GalantWeb

teplota oleje

Offline ondraseek

kam zapojit čidlo na teplotu oleje??
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos



Offline ondraseek

Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline ondraseek

tak co sem koukal po netu pisou hodne ze se to zapojuje po oil filter ale jak?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline ondraseek

http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=54211&postdays=0&postorder=asc&start=30 nekde to resej takto ale zas ve vane ten olej neni tak teplej
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
buď to našroubuješ do dokoupený redukce filtru nebo to dej do vany, to je levnější, tuhle instalatérskou redukci koupíš i v OBI do 50ti korun


Offline ondraseek

buď to našroubuješ do dokoupený redukce filtru nebo to dej do vany, to je levnější, tuhle instalatérskou redukci koupíš i v OBI do 50ti korun
jako ten sroub s dirou jo? a jakej ted mam ve vane sroub? nebude to presna teplota oleje no
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
To neřeš,přesná teplota ti pomůže k čemu?


Offline ondraseek

To neřeš,přesná teplota ti pomůže k čemu?
nevim k nicemu ale tak pokud to bude ve vane bude to priblizna aspon
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Vydrž až se tu objeví Pepe,ten poradí. :mellow:


Offline Jindřišák

Normálně se to dává na tu přechodku na ten filtr, případně někdy bývá u některejch aut záslepka místo který to jde vrazit. V nejhorším nějakou rozchodku místo čidla tlaku a na něj obě čidla.. Já to mam na svym autě hozeny v otvoru na chladiči oleje kterej je u filtru, byla tam volná díra, ale jiná značka... jinak na vaně budeš mít jinej náběh teploty, ale nakonec se to stejně zastaví na 90°C, ale příjde mi to prasácký. Někde vanou škrtneš, vylomíš čidlo a vyteče ti olej..
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Pepe

Čidlo jsem koupil též , ale chci ho dát na vodu za termostatem , ale je to pro UTC .Na olejvanu bych to nedával , jedině že bys našel místo někde na bloku . Já to zatím nehledal . :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Co to s citem zasunout do tý hadice odfuku ol.plynů?


Offline Pepe

Nééééé, to je velké zkreslení a nelíbí se mi to . :(
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline ondraseek

Co to s citem zasunout do tý hadice odfuku ol.plynů?
tak tam ale netece olej zejo jen plyny to je asi blbost ne
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline ondraseek

kam s tim mysliste??
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline Drak

čidlo dát bud do redukce pod olejový filtr
http://www.2racing.cz/?action=detail&id=ID26563
 nebo jestli máš olejový chladič, tak před něj dát T kus a do něj zašroubovat řidlo.

Ve vaně místo vypouštěcího šroubu už je teplota zkreslená a v hadici na odfuk se nic nenaměří
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Trewor

Už jsem viděl takový hodně punkový řešení. V ose do filtru. Z druhý strany přitáhlý matkou...teda né že bych do takový čuňačiny šel.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline ondraseek

čidlo dát bud do redukce pod olejový filtr
http://www.2racing.cz/?action=detail&id=ID26563
 nebo jestli máš olejový chladič, tak před něj dát T kus a do něj zašroubovat řidlo.

Ve vaně místo vypouštěcího šroubu už je teplota zkreslená a v hadici na odfuk se nic nenaměří
je me jasny ze ve vane bude uz jinsi teplota ale asi o moc ne ? bude to nejlevnejsi reseni
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos


Offline ondraseek

takze kam tedy?
Mitsubishi galant 2.0 16v 100kw +chip na 110kw sport.výfuk,sportovní filtr vložka pipercroos