GalantWeb

Vzduchovy filtr

Emp · 42 · 15151

Offline Emp

Tak jsem na dovoleny vymenil klasickej box za sportovni vzduchovej filtr. Foto pridam. S pomoci Draka se ke me z USA dostal vzduchovej filtr s trubkama, ktere maji vzduchovy filtr umistit pod baterku, aby nasaval studeny vzduch. Ruzne jsem zkousel tam tu trubku napasovat a neslo :( . Teda spis to misto na trubku i filtr tam je, ale nepodarilo se mi to tam poradne uchytit. Zatim mam filtr hned u motoru ale i tak to je nadhera. Zasadni zvyseni vykonu jsem nezaznamenal (pri 163 hp par koni uz neni poznat)... snad jen... zda se mi, ze lip tahne odspoda, ale mozna to je subjektivni. Foto pridam hned jak to pujde.
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24


Offline DORIANXXL

...nazdar chlape,šupni foto  -_- už som(sme) zvedavý -_-
Mitsubishi galant r.v.2000 2.0i 16v 100kw
Mitsubishi Sigma r.v.1997 3.0 v6 130kw


Offline morfes

Jo já jsem taky dost zvědavý! Šup foťák do ruky :mellow:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Emp

Tak jsem pridelal trubku, tak jak ma byt... pod baterku... a to jsem cumel. Jakmile filtr nasava studenej vzduch, tak je to rozdil jako prase :) foto snad dneska udelam, ale za ty penize... neuveritelny. Kdo o tom uvazuje, tak rozhodne doporucuji, ale chce to opravdu studenej vzduch...

Kdyz jsem mel fitr u motoru, tak ze zacatku dobry, ale nepoznal jsem rozdil. jenze jakmile se motor hodne zahral, tak to mozna bylo i horsi nez s origo boxem.

Studenej vzduch je dulezitej

uz jsou fotky
« Poslední změna: 15.07.2008 - 23:35:02 od Emp »
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24


Offline Drak

pěkná práce   :mellow:
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Emp

No nevim. Zase jsem si s tim nijak nehral, ale znat to je :)

dik   :mellow:
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
ta trubka nemá chybu, na kolik to celkem vyšlo?


Offline Emp

nevim. nejak 1700 :)
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24


Offline Drak

« Poslední změna: 16.07.2008 - 15:00:55 od Drak »
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
to ujde, v srpnu se mi snad podaři zaktivovat Paypal, tak bych to zkusil koupit taky, jestli to teda ještě bude k  mání na ebay.
« Poslední změna: 16.07.2008 - 15:27:06 od robb »


Offline Drak

na ebayi je toho celkem dost. Nejsou to dražby a do 14 dnu je to doma.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline DORIANXXL

Vypadá to dobre -_- -_- -_-
Mitsubishi galant r.v.2000 2.0i 16v 100kw
Mitsubishi Sigma r.v.1997 3.0 v6 130kw


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
krása :D
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Emp

no hlavne sem pak nahazejte vsichni fotky co to budete mit. Rad se neco priucim :)
Mitsubishi Galant 2.5 V6-24


Offline Rafik

Sháním obdélníkovou redukci mezi váhou vzduchu a sportovním filtrem, aby se měl na tu váhu vzduchu jak správně upevnit. Mám tam provizorní čtvercovou redukci od Jacky Auto, prodávají se i jiné tvary, rozteče?
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Sháním obdélníkovou redukci mezi váhou vzduchu a sportovním filtrem, aby se měl na tu váhu vzduchu jak správně upevnit. Mám tam provizorní čtvercovou redukci od Jacky Auto, prodávají se i jiné tvary, rozteče?
Jaká je cena?
Radouš


Offline Rafik

Cena čeho? Té redukce? Já jsem koupil nějakou drahou od Jacky Auto za 250,- jinak na netu jsem viděl za 130
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
ne že bych to chtěl. Jen mě to zajímalo  :mellow: Já už se ze sportovních filtrů vyléčil. Stačí projet větší kalužinou, filtr navlhne a už to nejede (nekdy motor ani nenastartuje) Navíc tím slavným sportovním filtrem snadněji prochází drobné částice prachu které se dostanou třeba až mezi pístní kroužek a válec a tam to dře a dře a dře až se válec krááásně vyleští. Sníží se výkon, začne papat víc oleje, hůř startovat atd... Za další je auto podstatně hlučnější
Radouš


Offline Rafik

ne že bych to chtěl. Jen mě to zajímalo  :mellow: Já už se ze sportovních filtrů vyléčil. Stačí projet větší kalužinou, filtr navlhne a už to nejede (nekdy motor ani nenastartuje) Navíc tím slavným sportovním filtrem snadněji prochází drobné částice prachu které se dostanou třeba až mezi pístní kroužek a válec a tam to dře a dře a dře až se válec krááásně vyleští. Sníží se výkon, začne papat víc oleje, hůř startovat atd... Za další je auto podstatně hlučnější

To, že při sešlápnutém plynu více nasává vzduch a auto je hlučnější, je příjemnější ne? :mellow:
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Je to příjemné jen do té doby než přijdou problémy a výdaje. No leda že počítáš s tím že galoše za 3 roky prodáš, nebo budeš jezdit tak dlouho jak to jen půjde a pak to zvrakuješ. V tom případě máš moji podporu :D
Radouš