GalantWeb

Pískaní Brzd

Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Mam nové predni kotouce (Brembo) a desky Icer a nekdy se stava, ze to piska. Da se s tim neco delat nebo se holt Icer s Brembem nemaji moc "radi"?
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline Alik

me taky obcas brembo zapiska.. :) ale jen malinko  
Mitsubishi Galant V6 Wagon
Mitsubishi Lancer EVO VI


Cesky Krumlov


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
Čau, nevíte někdo jak se tohohle jevu jednoduš zbavit, třeba částečně. Vyměnili mi v servisu destičky a stočili kotouče a během 5000km, začala jedna strana pískat. Sice jen při lehkém dobržďování, zato je to na každý křižovatce jak orchestr...  přivítam jakoukoli radu.
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
nedali ti jinou značku, nebo typ (tvrdost-složení) destiček?


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
To je první co mě napadlo, jenže už to teď nijak nedohledám a vyhazovat se mi je moc nechce. Pravda je, že to stejně moc nebrzdí víš o nějakejch destičkách který sou "tutový" a nejlépe ešte supr brzděj ??
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web

Offline Dash

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 202
Akorat ze spinej jak prase.....
Galant '96 1.8 GLSi, Praha


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
já měl předtím LUCAS a ty teda špinily až hrůza, ICER je proti tomu nádhera


Offline jirka

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 442
Čau, nevíte někdo jak se tohohle jevu jednoduš zbavit, třeba částečně. Vyměnili mi v servisu destičky a stočili kotouče a během 5000km, začala jedna strana pískat. Sice jen při lehkém dobržďování, zato je to na každý křižovatce jak orchestr...  přivítam jakoukoli radu.

Co olej nebo počůrat :nerd: :P :lol: , u kotouče to funguje perfektně
« Poslední změna: 27.11.2006 - 16:01:18 od jirka »
(Galant 99'-2,0 prodán)
Honda Accord 2,0 i-VTEC,114 kw


Offline Kublajchán

  • VIP Group
  • ****
    • Příspěvků: 232
že špiněj, to je to poslední co by mě sra..., Asi bude nevyhnutelný ty destičky vyměnit, pak se ale nabízí otázka jestli laborovat s destičkama aby to líp brzdilo nebo tam nalejt kapalinu s vyšším bodem varu ?!
(Galant VI 2.0i - in memoriam)
Škoda Fabia RS 2004


Offline BAD

že špiněj, to je to poslední co by mě sra..., Asi bude nevyhnutelný ty destičky vyměnit, pak se ale nabízí otázka jestli laborovat s destičkama aby to líp brzdilo nebo tam nalejt kapalinu s vyšším bodem varu ?!
laboroval jsem a nic nevymyslel mě nepískaj ICER nebo ATE obojí ale špiněj jak prase a ATE líp brzdí, zato sou 2x tak drahý
BMW 745i, V8, 332 PS


Offline Rampa89

  • Pisatel
  • *****
    • Příspěvků: 327
Jo lucasy to bylo uhlí na kolech, teď je tam cosi ale japonskýho prej, nevšim sem si že by to nějak špinilo... asi by to ale chtělo celkově umyt aby bylo vůbec poznat jestli špiní...