GalantWeb

firmy dovazejici auta z USA

Offline Poofy

Uz nejakou dobu pokukuju po cenach za Evolutiony na mobil.de objevujou se tam auta od firem jako napr:

www.uspkw.com

-dovezeny z USA vetsinou a jde tam sehnat 2003-05 EVO8 pod 50.000 najeto od 11.000EUR nebo treba uplne novy EVO X za 25.000EUR coz se mi zda cena hodne nizka kdyz u nas za to koupite normalniho lancera.

-v cem je hacek ?
1998 Mitsubishi Galant 2.0


Offline Drak

haček 1.

13. What does the price on USpkw.com include?
The price on USpkw.com includes the price of the vehicle and the shipping costs from New York to bremerhaven. The price on USpkw.com is final! If another shipping port is agreed, additional shipping fee may be needed, depending on the port`s distance from the US. The price does not include any custom taxes, VAT, inspection taxes or any fees on the territory of Europe. Every offer contains as well the price including the tax and VAT for Germany (10% and 19% respectively). No warranty and technical support is calculated in the price.

cena je bez cla a DPH...15 a 19% k ceně.

další háček je, že auta se musí doupravit pro evropské předpisy.(světla, blinkry atd) počitej tak 50tis.

pak třeba evo z USA není jako evo pro evropu a třeba japonsko. Má jinou výbavu a třeba mu chybí aktivní diferencial. Výkon taky bude jinej.

no a pak doprava z přístavu domu, auto není registrované, takže na odtahovce.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Poofy

aha.. s tim clem jsem pocital ale ono 15 a 19% z 650tis + predelat pro evropu a clovek je skoro na 900tis

v pripade starsiho se tedy cena vysplha treba z 300 na 450.000 - to teda nic moc.. v nemecku se jich moc neprodava (nedovezenych) a treba co jsem koukal v anglii tam snad ma EVO kazdej druhej  -_- tam to zase vozej z japonska

proc probuh v US nedavaji aktivni diferencial ? ale tam je asi mozny vsechno pac jsem tam zahlidl i evo v automatu (jestli to nebyl preklep)
1998 Mitsubishi Galant 2.0


Offline Drak

protože 99% američanu jezdí jen rovně po dálnici a neumí s manuálem řadit  -_-  Je to jiný trh a ma jiné potřeby.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)