GalantWeb

Hydropístky

Offline cuhan

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 40
  • Galant 2.5i v6 24v '98
Jestli se nepletu tak si tady nedávno psal ať tady někdo dá do 2,5 castrol 5W40.... tak už aspoň víš proč ti to klepe... psalo se to tady stokrát že když se přejde na řidčí olej tak to začne... a drak ví tady na fóru nejlíp co říká   :evil:
Já jsem nepřešel na řidší olej ,ten se tam dával od novoty a byl to Castrol 5w-40 a při koupi auta jsem tam dal ten samý.A v Opavě v Mits. kde toto auto bylo servisováno do doby než jsem ho letos koupil tak mi řekli že do tohoto motoru jedině 5w-40 tak jsem tak aji poradil nic víc nic míň.
Mitsubishi Galant 2.5i V6 24V '98


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
No je možný že když si to kupoval jako ojetý tak kdo ví co tam kdo dával před tebou, ale zase záleží od koho si to kupoval... každýho věc... zajímalo by mě jestli to aditivum ale funguje aji po výměně oleje, že je možný jak tady psal begy že to jenom zhustí ten olej.... a kenry má taky docela pravdu, my sme měli s problém ale s ložiskem od kompresoru posilovače, ale hydroštely klepaly myslim taky, co už... pohoda.
 


Offline cuhan

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 40
  • Galant 2.5i v6 24v '98
No kupoval jsem to od kámoše který má firmu takže neměl zapotřebí aby se mu v tom kde kdo hrabal s každou blbostí jezdil do Kodecaru.Jsem druhý majitel takže plná důvěra.
« Poslední změna: 25.06.2007 - 12:03:41 od cuhan »
Mitsubishi Galant 2.5i V6 24V '98


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
tych 25 tis ta vyšla ta klima, alebo aj s hydroštelmi? mne klepali hydrošteli, boli niektore menene, ako som uz predtym psal, a teraz ked motor ide na volnobehu tiez daco klepe, vymačknu spojku, a je to preč, pustim ji a zase, spojka bola menena kvoli tomuto javu, kupoval som kompletnu spojkovu sadu novu, nejsem automechanik, ale to by nemalo suviset s klimou ne?

komplet klima 8ooo,-hydroštely 20600,- tlumiče + 2x pružiny cca 14ooo,- motorek ostřikovače 1260,-pravy zadní lem 1000,- ještě něco chystám, ale zatím kluci nemají čas....(sedačky pokud to někdo bude umět to co je omačkaný volant a řadičku,výfucky 2x80 mm filtr..... vaaaauuu... atd
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Pepe

komplet klima 8ooo,-hydroštely 20600,- tlumiče + 2x pružiny cca 14ooo,- motorek ostřikovače 1260,-pravy zadní lem 1000,- ještě něco chystám, ale zatím kluci nemají čas....(sedačky pokud to někdo bude umět to co je omačkaný volant a řadičku,výfucky 2x80 mm filtr..... vaaaauuu... atd
Čus kenry, tohle už je onanie,  :laugh: :D . Co kdybys mi poslal visit mechanika  na rozvody a klimu ? :'(
Mám komplet věci na rozvody a hledám mechanika na V6. :undecided:
« Poslední změna: 25.06.2007 - 22:00:21 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Můžu Ti poslat kontak ale lepší je to domluvit ososbně ale abys pak jako redelis neříkal že ja něco špatně..., vím že dělá pořádně ....pochopitelně je to jen na Tobě do ničeho Tě netalčim.... 608807502 p.Janovský.... dneska 29.6.2007 sem doma celej den a v arealu ... tzn. cca 400 metru od něj.... muj tel 609968561...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Petano

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 100
    • http://
to s tim castrolem jsem psal ja ... a uz to zase klepe (necvaka ale klepe ... divny).
2,5 V6 rv 97, kuze atd. ;-)


