GalantWeb

Rozvody

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
vyměn to normálně,pumpu uděláš kdykoliv,když nemáš prachy..ale rozvody kup přes nějakýho kamaráda co má servis,mají slevy. ty ceny co jsi vypsal,jsou děsivý.

na tuningforu nabízí někdo sady rozvodů za poloviční ceny..


Offline Drak

njn, ale když pak bude dělat pumpu, tak musej rozvody dolu a dávat zpět jetej řemen. A ještě ty řemeny jsou tam dva. druhej na vyvažovačky a ten bys měl taky vyměnit. Ten když rupne, tak se dostane pod hlavní řemen a pak víš co se bude dít
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

njn, ale když pak bude dělat pumpu, tak musej rozvody dolu a dávat zpět jetej řemen. A ještě ty řemeny jsou tam dva. druhej na vyvažovačky a ten bys měl taky vyměnit. Ten když rupne, tak se dostane pod hlavní řemen a pak víš co se bude dít
Malej rupl, dostal se pod velkej a  já to nechal dělat v Esocaru - bože , to bylo peněz .40 000 na vystavené faktuře , já myslel že ten motor  i servis vyhodím do povětří . :'( :'(
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
njn, ale když pak bude dělat pumpu, tak musej rozvody dolu a dávat zpět jetej řemen. A ještě ty řemeny jsou tam dva. druhej na vyvažovačky a ten bys měl taky vyměnit. Ten když rupne, tak se dostane pod hlavní řemen a pak víš co se bude dít
řemen můžeš sundat 10x když ho vrátíš tak,aby se otáčel stejně ,nepraskne. V servisech to jinak ani nedělají a já taky ne a nikdy nic neprasklo. Vyhnul bych se jen značce STARLINE jinak bych koupil cokoliv.


Offline BlackJack

Starline naštěstí rozvodové řemeny nedělá a i kdyby, nekoupil bych si takový řemen. Nekoupil bych si ani klínový od Starline! To mám zase trošku rozumu.

Jinak 3.400Kč za 3 kladky a 2 řemeny je docela normální cena.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Pepe

Kdy byl měněn napínák ??? :angry: 
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
Starline nabízí rozvodové řemeny..nebo alespon nabízel..ale ano..ani klínový nepoužívat..nebot se natahuje


Offline BlackJack

pepe: Pokud myslíš mě a napínák, tak ten je původní a nebyl měněn.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301

Offline Jindřišák

Ovšem pumpy starline dělá, to bych ale neriskoval :laugh:. Řemeny myslím nedělaj, nebo jsem se s nima nesetkal, myslím, že by na těch reklamacích zkrachovali.
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline BlackJack

Nezkrachovali! Většinou si Starline koupí koncový zákazník, který si provede montáž sám. K jeho nevýhodě ztrácí nárok na záruku, ale s dobrým pocitem "ušetřil". Díly jsou určeny pro montáž v odborné dílně.
A kvalitní autoservis si nedovolí montovat Starline jako prioritní díly.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Na materiál je záruka dva roky a je jedno jestli si to montuješ sám nebo ne
Radouš


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Na materiál je záruka dva roky a je jedno jestli si to montuješ sám nebo ne

Někde píšou že záruka platí pouze při montáži v autorizovaném servisu....
Přišlo mi radio z usa na jeepku a je tam jen jeden konektor a 4 šroubky a kvuli zaruce na radio s tím musim do pokakanýho mercedesu.Do toho bych kopnul....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
přesně tak to je.. co namontuješ sám,není v záruce.. a starline ty řemeny opravdu dělal... ikdyž od starline fakt niic


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
přesně tak to je.. co namontuješ sám,není v záruce.. a starline ty řemeny opravdu dělal... ikdyž od starline fakt niic

zitra se tam už asi nechystám... pán mi dneska řekl po tel: že vyndat starý a dát tam novy a naprogramovat je na tři hodky a když sem mu říkal že nejde o naprogramování jen výměnu za jiné (lepčí) tak mi řekl hodinu 2000,- to nepochopim....a že na to potřebuje minimálně 3h ... tak ho asi doma vyškubnu a bude po prdeli ... montáž by byla skoro stejně drahá  jak radio...to na ně prdim.....za 10 min nemám co dělat... jen tahaj z lidí prachy....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
asi si pán myslí, že máš raketoplán  :D


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Docela a mě s tím namích... ale nebudem to tu zasírat kecama...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
někde se mluvilo o záruce na náhradní díly které si namonuju sám. Nevím jestli to bilo v rádiu nebo v televizi ale vím že tam mluvili že i přesto když si je namontuje laik tak má záruku
Radouš


Offline BlackJack

Jakože ano - na některé věci se ti vztahuje záruka, i když sis je namontoval sám, to jsou např. stěrače, žárovky, apod., možná i ještě brzdové destičky, autobaterie.

Ale u všeho ostatního musíš do servisu, kde ti vystaví doklad na práci s tvými díly. A protože jsou češi šetřílci, chtějí mnohdy montáž i bez dokladu a pak taky zaniká nárok na reklamaci.

Další věcí je, že ono i když si koupíte vlastní díly, ne každý servis je Vám namontuje. A to z důvodů, že na dílech taky mají nemalý peníz a další důvod je ten, že zákazník mnohdy koupí materiál, který neodpovídá verzi jeho auta, popř. se jedná o materiál tak nízké kvality, že si autoservis na triko poruchu nevezme.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline rbshooter

Zdarec   Starline se vyhejbejte  velkym obloukem  pokud  si  nechcete  zničit mazlika

muj připad  sehnal jsem vse  kromě stabilizatoru  a kamos mechanik  mě vzal od starlinu že jinde nesehnal 
a zavěr  mam odjeto 15tis km a 8měsícu  a ty kosti tlučou už huř než ty co tam byly a měly 200tis

kupte si starline a než to začnete montovat vemte pilnik a skuste si do toho rypnout 
Udělat něco blbuvzdorného je docela nemožné protože BLBCI jsou strašně vynalézaví.