GalantWeb

Problém s motorem

Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
není spíš zádrhel v zapalování?
jestli se nezapálí směs z důvodu absence benzínu nebo jiskry se nedá až tak lehce poznat.

skus vyndat svíčku z válce co "nejde" a podívej jestli je od benzínu, ale obvykle to není buhvíjak vidět


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
předpokládám,že poznáš ,když nefunguje vstřik,nebo zapalovací soustava.. a jak víš,že
mimo motor fungují.. ? to jsi točil starterem a díval se jak cákají  :D


Offline Pepe

to vim že to vstřikama neni. ty jsou vyměněný. a když jsou vyndaný tak fungují. nevim jak vevnitř
Proto jsem se ptal co na to řídící jednotka! Vstřikovací lišta je pod tlakem 3 bary  (2,7 min.) a vstřik
dostane svoji dávku pod piezzopístek ,který ho po el.impulzu z ECU vstříkne vysokým tlakem do
sacího kanálku . Aby tuto práci provedl , musí dostat impulz z ECU . A teď diagnostikuj a hledej . :D
« Poslední změna: 16.05.2009 - 21:19:13 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pitris985

jo, přesně tak. měl jsem je venku, točil a koukal jak stříkaj.


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
a když jsi je dal z 5.. tak byly svíce suché? všecky po dlouhém protáčení? zkus konektory  :D


Offline Pepe

jo, přesně tak. měl jsem je venku, točil a koukal jak stříkaj.
Pitrisi,promiň ale špatně jsem četl příspěvky. Tos měl mimo celou lištu a každý vstřik na ní jak proti
válci . Jestli teda na této liště fungovali mimo sací kanály všechny 4 a po nasazení nejdou ,co jsi špatně
zapojil ? Tohle není normál .    :o :undecided:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pitris985

to vim že to není normální. právě že je zapojeno vše tak jak má. hlavně z ničeho nic. vyměnil jsem palivovej filtr, natočil a ejhle.


Offline Pepe

Takže nakonec pro ucpaný fitr nedostatek benzinu v liště , - je tak ? :laugh:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
jednoduše se dá zjistit,jestli pracují vstřiky...přiložením prstu k nim, jednoduše se dá zjistit,když nepracují,zda jde do konektorů impuls..diodou přes
odpor (bude blikat při otáčení motoru) jednoduše se dá zjistit jestli je v liště dostatečný tlak paliva ... změřit.. tvůj problém,je řešení na 15minut..
tak doporučuji začít...atd..vše jde jednoduše