GalantWeb

Palubní deska-montáž r.v.96

Offline aschanek

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 32
Ahojte kolegové, chtěl bych se zeptat zdali máte někdo zkušenosti s výměnou palubní desky, nejlépe z okolí Brna a jestli by jste si někdo troufnul ji kompletně vyměnit za jinou.
Pokud ano kolik by to asi stálo dukátů?
Díky za info či případné rady.
S pozdravem Aschanek

 
1,8  16V GLSi


Offline LivArt

Mám takový menší problém - po předchozím majiteli mi zůstaly naházený v palubce nějaký věci. Při průjezdu ostřejšíma zatáčkama to dost rachotí... Je nějaká možnost dostat ten bordel ven bez toho, abych musel sundávat palubní desku?


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
to je otázka  :D :D :D
Jestli je to na přístupným místě tak ano a jestli ne tak se musí něco sundat. V první řadě musíš zjistit kde a co chrastí
Radouš


Offline LivArt

Mno vzhledem k tomu, že je to někde zespoda palubní desky, tak to tipuju na nějaký drobáky z popelníku nebo něco.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
nebo uvolněný relé, nebo kdo ví jak je zapojený třeba rádio atd. Těžko soudit. Je to potřeba vidět a slyšet
Radouš


Offline LivArt

mno je to zvuk, jak kdyby tam lítalo něco ze strany na stranu, jen v ostrejch otáčkách.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
To může bejt relé co se houpe na kabelu. Hledej Šmudlo  :D
Radouš


Offline LivArt

až budu vědět, kudyma se leze třeba před spolujezdce, tak se tam mrknu...  ^_^


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Lehni si na podlahu a třeba něco uvidíš zespoda. Nebo vyndej přihrádku. Já nevím jak to tam vypadá
Radouš


Offline LivArt

Tak hotovo - z palubky jsem postupně vytáhl 12 korun a velkou podložku pod šroub...  ^_^


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Tak hotovo - z palubky jsem postupně vytáhl 12 korun a velkou podložku pod šroub...  ^_^
Do čeho budeš investovat?
Radouš


Offline LivArt