GalantWeb

Světla

Rob · 364 · 92587

Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225
Za kolik by vyšlo kompletně to led orámování ?


Offline Sir Dag

Když si to uděláš sám. Tak jenom materiál led pásků vyjde cca 600 kč. Pokud si to chceš zapojit zvlášť na vypínač tak počítej plus dalších 100. Pokud  budeš chtít další vymoženiny jako osvětlený vypínač a dvojitou izolaci atd tak prostě tisícovka :D

V příštím týdnu mi má přijít materiál. Nebyl skladem, tak se do toho pustím.
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline freematch

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 225
to se dá, tak zapojit by to šlo k parkovačkám ne ?a za práci bys chtěl tak kolik ?


Offline Trewor

Na tvrdo na parkovačky bych to nedával aby se to dalo vypnout v případě kontroly :big grin:
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Sir Dag

Přesně..zaprvé, co s tím na technické; zadruhé, naši  :big grin: kontrolové jak bylo zmíněno :)

Dá se to komplet udělat za den :)
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pro tuningáře a případný ..jako.. angel eyes obvod parabol je 34 a 47 cm,měřeno na tom okrasným plastu mezi reflektorem a sklem.

Vyber si svůj tvar angel/devils eyes http://www.aliexpress.com/item/2X-Universal-60CM-White-Amber-Yellow-LED-Switchback-Strip-Angel-Eye-eyes-DRL-Light-Headlight-for/1903492161.html


Offline Jeníček

kluci a to sem tu jako jedinnej kdo má pojištění pokut? proti týhle silniční buzeraci co vidim denně v česku?  :big grin:
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Trewor

Jedna věc je pokuta a druhá, že ti teď můžou švestky zkrátit STK na 30 dní.
Pokud budeš mít nějakou úpravu co bije do očí tak si piš, že tě budou chytat pravidelně.
Top Gear (Jon Bentley) o 8G Galantu: It´s a nice car for a nice people.
1999 8G Galant kombi V6 AT LPG, 7G E88A AWD AWS shnilotina na díly, 6g Galant 4x4 kastle, 1994 Colt CA 1,3 a Fiat Ducato 2,8TD 4x4


Offline Jeníček

No psal jsem na pojišťovnu ohledně zkrácení STK na 30 dní a prej můžu bejt v klidu, že to taky řešej. Takže to nechám bejt a ty ledky do obrysovek dám. Ctím zákony, ale policajty, který do puntíku dělaj šašky státní dopravní buzeraci, mám hodně u prdele. Nemít pojištění pokut, tak kvůli práci kterou dělám, bych za ty dva roky vypláz na pokutách tak polovinu toho, co mě stálo samotný auto  ^_^
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Pepe

Jak to chce pojišťovna řešit ? Ty máš vozidlo " nezpůsobilé pro dopravu" a to se dá nějak obejít ??  :angry:   Co ti s tím udělají ? Odvolají se nebo co ???
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Jeníček

Abych to uvedl na pravou míru - ta firma která poskytuje to pojištění pokut, se musela nedávno stát "pojišťovnou" v pravém slova smyslu.

Funguje to tak, že pokud mi silniční hlídka PČR např. uloží pokutu, na místě oznámím příslušníkům že s tím nesouhlasím a že chci projednat přestupek ve správním řízení. Po nějaké době většinou (občas se stane že se na Vás vybodnou a sami jsou rádi za promlčecí lhůtu 1 rok od spáchání přestupku protože jejich administrativa neni na toto stavěná) přijde poštou obsílka, ve které státní aparát požaduje vysvětlení.

(Nutno zde podotknout, že úřednický šiml, který toto vyřizuje mnohdykrát neřeší, zda-li máte aktivní datovou schránku, protože pokud jí máte a přesto Vám zašlo obsílku papírovou poštou, jejich výzvy rovnou házím do koše - fikce doručení v tomto případě neplatím a úředník tímto jednáním porušil zákon.)

V tu chvíli já zašlu scan této obsílky na pojišťovnu, obratem mi je odeslána plná moc kterou já vytisknu, podepíšu, oskenuju a pošlu státnímu aparátu a tím pro mne celá věc hasne. Pojišťovna si pak na projednání přestupku pošle právníka který přestupek obhájí.

Za tu dobu co pojištění mám mi obhájily desítky pokut za parkování, na kterých jsem nezaplatil ani korunu. Takže za mě 100% úspěšnost.

Na druhou stranu vím že se zde otázka amorálnosti této věci zcela jistě nabízí a pro ty co toto trápí nabízím něco k zamyšlení - když se můžou nechat hájit právníky i usvědčení vrazi, tak pro ne řidiči?

A abych odpověděl pepemu - pojišťovna nic neobchází. Jednají v zákonných mezích. Zcela legálně se proti tomuto rozhodnutí odvolají a následnou konfrontaci s orgány uhájí. Jak to dělají, to je jejich "know-how", díky kterému je toto jedinná firma v ČR, která tuto službu poskytuje a funguje jí to. Už 4 roky.
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline BlackJack

Demonient: Není to úplně jediná společnost, která tyto služby nabízí. Ještě dříve byla například pojišťovna právní ochrany DAS.
Kdo je však nejlepší .. to těžko říct. Používají ale stejnou techniku, takže asi tak.
Mitsubishi Galant - 2.0 (100kW) - 4G63


Offline Jeníček

Tak když to bereš takle, nabízela to DAS a Slavia pojišťovna. Obojí bylo "pojištění" typu právník na telefonu + ještě nějaký drobný zanedbatelný službičky. Měl jsem obojí a bylo to jen drahý a nepoužitelný.
Mitsubishi Galant wagon 2.5 V6 118kW 08/2002 A/T
A69 Basecoat Munich silver metallic - ta hezčí stříbrná...

R.I.P.
Mitsubishi Galant wagon 2.0 GLS 100kW 11/1996 M/T + LPG Magic G4
F06 Basecoat turquoise pearl - tyrkysová perleť


Offline Pepe

Fildova světla - výměna parabol a přidání sklápění .
« Poslední změna: 20.09.2016 - 18:28:09 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pěkně!
Kolik hodin práce?
Měnil jsi jen potkávací paraboly?
A jak se to tam vešel konektor na blinkr?
 :mellow:


Offline Pepe

Vyměnil jsem všechny paraboly a blinkr patice je seříznuta podle Draka. Práce - 1,5hod. rozlepit euroreflektory  a vyšroubovat paraboly , + hod. leštění plastů z japonců a dnes 2 hod díry a montáž . Zbývá vsadit stříknuté clony a zalepit - cca 2 hod . :mellow:
« Poslední změna: 20.09.2016 - 21:21:08 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline Pepe

Klasika černá matová - auto je tmavé zelené , tam by barevná úprava neseděla.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tak ať se zadaří,nemáš náhodou raznice ,rád bych na ně dal punc E8 nebo co tam správně pro evropu patří. :-D


Offline Pepe

S tím se budeme muset nějak vypořádat.
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001