GalantWeb

Palivový filtr

Offline Pepe

ono 700 za palivovej filtr je dost peněz když stejnou službu bezpečně odvede i levnější filtr
Jak často měníš palfiltr ?    :undecided: Maximum 2x za život Galantu  , tak na něm nešetři. :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

Jak často měníš palfiltr ?    :undecided: Maximum 2x za život Galantu  , tak na něm nešetři. :mellow:

Ámen..  :-D Jinak nešetří se na žádných filtrech...
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline kenry

  • VIP Group
  • *****
    • Příspěvků: 2216
Ámen..  :-D Jinak nešetří se na žádných filtrech...


Přesně tak ušetříštak to budeš za chvilku kupovat znova a nebo se Ti něco posere....třeba vstřiky... nebo to budeš dejchat ( klima) na fitrech nešetři .... proto tam jsou....aby filtrovaly a ne propouštěly bordel....
škoda octavia 2010 njn :-) viz FB
Pha 9 +420608968561
Když můžu, pomůžu....
parkovaní ale plato na odvoz nemám ...
přístup nonstop hlídaný...(Letňany - avia)


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
Jak často měníš alternátor? Maximálně 1x za život galantu, tak na něm nešetři a kup origoš za 10 000 když tam pasuje po drobné hodinové úpravě z forda za 2000
Radouš


Offline Drak

no a nebo si ten origoš nechaš za 1500,- zrepasovat :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Dragon-and-his-Mitsubishi

no a nebo si ten origoš nechaš za 1500,- zrepasovat :)
tak to byla dobrá stěrka...:-D :laugh: :laugh: :laugh:
So yo have problem? That Don't Impress Me Much!!


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Kruciš a kde dělaj tyhle bezva repase? :angel: :angel:


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
To nebyla stěrka. To si jen Drak chtěl rejpnout. :D  Jistě pochopil že to bylo jen přirovnání
Hold každej má jinej názor. Já bych tolik za filtr nedal. Raději bych upravil značkovej ale o polovinu levnější třeba z koktávky pokud by ta možnost byla
Radouš


Offline Drak

dělaly je ve Kbelych před PALem. Ted je to tuším VDO. Na filcku byla asi za 600.- a na ostatní podle provedeni a včetně ložisek a diod do těch 1500,-
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206

Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
filtr si kup klidně od nějakého čínana co kopíruje ND, palivových filtrů jsem vyzkoušel spoustu a je to absolutně jedno kdo ho vyrábí.. důležité je,že je novej a čistej,klidně tam napasuj z filtr z octavie,ale trošku se dívej na ty filtry i rozměrově, nedávej tam nějak moc malej vůči originálu.. 1500kč bych za palivový filtr taky určitě nedal.. raději bych koupil filtr za 300korun od filtronu a zbytek bych si schoval na pívo.


Offline Pepe

Jj,zlatej pal a kbely.

 Na elektro je www.elancar.cz   - a zrepasuješ cokoli. :mellow:   Já nepsal o originál filtru - jak již psáno bylo, filtrů je neúrekom -ale jediný který tam nikdy nedám je STARLINE. :laugh:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
stím s tebou naprosto souhlasím ale napíšu to jinak:
na jakékoliv auto bych od STARLINE nedal nikdy vživotě nic..je to shit největšího kalibru..


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
S tím souhlasím i já ale je třeba zvážit jak dlouho s tím autem chci jezdit a kolik km najedu. Při mých necelých 20 000km ročně si tam dám od starline cokoli. Do 5 let auto hodlám zvrakovat takže žádné velké investice.
Radouš


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301

Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
no tak mě ano. Věřím tomu že i to spodní přední rameno a ložisko od starline vydrží. Navíc jsem šťastlivec co jezdí z 80% po nových silnicích :-) Na favorita bych taky nekupoval špičkový kotouče a destičky od bremba
Radouš


Offline blazen

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 1301
no já jsem jen napsal svůj názor .. STARLINE bych nedal ani na ten favorit.. je to prostě na trhu aasi to nejhorší ,co si můžeš koupit, horšího jsem nic nepotkal..


Offline tombik

No kdyz jde rec o nekvalitnich filtrech, pred par mesici jsem mel v rukou nejaky levny olejovy filtr :D No pri peclivejsim pohledu jsem uzřel že v něm jaksi chybí jakákoli filtrace. Prostě prázdná plechovka s dírama, nic víc v tom nebylo :D Tak se pánovi zase řeklo ať na tu výměnu přijede jindy, že mu to tam kluci s čistou duší nedají a že mu koupí klasiku UFI


Offline Radous

  • Hero Member
  • *****
  • Nejlepší tuning je, když máš vše v pořádku :-)
No kdyz jde rec o nekvalitnich filtrech, pred par mesici jsem mel v rukou nejaky levny olejovy filtr :D No pri peclivejsim pohledu jsem uzřel že v něm jaksi chybí jakákoli filtrace. Prostě prázdná plechovka s dírama, nic víc v tom nebylo :D Tak se pánovi zase řeklo ať na tu výměnu přijede jindy, že mu to tam kluci s čistou duší nedají a že mu koupí klasiku UFI

Na druhou stranu takovej filtr vydrží věčně
Radouš


Offline tombik

A neni restriktivni. Tlak oleje je pak porad dost vysoky :D