GalantWeb

Přední držáky na pití :)

Offline CRAZY-Ivan

V manuálu od auta píšou, že by měli někde být (podle obrázku jsem pochopil že v odkládacím místě za řadící pákou před tou uzavíratelnou schránkou, kde jsou držáky pro zadní část) taková věcička, co se vyklopí a pak slouží jako místo na nápoj... sakra, já to tam normálně nemám, jsem jedinej? :)


Offline Drak

Držáky tam jsou pokud nemáš vyhřívané sedačky.  Schránka je o ovládání vyhřívání sedaček větší a vejdou se tam dva kelímky nebo malé PEtky.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline t.j.silence

Ak teda nemáš to vyhrievanie tak len vnútri na pravom boku stlačíš takú malú vecičku a to len vybehne taká malá plastová časť ktorá vlastne rozdelí schránku na 2 časti takže akože na 2 kelímky.
Mitsubishi Galant 2000 2,5L V6 24V 163HP


Offline CRAZY-Ivan


Offline morfes

Njn, buď máš vyhřívání anebo držáky...já bych teda byl radši pro vyhřívání, páč mám jenom držáky :anz:
ale je to dobře řešený! Když jenom tak popojíždím dám tam peněženku s mobilem a když jedu někam na výlet pasujou tam kelímky pro dva:)
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline CRAZY-Ivan

no... je to vymyšlené pěkně blbě :(

tlačítka mohli napasovat kamkoliv jinam... já chci držáky :D
jsem měl vždycky ve felicii komplexy, že nemám kam dát pití ;)


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
no... je to vymyšlené pěkně blbě :(

tlačítka mohli napasovat kamkoliv jinam... já chci držáky :D
jsem měl vždycky ve felicii komplexy, že nemám kam dát pití ;)
Vo felicii su komplexy same o ebe a nielen z toho kam dat piti  :D
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Lades

jak to tak ctu, tak si uvedomuju, ze sem ty drzaky v prvnim Galantu nikdy nepouzil, kdezto vyhrivani v druhym aute porad, takze me to tam nechybi
Galant 98' 2.5 V6 AT kombi


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
no jasne . radšej to vyhrievanie ako tie držiaky ........a zvlášť ked máš kožu a je zzzzima  :P Držiaky domontuješ ked ti chybujú .
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji