GalantWeb

Prodáno - Rozprodám na díly (nebo i prodám vcelku) Galanta 2,5V6 rok 97

Offline hornet82

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 14
Auto je po zimní bouračce do sloupu levou stranou k řidiči. Původ Holandsko (dovezené 2010) najeto 215000km. Karoserie je lehce do "banánu" - použitelné bude zasklení, přední a zadní kapota, oba nárazníky, světla, nepoškozené věci z interiéru (béžová kůže) a snad i něco z plechařiny. Motor je perfektní, spojka špatná, převodovka odpovídá stáří. Zavěšení kol bez vůlí, při bouračce nedostalo žádnou ránu. Tlumiče špatné. Doklady se zaplaceným EKOpoplatkem. Originál alu kola 6x15 se zimními pneumatikami 205/60R15 6mm.
« Poslední změna: 24.03.2011 - 10:52:24 od hornet82 »


Offline m4rt4s


Offline in4mator

Já bych chtěl taky čiré blinkry, uděláme miniaukci? :)
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Pepe

Já bych chtěl taky čiré blinkry, uděláme miniaukci? :)
U Kellyho 400,- bez slevy  -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
........... kablíky s paticema k zadním světlum ?
« Poslední změna: 19.03.2011 - 15:47:43 od robb »


Offline in4mator

U Kellyho 400,- bez slevy  -_-
Kdyby to bylo za 1 pár, tak je beru.
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline rbshooter

senzor venkovni  teploty  do klimy
Udělat něco blbuvzdorného je docela nemožné protože BLBCI jsou strašně vynalézaví.



Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
kolik za něj chceš....? Teda jestli je ještě komplet....?
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline hornet82

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 14
Pro všechny: Auto je ještě vcelku a během týdne sem dám fotky v jakém je stavu po té bouračce. Prodej vcelku upřednostňuji. Cena i s doklady a zaplaceným ekopoplatkem je 15000,- Kč. Ten TP lze využít pro přestavbu ve starém stylu, což znamená dovézt nějakou voňavku ze zahraničí a dát ji na tyhle doklady. Znamená to úsporu 3000,- za ten ekopolplatek, 2000,- za dovozovou technickou a 1500,- za dovoz na úřadě. Celkem úspora 6500,-.
V případě prodeje po částech - 2 x zadní světlo 800,-, 4 x pružina 1000,-, 2 x přední čirá směrovka 500,-, 4 x originální alu kolo s matkami a 6mm zimními pneu 205/60R15 6000,-. Díky všem za zájem.


Offline hornet82

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 14
senzor venkovni  teploty  do klimy

Bohužel nevím, kde se ten senzor na autě nachází. Cena v případě dobrého přístupu k němu tak 500,-.  Ale to házím jen tak do placu, protože cenu originálu ani na vrakáči neznám. Díky.


Offline hornet82

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 14
Přidávám slíbené aktuální fotky. Auto začnu rozebírat příští týden. Do té doby platí nabídka celého auta za 15000,-. Detailnější fotky zašlu zájemcům na mail.


Offline Howler


Offline in4mator

Aaa, čiré blinkry by byly k prodeji???  :-D :-D :evil: :angel:

A pasují tam ty čiré blinkry místo oranžových doufám...? Protože jsem si všiml na fotkách, co jsou na webech různých prodejců autodílů, že čiré nemají tak ostré to spodní zaoblení...? Nebo se mi to jenom zdá...?
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.



Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)

Offline Jan5

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 76
Ahoj, jak je na tom ten koženy interier? Případně jakou častku by sis za nej predstavoval? (sedačky, obloženi)


Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225

Offline in4mator

jak je na tom kapota? a za kolik by byla k mání?
Žízeň tvou nic neutiší, než se svezeš v Mitsubishi... Není podstatné, jestli jedeš první... podstatné je, jestli jedu první já.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)