GalantWeb

No to snad nejni možný!!!

Offline Pavel

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 109
Zdravím. V noci jsem se z nudy podíval na www.ebay.de a dal si vyhledat Mitsubishi Galant a mimo pár náhradních dílů jsem tam viděl - věřte nevěřte- Galanta, 2x, vyvolávací cena 1(!!!!) euro. Po dvou dnech se cena vysplhala na 3(slovy tři!) eura.  Jeden byl 1,8 a druhy 2,0 Gti. Normálně jsem dostal slinu přivézt si jeden kousek na náhradní díly. I kdyby stál celý 200 eur, tak je to celkem v pohodě, soudě podle fotografií. Jen jsem nikde s mojí chabou němčinou nenašel jestli je to v pojízdném stavu. Máte někdo s ebay konkrétní zkušenost a jak to vlastně celé funguje? Je to dražba , to jsem pochopil, někdy je to omezené regionem, ale jinak docela tápu. Dražil jste tam někdo? Pavel
« Poslední změna: 13.03.2005 - 17:52:10 od Pavel »
Galant 1,8 GLS, 88ď


Offline Drak

Na ebayi obcas vydražím nějake modely, ktere se u nas težko shání.
U takto podezřele ceny ale většinou prodavající tu věc neprodá :-) Jinak nevim o nikom kdo by vydražil celé auto.  Jednou jsem mel zálusk na pěkné kola které byly za cca 50euro, celou dobu se to moc nenavyšovalo ale za poslední půlhodinu se cena vyšplhala až na 350eu.  :(   Existují programy , které dokážou danou věc sledovat a vydražit ji v posledni sekundě  :)  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Drak

Citovat
Zdravím. V noci jsem se z nudy podíval na www.ebay.de a dal si vyhledat Mitsubishi Galant a mimo pár náhradních dílů jsem tam viděl - věřte nevěřte- Galanta, 2x, vyvolávací cena 1(!!!!) euro. Po dvou dnech se cena vysplhala na 3(slovy tři!) eura.  Jeden byl 1,8 a druhy 2,0 Gti. Normálně jsem dostal slinu přivézt si jeden kousek na náhradní díly. I kdyby stál celý 200 eur, tak je to celkem v pohodě, soudě podle fotografií. Jen jsem nikde s mojí chabou němčinou nenašel jestli je to v pojízdném stavu. Máte někdo s ebay konkrétní zkušenost a jak to vlastně celé funguje? Je to dražba , to jsem pochopil, někdy je to omezené regionem, ale jinak docela tápu. Dražil jste tam někdo? Pavel
da se registrovat třeba na ebay.com kde to je aspon anglicky :-)  Potom tvá registrace plati na všech ebayích po světě.  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)