GalantWeb

Galant na LPG

Offline Pepe

ZTW580/220/43,5 interní      - to poslední číslo je objem v litrech , to co tam natankuješ. -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline LivArt

Já tam mám takovou malou potvoru na 35 litrů.

Jakou jednotku (příp. celou sestavu) si tam necháš dát?


Offline BlackJack

Kluci - nevím ... nejspíš to však bude Stag300Plus.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Rafik

-
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rafik

drak: no co :D je to fakt.....jako prostě mě nasrala baba z pojišťovny když sem dělal pojistku na galiho, prostě sem jí řekl že je to kurwa nepoměr a těžká ojebávka lidí, no a prostě to bylo asi takto:

baba: no leda byste si pořídil něco jinýho já: nepřipadá v úvahu tohle je minimum baba: no já vím, vy mladí chcete výkon já: jak jste to uhádla? :D ale není to jenom o tom, jako co, to si kuli kokotskému pojištění mám pořídit felicii? baba: nooo třeba, je tam malý obsah a tudíž i pojistka.... a to už bylo něco na mě: víte co? to auto co mám je asi 4x větší než felicie 10x pohodlnější víc mechanicky vydrží, jak jste řekla je výkonější, prostě se to auto rozjede a nebrzdí akorát provoz na cestě a spotřeba je úplně stejná jak ten český krám..... no u takových věcí se dostávám do varu no... a tak baba: no jo je to cizí auto asi máte pravdu..... já: to bych řekl  a až přestane být český národ takhle zabednělí tak to tu všechno možná bude fungovat lépe.... no a pak jsme dojednali pojistku, dostal jsem dědovi bonusy česká měla jakousi akci nebo co že můžu zdědit rodinný bonus...a děda za ty léta měl 50%...... i tak platím 3500 ročně bez skel....sice tam mám asistenci úrazové pojištění všech osob v autě atp ale co z doslechu vím tak např asistenci musím zaplatit atp prostě nic od nich nedostanu zadarmo......


já mám dvoulitra pojištěného za 2500 ročně a jsem v klidu :-) jestli 1,6, 2,0 nebo 2,5 je mi celkem jedno :laugh:
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
a to si zchrastil kde?  :mellow:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Rafik

ČPP - pojistné události řeší Kooperativa, takže se nejedná o žádnou malou pojišťovnu, viz. třeba Slavia. Plný bonus vyjetých měsíců + 40% obchodní sleva.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
no já mám těch 3500 jenom díky tomu že byla akce a dal se přřevést rodinný bonus a dědovi zrovna odebrali řp takže se to převedlo na ně jinak bych platil jak čurák těm zlodějům přes 7 tisíc..... :evil:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Jindřišák

S pojišťovnou ani nemluvit. Nedavno jsem pojištoval 1.9 a pěkně sem se tam nasral. Zrušil jsem pojistku za 2200 na 1.8 a příjdu, že chci pojistit 1.9 a chtěli taky kolem 7-8 tisíc u tě nejlevnější pojišťovny. Ptal jsem se, kde je problém a prej dřív byli schopní napsat někomu do smlouvy bonusy i když je neměl, ale prej je ted naka novinka, že maj registr a vědí, kdo jaky bonusy má. Tak jsem se dozvěděl, že mi sice ty bonusy zase napsat může, ale když se stane nějaká pojistná událost, tak se z toho pojišťovna na jistotu vyvleče. Takový pojišťění je pak k čertu. Nakonec jsem přes tatíka přítelkyně u Allianzu s všemožnejma výhodama za 2500 a jsem vysmátej. Sou to svině. ](-:
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
přesně tak jak píšeš, jako stejnou havárku ti udělá stodváca nebo mercedes.....a na věku rovněž si myslím nezáleží ale to se jim všechno hodí, co nejvíc platiti a co nejmíň vyplácet
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline BlackJack

Kluci - buďte rádi, že neplatíte pojistné jako v UK  :-D

Jinak viděl jsem evropský projekt, který má určovat sazbu pojištění přímo dle jezdeckého stylu řidiče. Jedná se o elektronickou krabičku impletovanou do auta tak, že snímá rychlost vozidla, zrychlení, zpomalení, ujetou vzdálenost a ostatní faktory. Dle nich poté pojišťovna stanoví rizikovost řidiče a následně cenu pojistného.
Což je na jednu stranu hezký, ale mně samotnému by se to rozhodně nelíbilo. I když třeba umím jezdit svižněji a líbí se mi akcelerace - nemusím za to být hnedka trestán. Dokážu si stanovit rozumné hranice vjezdu do zatáčky nebo rizikovost provozu obecně. Třeba takový "řidič" jezdící 60km/h mimo obec svou jízdou nepřispívá k bezpečnosti dopravy na pozemních komunikacích.

TW: zítra jdu na tu přestavbu !
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
tak to pak už bude zbývat jenom implatace čipu do hlavy který jako bonus čaruje s našim myšlením....fakt děs  :'(
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Berzelius

Rafik, tak to máš skoro zadarmo...já za galiho platím 8000,- ročně.. ČSOB :-D :-D
S tou anglií je to pravda..tam by mě vyšla pojistka pomalu dráž jak auto :-D :-D



Offline Berzelius

Jó Robe..to já vím že to jde za míň..já su línej se o takový věci starat..když nehoří..
když sem to pojišťoval chtěl sem to mít rychle za sebou a u tej pojišťovny byly všeci z rodiny a pobočka kousek...bo sem měl po dovozu z D. vystavenej českej techničák hned ten den co sem šel na úřad s papírama od stk přihlásit..takže volba byla jasná :ale co , když nebudu bourat(ťuk,ťuk) tak to bude za čas levnější a když nebudou prachy,tak pak budu řešit nejlevnější variantu


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Dost na ně platí, když jim zavoláš, že chceš jít ke konkurenci, to se pak najdou slevy!!! ^_^


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
to je fakt to jsem taky říkal že to můžu mít sjednaný za dva a půl a je pravdou že sice platím 3500 ale je tam třetí nejlepší varianta ze čtyř je to pojištěni exlusive bo jak se to nazývá....jsem u české...a jak jsem o tom začal mluvit tak už ženské špekulovaly jak by se to dalo slevnit či něco bonusově udělat....no a mám právě tohle pojištění důležité pro mě je že tam mám pojištěné všechny osoby v autě a mám dojem že to je ikdyž já nejsem řidič. ....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline BlackJack

Pro zajímavost jsem nalezl:

Některá vozidla u kterých je v praxi vyzkoušena nutnost aplikace FLASHLUBE:

    DACIA LOGAN 1,4i , 1,6i
    RENAULT THALIA 1,4i
    FORD FOCUS 1,6 16V
    FORD 2,3 16V
    HONDA  všechny modely
    HYUNDAI TRAJET 2,0 16V, TUSCON stejný motor
    KIA CARENS 2,0 16V
    KIA SPORTAGE 2,0 16V a ostatní modely s tímto motorem
    TOYOTA  všechny modely
    ROVER s motory od HONDY
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
asi se zeptám blbě ale co to je ten flashlube? dík. :undecided:
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline LivArt

Přimazávání. Přidává se do sání, aby se mazaly ventily a nezaklepávaly se sedla. Je to takovej jakoby olej, co tam jednou za čas kápne.