GalantWeb

Víko kufru

Offline Rafik

Chci se zeptat vás co máte galanty 93-97 sedany, je normální že v kufru není žádná pružina nebo teleskop? Když stojím do kopce, tak to nedrží a kolikrát mi víko spadlo na hlavu -_- A taky druhá věc, má být zespod víka nějaká izolace? Já tam nic nemám...
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rafik

Mám tam origo křídlo, ale to přece musí držet...
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Pepe

Original jsou dvě stabilizační tyčky průměru 5mm ale asi jsou už unavené . Jsou pod zadním platem a papundekl tam má být též . Já ho kdysi získal od Svavry ale auto je už léta pryč . Pár úrazů hlavy jsem měl též a proto jsem praštěnej .  :D  -_-  Jedině dodatečně namontovat vzpěry . -_-
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Ja mam pocit, že u sedanu jsou pružiny, který to víko drží otevřený...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

No pokud mi to ještě někdy spadne na hlavu a budu to řešit, tak tam nechám dát nějakou univerzální teleskopickou vzpěru. Díky za info
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
jj pod zadním platem jsou dvě zkrutný tyče co drží víko.
Teda měly by držet, já měl sedan a tyče byly totálně utahaný, tak jsem v kufru ještě vozil kus kartonvý trubky na podepření.
Taky už jsem tím kufrem dostal párkrát přes záda... :worried:


Offline estimator

ani mne to nedrzi ale vacsinou som cely vnutri cize extra uder som nedostal  -_- -_- -_-
a izolacia tam je  :o :o


Offline Rafik

Mám nový problém.. Poslední dobou se mi stává, že se mi za jízdy na nerovnostech otevře kufr, tak musím zastavit a zacvaknout zámek. Kolikrát mi dlouho trvá než chytne v zámku.. Prostě jak kdyby už byl slabý a neudržel to. Co s tím? Dá se ten zámek vyměnit nebo ho jenom nějak opravit?
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Misak

vem sroubovak a nasteluj ho, aby se chytal lehce
Mitsubishi Galant 1997 2.5 V6 24V 163HP AT


Mitsubishi Galant 1994 2.0 16V (prodano) & Mitsubishi Galant 1994 2.0 V6 24V (RIP)


Offline Rafik

jsem to zkoušel, nejdřv jsem to prostříkal a potom nějak rovnal, ale pomohlo to jenom na chvilku. spíš ten zobáček je celkem otlačený, tak možná proto to nejde. Ale zkusím si tam vlézt přes zadní sedačky a pořádně to prozkoumat
« Poslední změna: 19.11.2009 - 09:32:03 od Rafik »
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Rafik

Pořád se mi kufr občas otevře, tak jsem ten zámek zkoušel různě rovnat a ohýbat, ale nic nepomohlo. vyfotil jsem to a problém je asi ten, že ty dvě packy k sobě nedoléhají jak mají ne?
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Rafiku, vyprdni se na narovnávání plíšků, prostě celej ten zámek vyměň. Kup na vrakáči funkční a budeš mít po starostech.. Na vložku to napojený není, jen vyndáš a zandáš čep od bowdenu.
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rafik

A je to stejné jako v liftbacku?
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
Nezkoušel si sundat ten plastovej doraz vlevo dole???
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Rafik

Tam žádný plastový doraz není... všechno to je z plechu
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
vlevo dole na dorazu je navlíknutej kov??? to černý???
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Rafik

Pokud máš na mysli to, co jsem zakroužkoval, tak to na to nemá vliv... Když je kufr zavřený tak se o to vůbec ta packa neopírá. Už to neřeším, koupím jiný zámek jak říkal dragon. Jen potřebuju vědět jestli maj 4dv a 5dv jiný zámek
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
ok, ok, jen že jsem to onehdá řešil taky a nakonec jsem přišel na to že to dělá když je zámek naštelovanej moc nalehko, resp při zavření musel bejt dostatečně našponovanej aby se sám neotvíral...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)


Offline Rafik

ok, ok, jen že jsem to onehdá řešil taky a nakonec jsem přišel na to že to dělá když je zámek naštelovanej moc nalehko, resp při zavření musel bejt dostatečně našponovanej aby se sám neotvíral...

No a taky ti to drží jen na takovém kousíčku?? Podle mě ty dva plechy by se měly o sebe pořádně opírat. Ale ještě ten bovden zkusím více přitáhnout jak říkáš
Mitsubishi Galant 2,5 V6 4WD 4WS R.I.P.
Mitsubishi Galant 2,0 R.I.P.
VW Passat Highline 1,9TDi PD 6speed


Offline Benytrans

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 628
No opíraj se mi skoro nadoraz, bovden od ručního otevírání od řidiče spíš povol aby nedělal binec, třeba se někde propružuje a otevírá to, stačí tam fakt málo... no a to táhlo od klíčku bych trochu srovnal aby se to levý rameno trochu víc dostalo k tomu dorazu, tim pádem bych zkusil na chvilku sundat ten plastovej doraz... Pokud to nepomůže tak bych teprve sháněl zámek, kterej ale budeš muset stejně seštelovat... a nebo zkus na chvilku odpojit ten bovden ručního otevírání, abys zjistil jestli to nedělá on...
Mitsubishi Galant  2,0l r.1992
Renault Scenic 1,6 16v 79kW r. 2000

Benytrans@seznam.cz
Milovice (u Nymburka)