Offline Pepe

Můžu Ti poslat kontak ale lepší je to domluvit ososbně ale abys pak jako redelis neříkal že ja něco špatně..., vím že dělá pořádně ....pochopitelně je to jen na Tobě do ničeho Tě netalčim.... 608807502 p.Janovský.... dneska 29.6.2007 sem doma celej den a v arealu ... tzn. cca 400 metru od něj.... muj tel 609968561...
Díky moc za tuto nabídku. Na klimu se ti ozvu.Dnes jsem byl s Galim v servisu na rozvodech. Němci zalepily šroub
v klikovce  :anz:(nejde sundat řemenice) :anz: a tak zatím se to odkládá na příští týden. :mad:
« Poslední změna: 12.07.2007 - 21:44:15 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

 Dnes je Galant po výměněrozvodů a spojkového ložiska. Je divné že se uklidnily i hydroštely a kompresor klimy. Zatím .... :D :laugh:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline cuhan

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 40
  • Galant 2.5i v6 24v '98
Na kolik tě vyšli ty rozvody a kdes je kupoval.
Mitsubishi Galant 2.5i V6 24V '98


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Dnes je Galant po výměněrozvodů a spojkového ložiska. Je divné že se uklidnily i hydroštely a kompresor klimy. Zatím .... :D :laugh:

Ze je to divný...? taky sem nad tim dumal...ale nic roumnýho me nenapadlo....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline cuhan

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 40
  • Galant 2.5i v6 24v '98
Původně jsem chtěl koupit ten motor ale sem si to rozmyslel až skončí léto tak udělám rozvody, mám tam už 270 000kma třeba se mi ty hydropístky uklidní.
Mitsubishi Galant 2.5i V6 24V '98


Offline Pepe

Na kolik tě vyšli ty rozvody a kdes je kupoval.
8,500 rozvody včetně vodní pumpy a 1300 spojkové ložisko. Za práci na spojce a rozvodech + výměna cívky na starteru 5100 kč. -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline UHNAK_GTi

mne cvakajú hydroštely tiež jak hovado- a motor žerie olej taky hodne- takže čo keby som tam dal to Begyho zázračné adytívum a 15W40 miesto 10W40?? možno by to dočasne pomohlo??? nie??
R.I.P GALANT GTi 4x4 4WS
Subaru Legacy 2.5 GX AWD


Offline Pepe

mne cvakajú hydroštely tiež jak hovado- a motor žerie olej taky hodne- takže čo keby som tam dal to Begyho zázračné adytívum a 15W40 miesto 10W40?? možno by to dočasne pomohlo??? nie??
1x  Xeramic + minerální 15W40 je krátkodobé řešení. :lipsread:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline chobot

Tak se musim podělit o vlastní zkušenost. Zdvihátka jsem slyšel cca 1min po nastartování. Včera jsem měnil olej 10W-40 a k tomu jsem do oleje přidal WYNN´S OLEJOVÝ KONCENTRÁT K UDRŽENÍ A OBNOVENÍ BEZVADNÉ FUNKCE HYDRAULICKÝCH ZDVIHÁTEK a musim jen a jen chválit. Ráno jsem nastartoval a po cvakání zdvihátek ani památka.


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
no ještě jsem nedoplnil výsledek celýho testu. U mě to nakonec nemělo žádný efekt. Hydroštel cvaká řekl bych snad i víc a spotřeba oleje je stejná.
Vávrovi to pomohlo, mě ne


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
Podle mě to sou jen placebo přípravky. Co se týká cvakání, zkoušel bych laborovat akorát s olejem, když cvakaj nalil bych tam 15W40 a poprdeli. Logicky mi příde, že je potřeba v něm ten olej udržet a moc řídkej z něj vyteče, takže ....
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline Pepe

Podle mě to sou jen placebo přípravky. Co se týká cvakání, zkoušel bych laborovat akorát s olejem, když cvakaj nalil bych tam 15W40 a poprdeli. Logicky mi příde, že je potřeba v něm ten olej udržet a moc řídkej z něj vyteče, takže ....
Souhlas, Kublajcháne, VÝMĚNA . :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepper

Kenry, můžeš dát vědět, co přesně jsi ta měnil ... a případně dát i odkaz na prodejce

Ze je to divný...? taky sem nad tim dumal...ale nic roumnýho me nenapadlo....