GalantWeb

Vložení videa

Offline paramedic

Zdravím Vás, jsem chtěl vložit krátké video 0.57 sec dlouhé, velikost 720x576, rychlost 3084 kbps do sekce videa a stále to nějak nelze při vyplnění všech formulářů, kromě STREAMU, což nevím co je pořádně. Děkuji za radu.


Offline Drak

vlozil jsem testovaci vzorek  http://www.galantweb.com/index.php?ind=media&op=file_view&iden=28  bez problemu. Když tam mi posli video na mail.  

Stream je online vysílání třema internetové televize.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Ghost Buster

Zdar,

jedno k lepšímu:  -_- -_-

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">Mitsubshi Galant transformado em Evo X</a>


Offline morfes

Už trochu starší, ale vůbec bych se nezlobil, kdyby to byl facelift mého :D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline johny11


Offline Ghost Buster

Zimní paráda, s tím by se dalo slušně vyřádit  -_-

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">KEN BLOCK&#39;S TRAX STI CAR</a>


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
 :worried:Super.....ale neviem si predstaviť spotrebu....a taktiež chuda servo.  :mellow: radšej ostanem pri otestovaných pneu z hrotmy.
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Ghost Buster

jo máš pravdu, servo musí dostávat čočku  :D Ale kam se hrabe Taxi 3   :evil: Tohle je na živo.

Docela jsem na to čuměl už před pár lety na jedný brigádě pod Ještědem, tam zásobovali stánky čtyřkolkou v podobný úpravě  -_- problém je, že to nemá skoro žádnej rejd :D

 což Galoš nemá už v základu  :mellow:


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
No ten rejd na galošovi nieje najhorší.... :mellow:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline tombik

Galoš v základu nemá rejd? :-o Na ten si fakt u Micky stezovat nemuzu...Jinak ta uprava je fakt cool :)


Offline tomasssr

Já teda ten rejd mám, ale taky mám skoro plnou výbavu,takže to bude asi tím... :laugh:
GALANT 99 100 Kw                    GALANT 92 80 Kw


Offline Ghost Buster

 -_- Vy ste teda vtipálkové. No nevím jak u vás, ale na mým žraloku moc velkej rejd není  -_-

Ale když člověk vidí jak komplikovanou to má nápravu tak se ani nedivím, všude samý rameno  -_-


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Taky si myslím, že třeba Škodovky maj lepší rejd... nebo je to tím velkym převisem zepředu že se s tim blbě vytáčí... Jezdíte třeba někdo na černym mostě do podzemního parkoviště u kina??? když jedete nahoru tak to nevytočim tam co jsou ty motokáry...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Ghost Buster

Parkovací domy mě serou, když už se mi tam podaří vymotat, tak škrtnu vejfukem na horizontu  :angry:


Offline Ghost Buster

Tak zas po delší době jedno video k lepšímu. Monstrozni stroj... :o

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win">Frogman Tim Cotterill Rocket II 2 Trike Custom Fast</a>


Offline koty

tak to je masakr  :D
V6 forever
Mitsubishi Galant '98 winter edition 2.5 V6


Offline Ghost Buster

Jak se dají také jezdit sprinty  :laugh: :laugh:

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Ghost Buster

Ten kombajn je ale vymazlenej!

JJ už sem ho na pár videiích a fotkách viděl, ale já bych ho mít nemohl. Lidská závist je hrozná věc, stačí když vidím, jak mi to otloukají na parkovištích a v práci a s tímhle by mi asi každej druhej den praskla cévka, jak by mi to někdo opřel  :D

Jinak ten stavitelnej podvozek je celkem zajímavý. Jak je to řešený s tlakem? Je tam někde kompresor na elektriku? Neslyším na tom videu běžet motor, tak mě to tak jenom zajímá  :D