GalantWeb

P:galant 2,5 V6 - nové foto

Offline Ghost Buster

nj, Škoda.  :laugh: Gratuluju k prodeji, jsem rád, že se prodal v celku.

Superb mi přijde dobrej, akorát u toho starýho ten design hrozně zestárnul, strašně rychle se mi to auto okoukalo. Za to když jede kolem mě novej a v kombíku, tak docela slintám.  :D

No tak ať se zadaří dobrá koupě. Já jsem dneska taky klesnul až ke koncernu - koupil jsem Polo 1.4 sedan starej benzín - karbec za hubičku na ježdění do práce. Jen potřebuje hodit trochu do kupy. Já vím, stydím se  :roll:


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
A helééé..... najednou je škodovka dobrá že? :-D
Radouš


Offline tombik

Ach jo, to jsme to dopracovali. Taky sedim v koncernu. BTW taky jsi mi ho tenkrat kdyz jsme spolu jednali mohl dat za 30 blazne :D To bych snad i ty uhybny manevry cos predvadel zvladnul. Skoro se mi nechce verit ze je tohle auto ve svete. Loucil ses s nim hodne dlouho....


Offline m4rt4s

Pánové, obdivuju vás... Já jsem tak nemocný, že kdybych prodal Galiho, tak budu radši jezdit trolejbusem, ale s kšiltovkou Mitsubishi a s velkým odznakem na batohu....:-D
2.0 Wagon Sportedition


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
Ach jo, to jsme to dopracovali. Taky sedim v koncernu. BTW taky jsi mi ho tenkrat kdyz jsme spolu jednali mohl dat za 30 blazne :D To bych snad i ty uhybny manevry cos predvadel zvladnul. Skoro se mi nechce verit ze je tohle auto ve svete. Loucil ses s nim hodne dlouho....

tenkrát byla cena jiná a já ho potřeboval..ted sem ho prodal za 35.. 30 byla cena pro vás..


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Jenže co chcete od mitsubishi koupit když dnešní lancer stojí za starou bačkoru? Nám zbývá asi nejrozumější jen ten koncern
« Poslední změna: 30.01.2011 - 10:19:03 od Radous »
Radouš


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
auta koncernu jsou dobrá.. vůbec německá auta jsou vynikající..


Offline BlackJack

Když se tak dívám, jak tu každý prodává auto, tak asi taky prodám Galanta, ale levně to nebude  :angel:
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
za rok 2000 moc taky už nedostaneš.. bohužel.. padá to ty ceny je to smutný ...ale zase musím napsat,že to auto bylo to nejspolehlivější,co sem vlastnil nějakou dobu.. a jezdilo se v tom taky super..  :mellow:


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
ale co dál? A4? nebo fokuse? Ten poslední model po face se mi vcelku líbí
Radouš


Offline Ghost Buster

A helééé..... najednou je škodovka dobrá že? :-D

Škodovka je předražený skoro německý auto, za každou pitomost včetně zástěrek, nebo poklic tam zaplatíš navíc. Ale design novýho superbu se prostě opravdu povedl a jezdí se v tom taky moc pěkně, ale základní výbava stojí za prd a za trochu lepší si musíš pořádně připlatit.

P.S.: Nikdo tu nemluvil ale o Fobii, že ... :laugh:  :anz:


Offline Rafik

Jenže co chcete od mitsubishi koupit když dnešní lancer stojí za starou bačkoru? Nám zbývá asi nejrozumější jen ten koncern

 :laugh: :laugh: lancer stojí za starou bačkoru?? odkdy?? srovnej cenu, výbavu a design lancera a třeba koktávky  :laugh:
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Tak výbava není nic extra. Za stejný peníze zhruba stejnej motor, stejná výbava, v oktávce příjemnější interiér ale oktávku dostaneš i v kombálu za ty prachy.
 Desing lancera se mi vůbec nelíbí. Z čelního pohledu nemá chybu ale víc nic. Z boku je to takový celý nafouknutý jak bublina, zadní světla sou asi ze seatu a ty interiery se dělaly před 10 letama. To mazda nebo honda je na tom mnohel líp
Dle mého názoru dnešní mitsubishi = starý dising nabušený špičkovou technologií
Radouš


