GalantWeb

prodám galant 1993 2.5 V6 4WD 4WS sekvenční LPG

Offline Howler

mám tedy vpodstatě do frcu střední díl a spravenej koncovej, byla tam zrezlá trubka, tak jsem ji nahradil a vše ok, takže ještě nějakou sezonu určitě vydrží.
Kandry: je to moc šílený zvuk toho ladáku? poslechnu si aspon Zagorku v autě? :mellow:



Offline kandry

mám tedy vpodstatě do frcu střední díl a spravenej koncovej, byla tam zrezlá trubka, tak jsem ji nahradil a vše ok, takže ještě nějakou sezonu určitě vydrží.
Kandry: je to moc šílený zvuk toho ladáku? poslechnu si aspon Zagorku v autě? :mellow:
já myslím že Zagorku uslyšíš :-D


Offline kandry

jinak interiér bude za 500 po tapeci,1000 za ten gauč co je vzadu :-D 750 po předních sedadlech,500 za palubovku a ten zbytek(tj.řadička + ručka,volant,středový panel za 500)volant ovšem výměnou za jiný :-D
« Poslední změna: 21.03.2011 - 23:08:59 od kandry »


Offline Jindřišák

Kandry, jak s těma věcma? Pošli mi na sebe nějakej kontakt (třeba SZ), já mu ho přepošlu, at se můžete domluvit :) A taky mám ještě jednoho zájemce o nějaké díly, takže bych poslal ten kontakt i jemu, dík :)
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Crazy

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3

Offline Crazy

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
Je na prodej převodovka, servo pumpa, chladič + sahary + nádobka. A možná ještě další věci podle ceny?


Offline kandry

auto pryč,ještě mi zůstaly nějaké díly,přední světla,přední nárazník s lízátkem a ostřikovači,prahy,řídící jednotky,řízení,chladič + sahara,váha vzduchu,klapka,zapalovací modul,zrcátka...vše za směšné ceny,tak pište jestli něco chcete


Offline Howler

Neví někdo zda jdou obměnit zadni lavice i s opěradlem ze sedanu na liftback?


Offline maxx2

ahoj.tie predne ostrekovace svetiel vyzeraju ako?mohol by si urobit foto?.vdaka
Mitsubishi Galant 2,4 GDI