GalantWeb

2.0 V6 mivec

Offline elkappi

Jaký je rozdíl mezi motorem 6a12 a 6a12mivec myslím mechanicky (vnitřek motoru). Zítra se jedu podívat na to slavné FTO s potkaným motorem i když mi to jako potkaný nepřijde. V nejhorším případě bych tam nacpal motor ze starýho galantu.
Galant navždy a FTO


Offline Drak

má to stejný blok 6A12. to je asi tak všechno. v FTO je navíc o proti 7G galantu o 180° otočený
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline elkappi

A myslíš že v nejhorším případě půjde motor z Galantu do fto
Galant navždy a FTO


Offline Drak

pujde, blok má snad i stejný rozměry. Jde to tam určitě
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline elkappi

Já myslel 6a12 zgalantu ale i tak jsi mě potěšil kdyžtak tam dám 2.5
Galant navždy a FTO


Offline Drak

Já myslel 6a12 zgalantu ale i tak jsi mě potěšil kdyžtak tam dám 2.5
6A12 je právě obráceně a nebudou sedět držáky na silenbloky atd.

Odesláno z mého D5803 pomocí Tapatalk

Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline elkappi

v uterý přivezu FTO GP určitě si na to narazil na FB má být potkaný ale motorem jsem točil přez ráčnu a tvařil se jen přeskočeně. Chtěl bych nějakou pojistku kdyby byl motor death. Volal jsem kvůli přepisu a neměl by to být problém když to pojede ale nevím jak by se tvářil na 2.5 V6.
Galant navždy a FTO


Offline elkappi

nějak jsem žil v tom že když je kod motoru 6a12 tak bude spodek stejný (proč by lily 2 druhy bloku)že by to bylo jen v držáku a že bych měl ventilové víko s dolíváním na druhé hlavě :D
Galant navždy a FTO


Offline Pepe