GalantWeb

Vložení videa

Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
nosí v kufru tlakovu nárž v V3S  :D
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Sem se pobavil :D. Holt automat je v zimě k zlosti. Takhle to bude vypadat u nás až budou stávkovat cestáři :-D
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>
Radouš


Offline Drak

to nemá s automatem co dělat :D ...nemaj jezdit po ledu
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Já měl taky automat a když to fakt klouzalo tak sem nadával. No vyšlápni spojku když tam není aby auto nebrzdilo motorem. Akorát je mi divný že nikomu nešlo abs v tom videu
Radouš


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
Abs pri malých rýchlostiach nefunguje sa mi zdá. A dráčik má pravdu automat s tým nemá nič !
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Rafik

To se mi stalo 14dní zpět když jsem dojížděl na křižovatku rychleji než jsem měl. Ale přece pustím brzdu, otočím volantem a objedu. A když to s autem nepootočí, šlápnu trochu na plyn ne??
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
No a když máš automat, brzdíš motorem i když nechceš a seš v háji zeleným protože ty kola se prostě nechytnou. Mě to jednou potrefilo když jsem z kopce bez plynu najížděl do zatáčky. Auto zatočit nechtělo protože díky brzdícímu automatu přední kola klouzaly, lehce jsem tedy přidal plyn, auto se začalo šinout úplně rovně a já si v tu chvíli přál vyšlápnout spojku. Na štěstí se ta kráva zarazila o sněhovou barieru na kraji silnice a stočilo mě to tam kam sem zrovna potřeboval
Radouš


Offline Rafik

jo s tím automatem máš vlastně pravdu, jediná možnost je vyřadit na neutrál, pokud to pomůže
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
To sem zkusil jednou a přeřadil sem až na parking. Zarachotilo v tom asi tak jak ve velký ráčně. Díky bohu se nic nestalo a už nikdy mě to ani nenapadlo zkoušet :D
Radouš


Offline Misak

Ja jsem za automata celkem rad. Ono vyradit si je fajn, jak rika rafik, sice muzes vyhodit na neutral (nesmis si hrat za jizdy s pojistkou, jinak opravdu kopnes cokoliv), ale zas uz se mi nekolikrat stalo, ze jedu nekde, kde bych mel obvykle s manualem neutral a najednou jsem potreboval rychle zmizet. u automatu prehodit nohu, u manualu jeste hledat klacek.
Ale hlavne je to o pohodli a pak, kdyz je namraza a kalamita, tak mate bejt volove doma v posteli a kdyz neni mlada pobliz, tak aspon na prazdnym parkovisti :-D
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Se ti to mluví. Já na šalt páce žádnou pojistku neměl a jel sem zrovna do práce a navíc pěkně pomaloučku protože to klouzalo jak sviňa. Jinak automat je móóóc dobrá věc.
 Jak říkáš. Když potřebuju zmizet tak je k nezaplacení. Při předjíždění když zjistím že je v protisměru vhodná mezera, než převexluju manuál na "forsage" tak s automatem bych byl dávno v polovině předjíždění a u galanta to platí dvojnásob. To je doba než si ta lenošná převodovka vezme kvalt -_-
Radouš


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
u galantu je funkcia hold....ta sa používa práve v takých situaciach :D na klzkých vozovkách :D
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Misak

Hold je ok, u nas na baraku bez nej skoro nelze vyjet kvuli ledovymu kopci hned za vratama.
Radous, jak rikas. Ja kdyz to poridil a chtel predjizdet na forsage, tak jsem to malem poslal pod kamion pred sebou. Mel jsem navyky z manualu, automat skocil o dva stupne niz, kobyly zarvaly a ja dosti prekvapen dobrzdoval naraznik na narazniku.
Manual uz nechci, leda bych si poridil sportacek se zadohrabem :-)
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline morfes

taky bych chtěl svýho v automatu :) už mě to kvedlání a mačkání spojky nebaví...katastrofa je to v Praze v zácpách - to vážně noha bolí  :mad:
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>
To je blb :D :D :D
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline swiftt

  • Galant 1998 2.5v6 Audi A3 1.8T Audi A6 2.5tdi V6 Mercedes ML 500 Amg w163 Opel astra J 1.7 cdti
  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 519
<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>
niečo od nás :D :D  :D :D :D :big grin:
Galantík 2.5 V6 AT po vela spokojnych km predaný.
215000km pri kupe
486000km pri predaji


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Já na vojně ještě za komunistu byl, ještě se Slováky,Madary a cikánama, tak chápu wo co go.


Offline Drak

<a href="" target="_blank" class="aeva_link bbc_link new_win"></a>


kdo z vás by si cvrnknul do gatí? :D
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Ghost Buster

Mě by napadlo akorát: Kur*a, zase si rozsekám auto...  :o  :laugh: