GalantWeb

Ovládací panel klimatizace 93 -96

Drak · 110 · 25593

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Nevěděl by někdo o funkčním ovladacím panelu automatické klimatizace z galanta 93 - 96 za nějaký nízký úplatek? Může být povrchově znehodnocen ale musí mít barevný displej (modro/žlutý prvky) a jinak funkční na pokusy :)
Nedá mi to, tak se zeptám, na panelech digiklimy/g 92-96,carisma,3000gt/, je tlačítko maxcool, my tam máme přední sklo.Co to udělá po zapojení?Bude fungovat funkce max cool nebo tlačítko max cool bude plnit funkci předního okna nebo to tlačítko nebude fungovat vůbec?Myslím, když to zapojím do žraloka. :undecided:


Offline Drak

funguje to trochu odlišně. U žraloka ti to nastaví ofuk na okno a max otáčky a nejnižší teplotu a vypne eco režim. Dřív to foukalo kam byly klapky nastaveny a nepřenastavily se na ofukování okna. U sigmi nebo GT je problém ještě jeden, a to že čudlíky a displej jsou jen tenka deska a ještě je k tomu potřeba externí jednotka.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Aha, tak sigmu ani gt nebrat.Jak jsi daleko s výměnou displaye?


Offline Drak

displej jsem komplet odpajel a ted čekám kde se objeví nějaký panel, abych zjistil jak je zapojený řadič nebo případně tlačítko na ohřev skel a nějak to dobastlil. Pak je ještě zajímá funkce, když se odlepí polarizační folie a dá se obraceně :)

Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Drak

no na fotce to vypadá líp než ve skutečnosti :) A ta fotka není ani moje, jenom jsem to zkoušel co to udělá a nějak se mi to nelíbí :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Werewolf66

on to hlavne ma nasviceny diodama, pac jinak by to mel zluty. A je to display z Pajera Sport



Rob: tohle je prave pozitiv :),to co tam je normalne je negativ
« Poslední změna: 07.05.2013 - 12:48:13 od Werewolf66 »
Dělali jsme tak mnoho, s tak málem, po tak dlouho, že nyní jsme schopni udělat ihnet cokoliv, bez ničeho!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
W66, pravda, stejně furt koumám, jak ten displej posunout z kraje na střed. :undecided:


Offline Drak

když ten displej sundáš z desky, tak se ti rozloží na několik vrstev. jednak tam je barevna vroubkovaná plastová vrstva, která rovnoměrně rozptyluje světlo. pak jsou na sklo nalepené polarizační filtry. Posunout ho na střed nebude takový problém. jen se prohodí s dvojicí tlačítek. Prodlouží vodiče a na jinou destičku umístní spínače tlačítek. horší už to bude s plastama a povrchovou úpravou :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Trewor

Ač se mi strkání karbonu do auta opravdu hnusí tak ten středovej panel na Drakově fotce vypadá no  :kiss:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
když ten displej sundáš z desky, tak se ti rozloží na několik vrstev. jednak tam je barevna vroubkovaná plastová vrstva, která rovnoměrně rozptyluje světlo. pak jsou na sklo nalepené polarizační filtry. Posunout ho na střed nebude takový problém. jen se prohodí s dvojicí tlačítek. Prodlouží vodiče a na jinou destičku umístní spínače tlačítek. horší už to bude s plastama a povrchovou úpravou :)
Proto bude asi fakt jednodušší,dát tam panel z 95 a tlačítko výhřevu zad. okna dát tam, jak má Trewor to TCL. :roll:


Offline Drak

jen ho někde sehnat :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Taky sháním , když na ně narazím, vemu klidně 2, ať máš 1 na pokusy. :mellow:


Offline Trewor

Tam by mohly pásnout tyhle spínače http://www.toomich.cz/produkty/carling-technologies-vypinace/

Nějaký mam doma...někde...tak jak bude chvíle tak poměřim a nafotim
A když budeš šikovnej tak si do toho okýnka nakreslíš znak výhřevu zad. okna a i to svítí abys na to nezapoměl
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
W66, máš pravdu, na tom tvým obrázku je ten 4 čudlík/u kolečka/ vcelku a ne dvojitej, tenhle panel jsem viděl i u jednoho 3000gt.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Trewore, super. :mellow:
Jinak jsem Draku volal do Mlčechvost a nemá. :'(


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak 1 jsem sehnal,budu hledat druhej.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Draku, tak 2 jsem zatím nenašel,ale ňák na tu přestavbu nespěchám, klidně ti ho půjčím na pokusy. :mellow:Dorazí asi nejdřív v pondělí.


Offline Drak

mě stačí se kouknout jak je zapojený a jaký má řadič k displeji. Takže ho jen rozeberu a vyfotím ze všech stran :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak jo, v poho, jestli býváš  doma, poslal bych ti ho příští týden . :D
« Poslední změna: 07.05.2013 - 19:12:45 od Rob »