GalantWeb

cukání, nizký výkon, vysoká spotřeba

Offline Drak

ze sitka všechno vysypat a třeba ho i v čistým benzínu vykoupat aby v něm nic nezůstalo. A pak pročistit i zbytek částí čerpadla. hlavně všechny hadičky a trubky vedouci z příruby ke dnu nádrže
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
už jsem to dostal ven jen to síto nějak vyčistit...to se dá oddělit od toho držáku síta?



a dá se případně koupit druhé ?

PS a mám v benzínu nalitý ten humus na čištění....to nestačí? :) no nic...základ je vyčistit nějak to sítko...je fakt plné bordela :D
« Poslední změna: 06.06.2014 - 15:01:32 od trucker »
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Drak

tohle už je jeden nerozebiratelnej kus. to už jen koupat a tím otvorem dostat bordel ven. Koupit se taky nedá, leda že by někomu zbylo z nového čerpadla.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
ach jo :( tak koupat....a můžu pod tou vodou? nebo třeba v ředidle? (mám něco tomu podobného na odstraňování takového černého vysokopevnostního lepidla jak se tím lepí skla)
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Drak

do ředidla asi s umělou hmotou moc ne. to spíš pod horkou vodu
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
tak jsem to proplachnul tak nějak různě asi destilkou :D a pak benzínem a většina se dostala ven.....musím koupit pár litrů benzínu do kanďáku  udělat tomu koupel abych dostal ten zbytek z rohů....ale itak to docela dost pomohlo.....ještě to trochu dělá kolem 1000 otáček ale pak už to jede....

ale stále musím dávat tak půl plynu, při plném to má pořád efekt udušení se....nemohl by to být snímač na klapce který by mhl dávat špatné hodnoty při plném otevření? na diagnostice to ještě vyhodilo chybu lambdy....ale nemyslím si že by to bylo tím...prostě na plný kotel se auto jakoby zavře vzduch....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Drak

taky ještě můžeš mít ucpaný palivový filtr před nádrží.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
jo tak na ten, po návštěvě autorizovaného servisu, nezbyly penízky :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Drak

no a pak nenechávat stát auto s prázdnou nádrží delší dobu. :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
na mě se nedívej :D já nevím co se stím autem ten rok dělo :D :D ....já myslel že je to pořád stejné....ale nebylo.... :D
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline grafik

Tak mám nový poznatek motor furt za tepla chcípe a za jízdy škube tak jsem si řekl že zvýším volnoběh abych neodrovnal startér, tak jsem udělal reset, spojil piny a uzemil hnedý konektor nastartuji a motor hned chcípne  ](-: tak to nastavím na cca 1050 ale otáčky kolísaj i když je v režinu nastavování volnoběhu což asi znamená že na váha je opravdu v tahu tak uvidím až ji vyměním jestly to bude v pohodě.


Offline trucker

  • Hero Member
  • *****
  • japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....
    • mogulracingteam.ic.cz
u mě právě na zkoušku vyměnili váhu a nic....ale itak si nejsem jist jesi je to jenom zabordelenou pal soust....
IRSKO - toť nyní domov můj :D
japonec nikoliv nakonec ale hned od začátku.....


Offline Pepe

No mohlo se státi to co Frantovi. Jemný bordel z nádrže se dostal i přes filtr do vstřiků . Proto jsem řešil i vstřiky . Tak sundej přední vstřiky a koukni jestli není zanesené sítko vstřiku . :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001