GalantWeb

cukání, nizký výkon, vysoká spotřeba

Offline ewax

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 35
    • http://
Čau, od výměny řídící jednotky (repasované) asi tak před půl rokem mi galantík nejede jak má. Za studena začal hrozně cukat, netáhne a taky začal víc papat. Za studena skoro nevyjedu žádný kopeček. Jak přidám víc plynu tak se to začne dusit a to i když podřadím.Ještě k tomu se hrozně dýmí z výfuku.Zajímavé na tom je že to nedělá vždy. Třeba 10x problémy a pak 2x naprosto v pohodě. Jak se motor zahřeje tak je vše relativně v pořádku. Čekal jsem že se to srovná po nějakém čase a nesrovnalo. Jinak dřív si vzal 8,5l/100km při normální jízdě a dnes se pod deset nedostanu ani při lehké noze. Palivový, vzduchový filtr a svíčky už jsem měnil. Díky za rady.
2000GLSi  80kW  rv.89 4G63


Offline Drak

toto je asi nejhorší kombinace když to funguje a pak ne samo od sebe. prošel bych všechny konektory a čidla. Nejspíš by pomohlo i napojení na diagnostiku a stáhnout datalog když je vše OK a pak když nepracuje.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Majk MG

Vím že tahle značka sem nepatří ale prosím o radu. soused teď došel s tím že mu netáhne motor na peugotu. je to 1,6 benál rok 2003 . závada je taková : motor netáhne a když šlápnu na plin tak se jakoby zahltí a nejede to nějáký výkon tam je ale asi tak 50 % ....na to že to má 80 kw tak to jede fakt bídně předjede mě i felina ... typuju to na přicpané vstřiky nebo špatnou váhu vzduchu ...o myslíte vy ? díky


Offline LivArt


Offline Pepe

Když tipuješ váhu vzduchu , tak ji odpoj a uslyšíš .   A co rozdělovač ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Majk MG

no tohle už má plně elektronické zapalování tzn. má to zapalovací lištu ....rozdělovač tím pádem odpadá .... zítra to vyzkouším.... o myslíš tím když odpojím váhu vzduchu co bych měl slyšet ? ještě skusím vytáhnout celou vstřikovací lištu dát pod každej vstřikovač kalíšek a startovat a sledovat jestli všechny vstřiky dávají stejné množství paliva ... s tím katem to je taky dobrá úvaha  -_-


Offline Pepe

Když odpojím vadnou váhu tak motor poběží klidně . Při odpojení dobré váhy motor začne blbnout . Nemá tam problém s elektonickým snímačem plynu ?? Volné lanko  ?...
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Daggereall

  • Full Member
  • ***
    • Příspěvků: 71
Něco podobnýho sme měli na Meganu.Byl vysypanej kat,střední díl se ucpal plíškama z katu.Jednotka tam házela hektolitry benzínu,aby to vůbec nějak jelo....


Offline Majk MG

no napadl mě ten snímač plynu ....je tam totiž elektronický snímač .... dost možná to vypadá na ten KAT .... fakt říkám to všem at si radši koupí fabii nebo octavku a ne blbeho pežota ... francouzi ať vaří ty jejich blafy a neserou se do aut  ](-:


Offline Pepe

Fšechny Francozský Fára na ........................ .............
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FrantaPMJ

Fšechny Francozský Fára na ........................ .............

Tak Renault má to logo dobře a výstižně udělaný - je tam odpověď na otázku : Na co Renault??? kamarád měl na pohled krásnou turbovou R21 Quadra, děsný peklo, neskutečná kasička, ceny dílů raketa, rok se s ní pral a bojoval, furt něco s elektrikou - když to jelo, tak masakr, jinak ale děs... Pak příběh pokračoval 3 litrovým Safranem v manuálu, nejlepší výbava bacarra - taky furt něco a to to bylo servisovaný a opečovávaný auto, ale nevzadal to a do třetice pořídil Lagunu kombi 1,9 dci a málem omdlel, když mu za hadici od turba řekli v Renaultu 7 tisíc. Taky furt něco řešil, tak se toho nakonec zbavil, pořídil Oktávku v kombiku a od tý doby vpodstatě jen jezdí...


Offline Majk MG

ano ... já mám japonce rád a na ně nedopustím ale ten kdo si pořídil francouze a chce změnit značku tak tomu cpu jenom koncern VW  -_-


Offline FrantaPMJ

ano ... já mám japonce rád a na ně nedopustím ale ten kdo si pořídil francouze a chce změnit značku tak tomu cpu jenom koncern VW  -_-

Jojo, já Japonce taky rád, byl jsem dřív hodně na Hondy - Civicy, Accordy, mamka měla Accord kupé 3.0 VTEC, mazec, ale pak jsem se začal šťourat v Medvědech a byl konec, ale na hranatýho Galanta 1.8 na denní ježdění, abych si nehuntoval v Pražským provozu mou vyvoněnou w124, na tu vzpomínam strašně rád. Super spotřeba, krásný měkounký sedačky, strašně příjemnej materiál čalounění, v zimě žádný vrzání plastů, svezení fajn - na otočku cesta z Plzně do Německa do Coburgu a zpátky, kolem 600 km na 1 nádrž, neuvěřitelný, jel jsem pohodu dle povolených limitů - já, bývalá přítelkyně, její maminka a babička, ale neloudal jsem se. Na to auto rád vzpomínam - měl jsem veliký plány a spostu plánů udělat z toho opticky starou VR-4, ale jeden zaďour od nepozorného řidiče vše vyřešil... Starej hranatej kufrovej Galant se mi líbí víc než ten 5 dveřovej, i když je praktičtější... Teď lituju, že mam kulaťáka a že jsem si nenechal dovézt nebo že jsem si nesehnal hranatýho... A ty kecy o japonci až na konec, ty ignoruju - i Accord první generace měl el. výbavu, o který se Oktávkám a Passatům mohlo jen zdát...


Offline Majk MG

ano všichni říkají " japonec až na konec " ale ne !!!!! japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku... ale vysvětluj někomu že honda civic z roku 94 má elektrické okna, zrcátka, klimu a vyhřívání sedaček a že to na škodovku v té době nemělo ... obyč lidem kteří jezdily ve favoritech a potom přesedlali na oktávky je to marný vysvětlovat protože nezažili všechny značky a neumí si udělat obrázek


Offline Majk MG


Offline johny11

Oprava : koncern VW  neměl na hondy a veškeré japonce v té době  -_-

Nema ani tet.Ani vzhledem,ani vybavou,nicim


Offline Pepe

A to co má , má japonské . TSi, FSi.................   GDI od 95 roku. :-D
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline FrantaPMJ

A to co má , má japonské . TSi, FSi.................   GDI od 95 roku. :-D

Jojo, přesně tak, Pepo  :mellow:


Offline Berzelius

Příjde chlap do Bazaru a říká:"chtěl bych rychlé,spolehlivé,vybavené a nepředražené auto.Ale nesmí to být Japonec."
Bazarista:"je mi líto ale takové neexistuje"