GalantWeb

Servis

Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Hele půlka z nás se tomu vyhejbá, ale třeba Pepe na to drandí a nestěžuje si,riskni to a udělej si názor sám. :undecided:


Offline Drak

asi bych první nádrž natankoval půl na půl. A i to bude stačit na rozpuštění veškerého bordelu
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Pepe

Vožer ho, dej mu etanol na 50% a uslyšíš po zahřátí končerto grosso. :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Severín

To zní slibně, tak to zkusím.
Zatím dík za rady. Dneska to už balím. Ještě si pohladím kapotu a musím počkat, než mi motor vyžere nádrž, jelikož ji mám skoro plnou a jezdím pod osm litrů, takže to dlouho trvá :-D (naštěstí).


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
E-85, tady máš počteníčko na dobrou noc. :mellow:
http://www.galantweb.com/index.php?action=articles;sa=view;article=35
je to trochu dlouhý, tak se to i dýl načítá.
« Poslední změna: 09.05.2013 - 22:28:20 od Rob »


Offline Pepe

E-85, tady máš počteníčko na dobrou noc. :mellow:
http://www.galantweb.com/index.php?action=articles;sa=view;article=35
je to trochu dlouhý, tak se to i dýl načítá.

Tímto ho nestraš a Severíne, šlápni mu na krk - zabere a umí za 14. :angel:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

II více umí . ^_^ :-D  :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Trewor

Představa jízdy s V6 pod 8l se mi vůbec nelíbí. To máš před autem smečku haskyů čo co?
Mě se líbí jakej to dělá zvuk když mu dám trochu pít a jsem asi mocmladej a nedočkavej čekat až se to rozjede.
Takže zatim to mam za 11 :(  Co nadělám. Kdo si koupí opici musí mít na banány.
Až bude LPG bude zase hey
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Severín

Zase zdravím,

dnes jsem se dozvěděl nemilou zprávu přímo u Mitsubishi motors na Spořilově, že ty krásný sedmnáctky kola tam být nemůžou, ale jenom patnáctky, že to platí pro celou Evropu...??? Otázka číslo 1. Jak to řešíte a je to pravda? V manuálu (německým) jsem se dočetl, že tam sedmnáctky být můžou, tak ví někdo, jak to je?

A druhá otázka: byl by někdo ochotný se sejít a pomoct mi vyměnit olej, případně palivový filtr? Nevím, jak je to náročný, ale jestli to není nějaká extra makačka, tak mi přijde zbytečný zajíždět do servisu... A taky by ten někdo mi případně mohl poradit, jak z toho polovraku udělat trochu auto. :undecided:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
tady to řeší Trewor  http://www.galantweb.com/index.php/topic,3279.20.html
Jestli se motáš v Rudný, můžu tam zajet ke tchýni/bývalé zdrav. středisko/ a ukážu ti , kde, co máš, ale je to jednoduchý, fakt žádná alchymie. :-D


Offline Severín

Dík, to jim ten prospekt ukážu, já to mám i v manuálu, jen oni to nemaj v databázi... A v Rudný jsem, tak stačí napsat, kdy. Já jsem tam múžu být za pět minut...


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
No, já bych tam jel ze Střešovic, domluvíme se až nebude furt pršet, možná tenhle víkend.U toho filtru  akorát hrozí, že ho utrhneš, jako mi to utrhl můj mechoš. :'(
« Poslední změna: 13.05.2013 - 17:59:44 od Rob »


Offline Severín


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Špatný foto, ale aspoň něco. :undecided:PZ kolo.


Offline Severín

Zítra to půjdu prozkoumat. Kdybych se do toho pustil, nemá se někde něco uzavřít, aby na mě při tom netekl benzín? Ale ono ho tam už stejně moc není :laugh:


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Nic neuzavírej, jen s citem povoluj. :mellow:Maximálně zmáčkni hadici nebo do ní strč šroub.
« Poslední změna: 13.05.2013 - 19:03:53 od Rob »



Offline Pepe

Není to hadice - je to plasttrubka , bacha na ten zámek. :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001