Offline Rafik

No nevím nevím, každý má jiný názor, ale dnešnímu lanceru se dle mého názoru designově vyrovná akorát Alfa 159 a Brera. Ve škodovce občasně dělám a musím říct, že bych si o ni ani kolo neopřel. Je to pro mě úplně obyčejné tuctové nezajímavé auto. Ani RS mě ničím nenadchla. Vyjma superba, který je alespoň za zajímavý peníz.
« Poslední změna: 30.01.2011 - 16:48:21 od Rafik »
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline tomasssr

No nevím nevím, každý má jiný názor, ale dnešnímu lanceru se dle mého názoru designově vyrovná akorát Alfa 159 a Brera. Ve škodovce občasně dělám a musím říct, že bych si o ni ani kolo neopřel. Je to pro mě úplně obyčejné tuctové nezajímavé auto. Ani RS mě ničím nenadchla. Vyjma superba, který je alespoň za zajímavý peníz.

No, abych pravdu řek, tak Lancer je pěkný auto, líbí se mi návrat k naštvanýmu výrazu, ale jako celek se mě to auto zas tak nelíbí, na živo se mi zdá příliš vysoké, úzké a s malým zadkem, bez toho oplastovaní v plný palbě, vypadá podle mě chudě.
Alfa 159 v kombiku, to je skvost pro oči, jak zvenku, tak zevnitř, prostě Alfa...
Superb 1 aji 2 mi nikdy nic neříkal, stejně jako AUDI, nebo Passat, Golf, to jsou auta pro mě naprosto nudná a mám k nim nějakej odpor.
Ale třeba Accord, Avensis 2 nová Mazda 6, to jsou podle mě moc povedená auta...
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Pepe

 :mellow: Takže jediné co zbývá je na podvozek a motor Galantu nebo Legnum posadit kastli ALFA 159 Combi . To by italové  :o :P
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline tomasssr

:mellow: Takže jediné co zbývá je na podvozek a motor Galantu nebo Legnum posadit kastli ALFA 159 Combi . To by italové  :o :P

Nedávno jsem slyšel od bývalého majitele žraloka přirovnání, že Galant je Japonská Alfa ^_^ ^_^
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline BlackJack

AR 159 mJTD je určitě super auto ! Už jsem měl radost to osedlat a výsledek super.

Slabinou značky AR je však poměrně dost drahý servis.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
AR 159 2,4jtd je paráda.. super design i motor..  :mellow:


Offline morfes

já asi taky přesedlám - snad do konce roku :) galanta nejspíš prodávat nebudu, páč je neprodejný/respektive cena je tak nízká, že je mi to až líto...to si ho radši za tu cenu nechám a občas projedu.

Nicméně moje volba na 80% bude ropák (ano jsem taky silně proti tomu, ale už mě nebaví zvyšující se ceny benzínu a nenažraný stát - mimochodem jsme 3. nejdražší země v EU co se ceny benzínu/nafty týče...člověk se musí trochu usadit na zem a nevyhazovat peníze oknem)

+ na 50% 4x4
+ 100% automat
+ 100% kombi
=zatím mi nejlépe vyšla A6 3.0TDI z roku 2004-2006 - ceny jsou sice trochu vyšší, ale quattro, vynikající zpracování a velký prostor mi vyhovuje skvěle - ovšem vše se odvíjí od nabídky!
= druhá volba Land Rover Range Rover - když vyjdou peníze tak nějaký 2003 a vejš, který je opravdu luxusní, když ne tak Range Rover P38 do roku 2003.

Do konce roku chci něco pořídit, tak snad si nevyhlídnu něco jinýho :D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy