GalantWeb

poradnej slusnej servis - praha

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
EŠTĚ MÁM MOLITANOVEJ VÁLEČEK  :-D :D ^_^

Takovej případ jsem už taky viděl. Soused před STK lakoval válečkem trabanta na žluto. Já se smál eště tejden po tom co jsem to viděl   :D :D
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
to já viděl cigorky ,jak otapetovaly dacii, no a celkem povedený.


Offline johny11


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Myslíš tohle?
http://www.uni-max.cz/strikaci-pistole-elektricka-80-w/d/
Jestli jo,tak to bych moc neriskoval.....




joo té dobrý tak na stěnu do bytu ale ne na  auto stršně to prská... pokuud nekoupíš nějakou lepčí....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
to já viděl cigorky ,jak otapetovaly dacii, no a celkem povedený.


 to by chtělo foto.... :-))
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
foto není, je to tak 10 let zpátky, kdy o tom naši taxikáři neměli ani potuchy....klasická jediná bílá samolepicí tapeta na shnilou kastli a prodali ji skoro za cenu nový Dacie..................,jo je to ta pistole, koupil jsem jí spíš proto, že byla tak levná......kenry, ještě jednou dík za H7.,xeny zase zlobí, ale už se rozsvěcej na po 4. a ne na po 25cátý. :(
« Poslední změna: 20.03.2011 - 21:10:19 od robb »


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Lepší to stříknout sprejem než tímhle
Radouš


Offline johny11

To je pravda,ale možná bych zkusil si někde půjčit pistoli i s kompresorem,kdyby to šlo.


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
sousedovi už samo-domo kompresor odešel, sprejem jsem metalízu párkrát stříkal a pohoda, ale po roce mi vždycky popraská clar lak! :evil:
« Poslední změna: 20.03.2011 - 21:20:14 od robb »


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
sousedovi už samo-domo kompresor odešel, sprejem jsem metalízu párkrát stříkal a pohoda, ale po rose mi vždycky popraská clar lak! :evil:


 mimo tema : už si to zkoušel...? žárovky...?
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
eště ne, dneska jsem lenošil.

 jo tak pak dej vědět ...
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline johny11

sousedovi už samo-domo kompresor odešel, sprejem jsem metalízu párkrát stříkal a pohoda, ale po roce mi vždycky popraská clar lak! :evil:
Jaký to byl sprej?Určitě kupovaný od Motipu.....


Offline Jindřišák

Ááá, ta elektrická pistol ne? Mám podobnou, akorát byla dražší, asi dvojku stála. Jsou tam asi tři průměry trysek. Taky se chystám brzy něco lakovat. Kompresor není problém, ale pistol na to už jo. Kamoš nějakou má, ale lakovali jsme tím minulej rok, nevím jestli to bylo pěkny.. nebylo to hladké, ale takové, prostě pravidelny hrbolky. Každou radu uvítám :)
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Ááá, ta elektrická pistol ne? Mám podobnou, akorát byla dražší, asi dvojku stála. Jsou tam asi tři průměry trysek. Taky se chystám brzy něco lakovat. Kompresor není problém, ale pistol na to už jo. Kamoš nějakou má, ale lakovali jsme tím minulej rok, nevím jestli to bylo pěkny.. nebylo to hladké, ale takové, prostě pravidelny hrbolky. Každou radu uvítám :)

Byla zima a barva se nerozlila. Mám tu nejlevnější pistoli a dají se s ní dělat kouzla
Radouš


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Jindřišák

Byla zima a barva se nerozlila. Mám tu nejlevnější pistoli a dají se s ní dělat kouzla
To bude asi ono, dělali jsme to ráno, kdy ještě není takový teplo. 20°určo nebylo :(
Mitsubishi Galant 1994 1.8 GLSi 85kW - Prodáno :'(
Volkswagen Vento GLX 96 1.9TDi 66kW/chip/na podvozku VR6
Budeme spolu, dokud nás STK nerozdělí.


Offline johny11

Záleží na podkladu,jakým způsobem je připravený,nejde jen tak lakovat něco co překituješ a nepřestříkáš plničem,který následně pod vodou vybrousíš do absolutně hladkého a rovného povrchu.Další věcí je dobře naředěná barva včetně tužidla,pokud bude málo naředěná,nebudeš mít hladký povrch a barva se nerozlije tak jako by měla.Teplota má taky dost veliký význam pro lakování,ale stačí 17-18°C abys dobře nalakoval,problém je se schnutím při takové teplotě a v intervalu nanášení barvy po prvním nástřiku,musíš čekat delší dobu,než se ředidlo odpaří.
Je pravdou,že stačí obyčejná pistole na to abys mohl dělat divy,ale taky je umění tu pistoli dobře nastavit a počítat s tím,že u klas. pistole spotřebuješ daleko větší množství barvy,než u profi pistole,jen díky tomu,že používáš daleko větší tlak pro nástřík a pistole práší okolo jak divá.Ale to spíš když lakuješ větší množství dílů.
Robbe jak ti to popraská,loupe se to?


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Neloupe, dám sem foto.Rok, co rok to popraská, většinou po zimě, ale minulý léto mi takhle popraskal lak na zrcátkách, který jsem před 3mi lety stříkal - taky sprejem.
« Poslední změna: 21.03.2011 - 18:24:54 od robb »


Offline Ghost Buster

Hej už se těším na sraz, všichni budou doma zkoušet lakovat a budem porovnávat výsledek  -_- Taky se přidám  :D Nikdy jsem to nedělal... Mohli bychom tu založit sekci lakování s různými tipy a triky. Zvlášť Johny to je hotová studnice zkušeností s lakem  -_-