GalantWeb

Památka na Galanta

Offline morfes

Takže ač může znít nadpis dosti dramaticky je to právě naopak :D žádnej strach...
Jistě někteří z Vás vědí, že Galant je zatím moje první a jediné auto (teda když se nepočítají firemní :D )...
Pochoduji si takhle po belgickém Gentu a co nevidím...přestě tohle jednou s Galantem udělám, jestli mi zůstane "navěky"...
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Berzelius

Tak to je mazec.. ^_^tak to má být...mít rezidenci..tak u vstupu mám hned dva (VR4+EVO)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
téé fotomontáž né...?
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline morfes

ještě jsem neviděl fotomontáž ve skutečným životě :D vždycky jenom na fotce, ale tohle tu fakt je :D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Misak

Vjezd do Benesova z jihu, vpravo je autobazar a na sloupu tam maji stary 2 mistny Mitsu Pajero. Uz se teda zacina pomalu rozpadat, ale vetsina ho stale drzi pohromade. Teda aspon jsem si ho vsimnul naposled nekdy v lete, snad tam jeste je.
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline BlackJack

Ono se toho najde víc po republice .. tohle je tuším ze Starého Město. Fotil jsem jen proto, že tehdá jsem takové autí taky měl (Fiat Tipo) - aby ste si ale nemysleli, néé tak rozpadlé !  :P
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63