GalantWeb

Galant 93-96 sedan\liftback

Offline Pepanak

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 161
Zdravim.Mel bych dotaz,co vsechno se da pozit ze sedana do liftbacku?Jde mi hlavne o plecharinu a pak by mne jeste zajimalo,zda je stejny podvozek jako ve zralokovi(vim,ze spodni ramena na predku jsou,ale zbytek?)Dekuji za odpovedi.
Mitsubishi Galant 2.0TD GLS r.v.99
Mitsubishi Galant 2.3TD GLX r.v.81


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Zdravim.Mel bych dotaz,co vsechno se da pozit ze sedana do liftbacku?Jde mi hlavne o plecharinu a pak by mne jeste zajimalo,zda je stejny podvozek jako ve zralokovi(vim,ze spodni ramena na predku jsou,ale zbytek?)Dekuji za odpovedi.
Podvozek celej, předek i zadek, brzdy taky. Plechařina je stejná až po dveře řidiče, pak už je to jinak - jiný zadní dveře, zadní nárazník atd..
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Pepanak

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 161
Takze podvozek je stejnej i jako ve zralokovi?Jinak dik za odpoved,to sem potreboval vedet-jde mi hlavne o predek.Jo,predpokladam,ze kdyz je stejna plecharina,tak i predni sklo...
Mitsubishi Galant 2.0TD GLS r.v.99
Mitsubishi Galant 2.3TD GLX r.v.81


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Takze podvozek je stejnej i jako ve zralokovi?Jinak dik za odpoved,to sem potreboval vedet-jde mi hlavne o predek.Jo,predpokladam,ze kdyz je stejna plecharina,tak i predni sklo...
Přesně tak - přední i zadní ramena, stabilizátory, tyčky stabilizátorů, všechno se dá zaměnit mezi 7G a 8G.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Drak

jen tak jsem prohnal čisla dílu seznamem. ve předu jsou stejný všechny ramena. Na zadku je to horší. Tam je zaměnitelné jen spodní zadní a samotná těhlice, který ještě pasujou do eclipse D32A. Rozdíl ale může být třeba jen v různým umístění držáků na kabely či ABS a rozměry jsou stené
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepanak

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 161
Dik za vycerpavajici odpovedi-muzu totiz mit na ND za 3000Kc sedana 95 a potrebuju z nej na liftbacka 93 predek a kdyz mi na myho 99 zbyde podvozek,tak budu uplne v pohode...
Mitsubishi Galant 2.0TD GLS r.v.99
Mitsubishi Galant 2.3TD GLX r.v.81