GalantWeb

olej pri sviečkach

Offline jarooo7

Zdravim ľudia.Mam taky problem.Menil som na galantovi 2.0 benzin 100kw sviečky a okrem jednej boli všetky utopene v oleji.Je to bežny jav či mi tam treba vymenit nejake tesnenie?Po vymene sviečok mi galant dymil.Asi  to bude tym že mi natiekol olej do valcov nie?


Offline grafik

pod víkem ventilů jsou takové gumové kroužky co těsní tu trubku pro svíčky dá se koupit sada i s těsněním víka


Offline Pepe

 Tyto 4 kroužky jsou stejné jako u tvého motoru , ale velké těsnění musíš koupit na tvůj motor, protože v novém katalogu se to neprodává jako souprava .    https://autodilos.cz/autodily/mitsubishi/galant-v/2.0-glsi-e55a-101kw/motor/tesneni/tesneni-pod-viko-ventilu?productId=660757
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline jarooo7

ved taketo obyčaje kružky si dokažem aj vyrobit nie?Mam take vybijaky doma.Myslel som že viac špecificke tesnenie tam ide.


Offline Pepe

 V tom případě budeš první majitel vozidla Galant , který něco takové umí vyrobit .  https://www.ebay.com/itm/Spark-Plug-Tube-Seal-Set-MAHLE-B45881A/132409452913?epid=193521576&hash=item1ed437e971:g:sRgAAOSwPpZZ9WzS&vxp=mtr

Až se ti to podaří , můžeš to pak nabídnout .
« Poslední změna: 14.01.2018 - 22:42:12 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline jarooo7

Tak to som sa sekol.taketo niečo nevyrobim.ten prvý odkaz je priaznivejšia cena.mozem to objednať bude to pasovať?


Offline Pepe

Ano , ty kroužky jsou stejné , jen těsnění víka je jiné . Ale pokud ti neprosakuje olej pod víkem ventilů , mělo by stačit očistit dosedací plochy hlavy , dosucha utřít těsnění víka  a přes červený silikon to dotáhnout . Tímto způsobem nelze opravit těsnění u trubky svíček .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline jarooo7

Nevie mi tu niekto poradiť nejakú Slovensku stránku na tie tesnenia?Kamoš v servise to nevedel objednať.


Offline Pepe

 Než bych se přihlašoval na xy.sk stránkách , tak to raději objednám z Česka .  autodiely.sk chtějí registraci ....... 90% českých eshopů posílá i na Slovensko . mjauto.cz    a další
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001