GalantWeb

MAPA POLICEJNÍCH RADARU

Rob · 17 · 11971

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Zdar neznáte někdo nějaký odkaz na  ČR mapu policejních radaru a častých kontrol no navigace?


Offline Paweld

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 30
ja pouzivam tomtoma a na www.poi.cz jsou ke stazeni i stacionarni radary. funguje to i do jinych navigaci, ale ne do vsech


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Mám my guide 3100go/ udajně klon i go/ tak snad to tam pujde, dík, zkouknu to.
« Poslední změna: 09.07.2008 - 21:23:31 od robb »


Offline Drak

funguje a dobře, třeba na jížní spojce navigace pípá v jednom kuse :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Zion

  • Host
funguje a dobře, třeba na jížní spojce navigace pípá v jednom kuse :-)
:D prave kvuli vecnemu pipani jsem to uz zase z navigace vyhodil  :D :D :D


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
mě to dělá náký kouzla, na jižní spojce mi to pár metru za barandakem píše, že mužu jet  130 A TO JE asi fakt blbost.


well

  • Host
jezdete podle predpisu a budete v klidu  :worried:

Podivejte se zde, co rychla jizda muze obnaset, jinak zeby to byl galant, fakt nevim....

http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=07.07.2008&238m=p&238p=ODPOLEDNITN&238v=140539


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Misak

Myslel jsem, ze by to byl Lades nebo Kenry, ale kdyz jsem to stopnul na SPZ tak to ani na jednoho z nich nevypada.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


well

  • Host
Lades svuj prodal, mozna tam bola zmena SPZ, neviem no  . . . Ale ze to bolo Ladesovo auto tak to me jako prve napadlo, ale je to vubec galant? nebo teda byl to vubec galant?


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Lades

tak kluci to neni muj byvaly Galant. co sem si tak vsimnul, mel ten rozbitej autom. klimu v interieru a mel jiny kola. SPZ si nova majitelka vymenila a mela by tam miz Z-ko jako Zlinsky kraj a na tom rozbitym je asi B-cko...
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

At tak nebo tak, galant docela beranidlo.... Sloupky drzi, dvere se otevrely normalne, vypada to, ze Zralok je docela bezpecnej...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Misak

Zralok jo, ale koukals na to jak dopad golf? Brrr.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Ve své době léta páně 1997 byl galant taky nejlépe bezpečnostně sériově vybaveným autem - 4x airbagy a taky např výztuhy ve dveřích. Myslím že to byl taky jeden z důvodů že se stal japonským autem roku. NCAP myslím nárazový zkoušky nedělala, ale americká IIHS jo a byl to v té době takovej lepší průměr v dané třídě.
[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=yx0uShWhBxk&feature=related[/youtube]

Jinak ale na mě jak se říká "plechovkový" plechy moc dobře nepůsobily, sice má asi tuhý nosníky, ale když se člověk opře o blatník nebo dveře tak se to chová docela až moc poddajně.


Offline Misak

Rampo mas pravdu, kdyz se o nejaky plechy opres, tak se pod tebou propadnou. Ale jde o ty vyztuhy pod plechama. Ja teda doufam, ze je nebudu muset vyzkouset v praxi, ale co je videt z crash testu tak pokrok mezi 92-96 a zralokem je hodne znat. a obe videa to jen potvrzuji
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
JJ s tím souhlasím, ono rozdíl je tam pomalu propastný. Na youtubu se dají najít i videa starších crash testů pro model 92-96. Jinak krom výztuh tam podle mě hraje roli i velká deformační zóna, kterou žralok disponuje, ať zepředu tak zezadu tam má dost "masa" které může případný náraz pohltit. Tipoval bych podle výsledků těch američanů, že ty 4 hvězdičky by tam být mohly.