GalantWeb

Míry předních nosníků

Offline Vojta

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
Zdravím, chci se zeptat jestli náhodou nevíte někdo z vás nějaké karosářské míry předních nosníků. Vapadá to hrozně všichni mi říkají že to je totálka, ale motoru nic není šlape jako hodinky, a nebudu dávat auto, které mám rád na šroťák jen kvůli toho, že má bodované přední čelo. Odnesly to jen chladiče. Všechny díly na to mám. Mám možnost mít rovnačku k dispozici zadarmo. A karosář mi řekl, že si mám zjistit nějaké míry předních nosníku, proto se obracím na Vás. Tak snad někdo něco víte, Díky.


Offline Pepe

Než rovnat čelo , tak jej kup nové a ostatek se ukáže  . Totéž jsem udělal na bývalém voze . Bruska a svářečka co2 je zázrak.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

nové přední čelo vyjde na 3 500 Kč co jsem koukal. Jinak mám tu stříbrnou kapotu kdyby jsi chtěl.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Obelix

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 55
Jedno volné čelo na galanta má Vrakovlk. Má ho říznuté s větším přesahem a ma na sobě i kus nosníku. Lehce se odvrtají bodové sváry a převaří se.


Offline Vojta

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
nenene, čelo jde nové toje jasné, jen potrebuju vedet jestli nemam pohnuté ty nosníky na kterych to čelo drží, aby to nové čelo sedělo, svetlomety naraznik atd. Já mám možnost mít čelo za 2 000, kapota taky tak. Z polska samozřejmě... jen ten fejsliftovany náraznik bude problém. :/


Offline BlackJack

Ten náraz nešel ani na hlavní výztuhu ? Pokud nešel, tak kup rovnou čelo a jdi měnit. To bude nejspíš bez změny na rozměrech.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Vojta

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
Pokud myslíš hlavní výztuhu tu co je šroubovaná, tak šel, je ohnutá směrem dolů, ale ta co je bodově vařená dole kde drží chladič je netknutá. Jen mám strach, že jsou nosníky ohnuté dolů. :(


Offline Sir Dag

to poznáš podle nového čela..Teda spoň tak jsme to poznali my, když jsme dělali megana.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Jestli jsou nosníky ohnuté dolů, našel bys problém se zavíráním předních dveří a fald na blatnících . Normálně se dělá výměna čela a ostatní linie oko karosáře vidí .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Vojta

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 16
Dveře, jdou bez problému otevřít i zavřít :), a kdyby jste ještě někdo měli nějaké díly tak pište. Budu rád za jakoukoli nabídku. Díky!


Offline BlackJack

Jo to by mělo být cajk. Když si vezmu můj náraz do sloupu, tak to vypadalo složitěji. Stačilo vypárat čelo, navařit nové a pohoda.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63