GalantWeb

Samolepky a další

Offline Drak

Při hledání samolepek jsem snimi objevil i další poklady z dob přelomu století :)

foto 1. samolepka na vnitřní stranu skla transparentní. rozměr cca 100x40 mm

foto 2. samolepka na bílém podkladě 165x15 mm

foto 3. přívěšky na klíče celkem 6kusů v provedení lesklém a matném (4 lesklé 2 matné)

foto 4. přívěšek mitsubishi motors 3x a 4x škrabka na okna bílé a jedna v žlutém provedení.

foto 5 a 6. indigo ciferníky kompletní na Galanta 88-92

a nakonec 3x modre triko velikosti XL
« Poslední změna: 14.08.2010 - 19:40:32 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Drak

foto 6.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline koty

to prodáváš draku ? Pokud tedy jo ,tak bych tedy koupil něco od tebe dej tedy vědět jestli to prodáváš
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Drak

jo samolepky za korunu a ostatní za simbolické ceny :) případně za cenu poštovného. Nebráním se ani směnnému obchodu za něco dobrého na zub :)

jsou to pozůstatky zásob z e-shopu a když už jsem to vyhrabal ze skříně, tak aspon někumu to udělá radost :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
hele co bys rád za ty průhledný na okno (vidím, jsou dvě na aršíku takže asi jen ten aršík), přívěsek mitsumotors a přívěsek gweb???
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Drak

no asi to budeš chtít poslat poštou pokud nebudeš mít cestu přes prahu, takže dejme tomu za 100,- včetně poštovnýho. Kdyžtak mi napiš adresu a penize bys mi poslal na učet. Dobírka je nesmyslně drahá
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
ok to by šlo, v pondělí bych měl mít výplatu...takže bych ti to poslal....a je možný to poslat tak abych to příští týden měl?? teda jestli by ti stačilo potvrzení o odeslání peněz....

jo a o kolik by stoupla cena, kdybych chtěl ty nálepky na okno 2x aršík a kolik kdybych i ty přívěsky chtěl po dvou???
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Drak

takze bys chtěl 4 samolepky a celkem 4 (2+2) přivesky...celkem za 150,-  napiš mi adresu, abych to kdyžtak v pondělí hodil na poštu
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
ok takže domluveno,

adresu ti pošlu PM ...jen preventivně....právě sem dočetl tu diskuzi o tvém ukradeném galošovi.....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Ahoj Draku, jaktože máš tyhle ciferníky, vždyť si měl jen samé GTI ne???  :angel: Jsou i s tím invertorem? a co by si za ně chtěl? Dík...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
měl bys mít draku pm tak sem kdyžtak napiš ať vím :)...jo a díky za kladné vyřízení žádosti  ^_^
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Drak

no pravě že jsem měl same GTI a misto na GTi mě přišly tyhle, takže jsem je jen vyzkoušel a hodil do skříně :) jsou komplet s invertorem a vším , co k tomu bylo. dejme tomu 200,- plus pošta
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Drak

měl bys mít draku pm tak sem kdyžtak napiš ať vím :)...jo a díky za kladné vyřízení žádosti  ^_^

PM sem čet a odpověděl a v pondělí to posílám v bublinkový obálce
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
jj sice sem napsal další pm ale neber to jako spam :D:D ale jinak díky moc...
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline koty

draku máš PM  :D
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Tak nic Draku, auto jsem už daroval ségře, těma budikama jsem ji chtěl udělat radost, jelikož sám sem si je vždycky přál, ale ségra tam nechce míle  :(
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline KaGn

Ja cu taky...ale nemám teď ani kacku...su bez prace a je to proste vsecko na pytel...kua ted me cekaj velky investice do ctyrkolovyho a nemam ani na benzin na dojeti do servisu :-(


Offline koty

Neboj Drak toho má fakt hodně  říkal mi že má plnou igelitku tak se neboj  -_-
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
tak nálepka na sklo a oba druhy přívěšků jsem právě obdržel....a jsou fakt krásné....mám radost jak malej jarda.....

Díky Draku  :angel:

edit: před chvilkou jsem ti poslal money, nakonec sem to poslal int. bankovnictvím skrz můj účet na tvůj....takže nevím kdy to dorazí, snad brzo no  ^_^
« Poslední změna: 17.08.2010 - 12:31:22 od trucker »
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Ghost Buster

Draku, máš PM, tak bych rád nějakou samolepku  :laugh: