GalantWeb

spotřeba

Offline aston

Mne to zerie v zavislosti od jazdy od 9l do..... Rekord mam v Nemecku ked som siel za pokazenym tranzitom cca 80-90 km/h tak 7,6 l.
Ale prednedavnom som mal tiez taky problem, ze som sa nemohol dotankovat konca a to som uz jazdil economyrun. Normalne spravim 600 km kym nezacne svietit hladovy voko  ^_^. V tom pripade som siel na cca 450 km az 500 km na 55litrov.
Riesenie bolo prestat tankovat na OMV a Shell. Zacal som tankovat na Slovnafte a po probleme. Kamarat s 535i mal problem, ze mu kapalo auto bol s tym v servise a tam mu kazali tankovat Slovnaft, zevraj ostatni pridavaju nieco do paliva a to potom stoji za hovno..... Neviem nakolko to je pravda, ale mne to pomohlo a aj jemu.


Offline hoktar

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 112
to ja s tim jezdim pohodove. ikdyz obcas ho protahnu. spotrebu mam 8/8,5l. ale zadne extra dalky nejezdim. praha - podebrady atd.
Galant V6 2.5 24V 2000


Offline mam

moja priemerná spotreba 9-10 v meste na krátkych trasách a v kopcovom teréne. Najlepšia 8,2 mimo mesta, ale nie s moc lahkou nohou :D Galant 2,5 V6 automat (2000)
Podľa mňa na obsah = super -_- oprti tomu čo počúvam aké spotreby majú na prdítkach :evil:


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
já četl v prospektu z roku 98 ,že ten motor a ta převodovka je záměrně onstruovaná taky,aby to nebyl trhač asfaltu ,ale aby málo žral...ale opravdu to oproti jiným 2,5 žere trošku mín.. třeba alfa 156 je spotřebový masakr  :D ale zas lítá jinak


Offline morfes

to ja s tim jezdim pohodove. ikdyz obcas ho protahnu. spotrebu mam 8/8,5l. ale zadne extra dalky nejezdim. praha - podebrady atd.

to jezdíme stejnou trasu a mám tak kolem 10! No jezdím 140-150 tachometrovejch...
Jinak jednou jsem jel do Linze okreskama a na 58l jsem najel 717,6. Čili spotřeba 8,08! Takže se s tím dá na nádrž dojet vcelku daleko :big grin:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Draku,kolik ti těch 300 koní papá?


Offline Drak

při normalní klidné jizdě +- v rámci limitů asi 10l. Pokud se jedu projet pro radost a využít všeho, co je auto schopné dovolit ji pčes 20l. Ve městě prakticky stači sundat nohu z brzdy a nepatrně se dotknout plynu :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
při normalní klidné jizdě +- v rámci limitů asi 10l. Pokud se jedu projet pro radost a využít všeho, co je auto schopné dovolit ji pčes 20l. Ve městě prakticky stači sundat nohu z brzdy a nepatrně se dotknout plynu :)

Ti to papá skoro jako má staronová hračka 4,7 v8  :D té dobrý....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)