GalantWeb

spotřeba

Offline angell

Zdravím všechny.mám otázku ohledně spotřeby.O víkendu jsem trochu jezdil a najel jsem asi 250km a při tom jsem přišel asi o 3/4 nádrže a to jsem měl v pátek plnou.Ptal jsem se dvou automechaniků a nevěděl ani jeden.ale divný je že je to od pondělí zase v pořádku.když jsem si to propočítaval tak jsem měl spotřebu místo 8l okolo 18l a to se mi moc nezdá.Může někdo poradit?


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Sekl si se asi v kilometrech. 3/4 nádrže vyjedeš tak rychle že si to ani neuvědomíš. Ono se to lehce počítá když řekneš "tam je to 50km tam 70. Jenže zapomínáš že si se zastavíl tuhle i támhle a když pojedeš jen za kamošem na druhou stranu města tak to bude třeba 4km tam a 5 zpět. Samozřejmě že si za nim nebyl jen jednou. Taky mi to bylo jednou podezřelý ale když jsem zavspomínal tak to sedělo
Radouš


Offline tombik

Mno a nebo mu nekdo na parkovisti pustil zilou ;-) Jako me, hezky vypoustakem....bych za to strilel. Jeste to blbe utahli takze mi to pak kapalo v garazi  :worried: :anz:


Offline constantine

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 25
No a nebo moc zavodis ja obvykle tankuju za litr a v tehle cene benzinu na to obvykle najedu asi tak 400 km no ale tenhle tyden byl dost uspechanej no a najel jsem 300 a kdyz obcas delam cicoviny tak to nevydrzi ani na 200


Offline angell

Tten den jsem jel jen do aaa auto pro oktávku kterou si tam vyhlídl tatík a neznal cestu.a pustit žilou to těžko protože jsem se tam dost nudil a byl jsem u auta každou chvilu nebo jsem ho měl na očích. A rychle jsem taky jet nemohl aby sem se tatovy neztratil bo vůbec nezná cestu tak jsem ho vedl.na dálnici jsem nepřekročil 110km/hod proto je mi ti divný


Offline Rafik

Pokud máš 1,8 85 nebo 93kw, tak máme stejné auto. Já na plnou nádrž ujedu tak 850 až 900 km... Prvních 150km se ručička drží pořád v plné, pak asi 500km do poloviny nádrže a pak už ta ručička letí dolů jako blázen... Jestli tě nemate tohle. Pokud to není digitální, těžko se to odhaduje. Může ukazovat půlku, ale ve skutečnosti už tam bude třeba jen třetina
« Poslední změna: 08.08.2009 - 12:53:12 od Rafik »
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline angell

Tohle celkem znám sice ho mám něco přes rok ale už jsem nalítal okolo 25tis km. a toto se mi nikdy dřív nestalo.proto mě to zmátlo.


Offline angell

mám ještě dotaz někde jsem četl že výkon motoru můlže ovlivnit benzínovej filtr a zrovna nevim kde bych ho měl hledat může sem někdo hodit třeba foto?ani nevim jak by měl vypadat zrovna autům nějak moc nerozumím


Offline Jindřišák

Pokud se nepletu, tak je palivovej filtr v motoru, na stěně ke kabině hned vedle silenbloku motoru. Obrázek jak by měl zhruba vypadat dávám jako přílohu. Jinak s tou spotřebou.. taky sem to trochu sledoval a začal si vést deník na www.ceskybenzin.cz, není to sice nejpřesnější, ale aspon zhruba. Spotřeba se mi zvýšila po výměně baterky, kdy jela ŘJ v nouzovém režimu a taky když sem si přitáhl trochu víc ruční brzdu.. Ale za 18 sem teda nejezdil. Jinak kamošovi co má galanta se kousli brzdy a žralo to jak tank, přišel na to až po týdnu...
« Poslední změna: 18.08.2009 - 14:17:57 od Jindřišák »
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline tombik

taky jsem mel zakouslou predni brzdu a zralo to o dost vic. Jinak palivovej filtr je skutecne na te prepazce (aspon u rocniku 92). Kdyz uz je to takhle nadepsano, s cim a za kolik jezdite?

rocnik 92 2.0 GLSi  80kW   8-8,5l/100 ....pred vsema opravama jsem jezdil za 10 :D Ted uz je lip :)

Jinak podotykam ze jezdim dost v klidu, kdyz to prozenu tak je spotreba samozrejme vyssi ale uvedena hodnota je prumer
« Poslední změna: 18.08.2009 - 14:28:58 od tombik »


Offline Rafik

ročník 96 1,8 GLSi 93kw    -    7,5l/100km. Když jedu v klidu, tak 7litrů, minimum 6,2litrů, ale při svižné jízdě klidně 9litrů
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Jindřišák

94 1.8 85kW 7,5 na 100, když si dám záležet tak i 6,5-7, ale to už jedu jak stará bába. Jinak není problém jet i za 10  :laugh:
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline tombik

no tak to neni problem prehoupnout se pres deset kdyz to clovek zene :D Jinak koukam ze co se spotreby tyce tak bych si mozna polepsil i s 2.5 V6kou :D


Offline Drak

když na to šlápnu, tak mám i přes dvacet :-)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline tombik


Offline Rafik

no ty jsi taky silenej zavodnik :D  :D

A taky má šílený motor :mellow:
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Misak

 :D Draku dobry :D
Cekal jsem, kdy se ozves. kdyz uz jste to tu tak pekne rozjeli off topic, ja ve meste 15, dlouhodobe 9,5, nejmene 8,45
Spocitano na mobilu GasUpLoggerem.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Miška 2,5 v6 papala v pruměru těch 13l a to sem ji moc nešetřil....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
já mám taky tak 11-13 na V6....ono to tomu odpovídá

20mi uměla sežrat i 1,8.. :D


Offline Lades

tak to ja umim jezdit lehce pres 9l/100km s automatem a po okreskach, do mesta moc casto nejezdim a dalky vyjmecne. ale ted byl strejda s Galosem v Chorvatsku a jel za 8l plne nalozenej s klimou
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi