Ale prclo mi v hlavě a zaprodal jsem nově pořízené audio v autě za 40% ceny a ještě jsem si něco málo musel půjčit v rodině. Měsíc jsem žil z ruky do huby.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
jako nevím co tady kdo vymýšlí :laugh: žralok v plné palbě a bílé kůži za 30 a ještě s novými hydroštely.. psal jsem, mezi svátky se na něj zajdeme mrknout a buď já nebo kamarád ho koupíme :)

jo jen ty hydra a rozvody stojí skoro jako celý to auto  :laugh:


Offline Howler

za ty hydra chcou u nás 900 za ks, vynasobit to 24 a je z toho pěkná pálka. Vyplatí se je ale kupovat s ebayje, v přepočtu i s poštovným 300 kus -_-


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301

Offline Pepe

za ty hydra chcou u nás 900 za ks, vynasobit to 24 a je z toho pěkná pálka. Vyplatí se je ale kupovat s ebayje, v přepočtu i s poštovným 300 kus -_-
Záleží na tom kdo je vyrábí - AJUSA  200-300,-  AUTOPUMP.ck.uk - 420,- dodává szakalmetal  a pak jsou originaly  - a tam taktéž nevíš kdo je vyrobil . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
oh sorry že sem to tak rozvířil to bylo psané spíš ironicky.....jako je to krasavec a mít 30 tak už včera pod stromeček bych si ho vzal ale holt nejsem tak dobře placený no  :'(
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
on není k prodeji hned,psal,sem,že ho ještě chvíli potřebuju ,než splaším jiný,tak nebud smutnej


Offline Rafik

Tak jsem se byl dneska na afto podívat a projet a pokud vše vyjde tak, jak jsme se s Michalem domluvili, beru ho. Má nějaké malé závady tak jak psal výše, sem tam nějaká rez, ale nic co nezpraví pár papírů. Jsem nadšený z motoru, který je tichoučký a jezdí na plnou syntetiku. Takže tak :mellow:
« Poslední změna: 25.01.2011 - 17:14:51 od Rafik »
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
zatím mi stojí doma a je k prodeji ,je po výměně oleje (plná syntetika) ,termostatu a dvou relé , k vozu letní pneu.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Ghost Buster

Co to? Já myslel, že si pro něj Rafik už přijel.


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
STK myslím do května,ale v případě zájmu ji prodloužím ,auto projde bez problému.

Rafik se nějak neumí rozhodnout,kvůli tomu LPG co by do něj chtěl a já už nemám čaas čekat.




Offline tomasssr

A co teď :P
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301

Offline tomasssr

Z galoše do šáde :laugh:
A starej nebo novej? Na ty starý jsem slyšel neblahé zkušenosti uživatelů...
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
starej ,je to naprosto v pohodě.. problémy mají motory 2,5tdi s čerpadlama a vačkama.. 1,9tdi po úpravě software mají 160k + .. což mi stačí..ale možná koupím 2,5 a bude 200k ropa.. podle toho co bude.Jezdí se v tom perfektně..velký,tichý...a spotřeba luxusní