GalantWeb

Fólie - problém na STK

Offline CRAZY-Ivan

Zdravím,

galanta jsem si koupil před několika týdny a dneska jel na technickou. Dědkovi vadilo, že na přední nemám atest (na ostatních ano) a tak mi dal měsíční technickou a ať odstraním závadu.

Tak co teď... sundat? "Pořídit" si atest? Zkusit technickou jinde?

Sundat je mi to docela líto... jsou to bruxsafoly a když budu mít vepředu průsvitná a vzádu tmavá... to imho nebude vypadat dobře. :/

Co navrhujete? Jaké mám možnosti?


Offline Misak

Nevim, co presne znamena Bruxsafol, ale rozhodne nejsem pro zatmavovani ridicovych a spolujezdcovych oken. Co je za mnou mi reknou zpetna zrcatka, jako v dodavce, ale co je vedle me potrebuju vedet. Takze pokud mas zatmaveny predni bocni, muj nazor je pryc s tim.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline CRAZY-Ivan

Nevim, co presne znamena Bruxsafol, ale rozhodne nejsem pro zatmavovani ridicovych a spolujezdcovych oken. Co je za mnou mi reknou zpetna zrcatka, jako v dodavce, ale co je vedle me potrebuju vedet. Takze pokud mas zatmaveny predni bocni, muj nazor je pryc s tim.

tak to neni, že bych přes ně neviděl


Offline Misak

Vetsinou nebudes mit problem ve dne. Ale jak je z toho videt v noci. S obycejnymi skly je blbe videt pri odbocovani a spatnem osvetleni silnice. Hlavne kdyz tam kam jedes je prechod a jeste k tomu nekdo v tmavem obleceni pres nej prechazi. Jak se zatmavenymi?

Mimochodem, jak jsi to dokazal, mit atest vzadu a vpredu uz ne?
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline CRAZY-Ivan

Vetsinou nebudes mit problem ve dne. Ale jak je z toho videt v noci. S obycejnymi skly je blbe videt pri odbocovani a spatnem osvetleni silnice. Hlavne kdyz tam kam jedes je prechod a jeste k tomu nekdo v tmavem obleceni pres nej prechazi. Jak se zatmavenymi?

Mimochodem, jak jsi to dokazal, mit atest vzadu a vpredu uz ne?

jak píšu v prvním příspěvku... "galanta jsem si koupil před několika týdny a dneska jel na technickou" - galanta jsem takhle koupil... na zadních atest je a na předních ne


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

To je normální, dělalo se to tak, pokud někdo chtěl mít stejné zatmavení na celém boku. Být tebou, kontaktuju BADa - on má tmavý folie jak noc a stejně technickou proleze... Bude na to nějakej fígl.. Urcite je nesundavej.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline CRAZY-Ivan

To je normální, dělalo se to tak, pokud někdo chtěl mít stejné zatmavení na celém boku. Být tebou, kontaktuju BADa - on má tmavý folie jak noc a stejně technickou proleze... Bude na to nějakej fígl.. Urcite je nesundavej.

no mně bylo řečeno, že tam přijet se staženýma okýnkama, ale problém je, že teď už o mně vědí a mám tam zajet, až vyřeším problém, dali mi technickou do 15. ledna. Leda zajet někam jinam na techn.


Offline Drak

Zajet někam jinam a v nejhorším je po česku ukecat :-) Levnější než rvát folie dolů, což je taky pěkná pakárna
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Na odlepení folii radsi nemyslet, to je krajní řešení...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Ty máš problém na STK, mne za to zobrali Techničák.......... :P ale už je späť  :D ináč najrozumnejšia volba ak ich tam chceš mať je zaliť oči nejakým dukátom  ^_^
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Známej šel na STK s jinym rozměrem kol než měl v TP, oni si toho všimli, tak jim řiká "to přeci není tak hrozný, určitě ne tak hrozný jako že nemám atest na předních oknech" "Jo tak vy máte ještě černý okna???..., tak se stavte za měsíc na správnejch kolech a bez folií"  :laugh: :laugh:, tak jel na jinou STK a tam se ho hned ptali proč že ho jako vyhodili z tý předešlý... ale tam už přijel na zimákách se správnym rozměrem a se staženejma oknama a dali mu to... takže ty stažený okna fakt pomáhaj... :D
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline CRAZY-Ivan

tak fölie sundány, stk ok...



okno jsem nahřál horkovzdušnou a pak to strhl, zbylé lepidlo odstranil ironem, dvě okna dvě hodiny.


Offline Rafik

Docela škoda sundávat pěkné folie z oken...A navíc jak bude vypadat když zadní okna máš černé a přední čiré.
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Uplně zbytečně..... kdybys řekl a hned nejednal nebo stačilo zavolat atest bych Ti sehnal behem pár hodin...škoda folíí....Tak si přpadam jako u děcek ve školce hergot lidi komunikujte víc a nebojte se toho od toho tu to forum je... to sane s xenonama ... atest není problém sehnat ... stačí jen napsat pár řádek.......ach..... jo.....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rafik

Oukej, to je dobré vědět, že atest není problém sehnat:)
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Oukej, to je dobré vědět, že atest není problém sehnat:)


Škoda stačilo napsdat no... jámám vzadu 80% a v předu 50 .. a ofiko stk není problem...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline CRAZY-Ivan

Uplně zbytečně..... kdybys řekl a hned nejednal nebo stačilo zavolat atest bych Ti sehnal behem pár hodin...škoda folíí....Tak si přpadam jako u děcek ve školce hergot lidi komunikujte víc a nebojte se toho od toho tu to forum je... to sane s xenonama ... atest není problém sehnat ... stačí jen napsat pár řádek.......ach..... jo.....


díky za ochotu, cením si toho... ale docela jsem rád, že jsou ty fólie dole, teď konečně v noci při parkování vidím a ty skla jsou trošku kouřová... ono ty folie byly dost tmavé