GalantWeb

Nd GALANT

Offline ondraseek

pořád aktuální pište jestli máte o něco zájem prč je přední nárazník,zadní světla,a ještě nějaké drobnosti, celý interier dreveny bez klimi,sedačky v pořádku a díly s motoru hlava,altik,blok a všechno možný
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline BlackJack

Ahoj, měl bys následující ? :
- přední světlo levé elektricky ovládané (i bez motorku)
- čirý blinkr levý
- výztuha nárazníku hlavní (ta silná)
- výztuha nárazníku horní (ten plechový tenký rámeček)
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline ondraseek

cau tak svetlo bohuzel nemam,ten blinkr taky ne,tu vyztuhu tu horni taky ne to je to na spz? a ta s podni asi taky ne uz je pryc cely naraznik nebo ta spodni vyztuha myslis ten celek jak je ke kastly?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline ondraseek

pořád zbývájí nějaké věci a cely interier dřevěný dekor ,hlava a jiné díly z vozu
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline james1986


Offline Z3robY

Já bych měl Galant 2,5 i automat V6 24v r.v. 2001 v kůži s černou palubovkou. Je nabouraný na zadek a trochu předek levá strana. Jinak vše ok. Motor a převodovka top stav najeto pouze 140 000 km a uržovaný.


Offline Drak

a máš u toho i černý plasty na spodní polovině palubky a bocích středového panelu?
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Černá palubka  --- no ale pozitron display,  ](-:    --- draku kolik by toho bylo na překabelování .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Drak

no černá palubka neznamená hned pozitronový budík, ale na kabeláž je jen par dratů a pak předělat zapojení regulátoru jasu podsvícení palubky. Jinak tu je v jiném tématu popis konektoru a z něj zjistíš co se má přehodit.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pepe, tak zkus tohohle, ten by to mohl mít, ale nediv se, kupoval jsem od něj světlo a není levnej!!!! :'(  http://auto.bazos.cz/inzerat/20758030/Mitsubishi-Galant-25i-rv2002-automat.php


Offline Z3robY

No to je můj inzerát no. Jako je mi vážně líto těch cen, ale bohužel je nevymýšlím já, ale ten borec co to rozdělává. Mám novýho mišáka a potřebuju na splátky každou kačku + něco pro něj. Ale vše co přežilo náraz je v dobrém stavu. Dá se o cenách trochu jednat, ale né zase nějak za úplnou hubičku.


Offline Drak

No a jaký barvy to má interier?
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)



Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Z3robY
co jsi s tím dělal, žes to takhle votunil? :mellow:


Offline Z3robY

Bohužel, jak byly ty velké deště, tak na D1 jsem dostal smyk při přejíždění z pruhu do pruhu(těsně před zimou) a jeb na zadek první svodidla a pak jeb druhý svididla. Ale naštěstí při malé rychlosti. njn děravá kvalitní dálnice :D nejhorší, že jsem to askorád jen tak splatil a stalo se tohle. tak jsem si pořídil nového a teď nás všechny propustili z práce a nezaplatili poslední dvě výplaty, takže co ti budu povídat. Když se daří, tak se daří :( Firma krachla no...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

Vše v černé.

tak to bych vzal ty plasty a asi i tapecírungy ze dveří pokud nejsou nějak zlomený a jestli jsou i sedačky v černý, když tak to nafot a napiš kolik za to budeš chtít
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Z3robY

Pech to je, to je pravda. Bude pak nějaký sraz? Až bude čas, tak jsem přidám nějaký fotky a budu rád, když bude nějaký srazík...jo a Robe ve čtvrtek ti odešlu to světlo.


Offline Drak

Sraz nějaký určitě bude.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)