GalantWeb

[PRODANO]: Galant žralok, r.v. 2000, V6 24V, Elegance

Offline morfes

Ahoj pánové,
tak jsem to odkládal tak dlouho, až jsem se neudržel a bude muset jít z domu :'(
Situace: mám služební auto, Galant od konce minulého léta stojí v garáži a ani se nehne.
Prodej: na rovinu. Popíšu sem vše, co s ním je, abych zabránil nějakému smlouvání jak na tržišti. Budu maximálně upřímný a seriózní.
Čísla: motor tady asi všichni znáte (V6, 121kw), r.v. 12/2000, auto mám osm let a kupoval jsem ho s 225 000, nyní má natočeno 281 000 km.
Stav: zvenčí bych řekl, že není poznat jak to auto je staré. Ale lak má samozřejmě r.v. 2000, takže po 14 letech už je to znát. Nějaké brutální škody na laku nejsou, pouze rozleštitelné škrábance. Zadní podběhy jsou měněné před dvěma lety myslím. Jsou v pořádku. Před pár lety byly měněné hydroštely, nyní je ale jeden nebo dva slyšet dokud se auto pořádně neohřeje. Svítí kontrolka SRS. Pod sedačkou jsou ušmiklé kabely od airbagu (stačí tam dát odpor a už nesvítí - přijde mi to ale zbytečná práce  ^_^), protože tam jsou sportovní sedačky recaro ze staré Audi S8 s vibrační masáží a výhřevem (ten je pro jistotu odpojený, když auto stojí). Naposled bylo auto v místním servisu kvůli elektrice - něco žralo baterku jak o život. Jednalo se o anténu od rádia, která je sice nová, ale někde tam bude nějaký šotek - nenechal jsem opravovat, rádio neposlouchám). Motor je v perfektní kondici, stejně tak převodovka. Na autě jsou 17" originál Borbet kola ze Sport Edition. V srpnu 2013 praskl větší pletenec u svodů, takže je teď nový. Ten menší byl měněn někdy v únoru, když auto bylo v servise kvůli elektrice.
Samozřejmě klimatizace, elektrická okna, tempomat, zimní kola, nekuřácké...a V6. Vše stoprocentní (kompresor klimatizace byl měněn před cca 3 lety). Za mého vlastnictví auto nebylo bourané a ani předchozí majitel neboural. Celou dobu auto bylo ve vyhřívané garáži. Když dělali pletenec, tak mechanik říkal, že takhle zachovalý starý auto dlouho neviděl. Technická byla dělána před dvěma měsíci a opět vynikající výsledek.

Požadavky: mojí utopickou myšlenkou je, že by to někdo chtěl z klubu, ale to je asi fakt fantazie. Cena: 45 000,- Kč. Pro klub.

https://www.youtube.com/watch?v=3lf15fhlF6Q
https://www.youtube.com/watch?v=S61ngbiTbhE

Všechny fotky v plném rozlišení zde:
https://drive.google.com/folderview?id=0B3MYzy8tcPO0SGxNSW9aTkxjcEk&usp=sharing

Prosím zdržte se komentářů k ceně.

Kontakty: 728 046 769, Poděbrady
« Poslední změna: 21.07.2014 - 08:11:36 od morfes »
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Tam jsou ty sedačky z A8, co jsem prodal Rafíkovi?Jestli jo,tak vypadaj v tom interieru pěkně.


Offline morfes

Mám takový dojem, že jo, ale už je to dlouho. Jsou úplně v pohodě, nepoškozený. Jenom je tam taková jiná látka, ze který se míň potí zadek (asi kvůli výhřevu), zato je více náchylná na chytání prachu...respektive v těch původních to nebylo tak vidět, protože měly prachuvstřícnou barvu potahu :-D
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline sweetytv

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 114
Slyšim tam na volnoběh rachtíní ložiska jak u mě. Hold to bude fakt problém těch V6  ](-:


Offline maxx2

Ahoj. Koľko by si si predstavoval za ten palubný pc?
Mitsubishi Galant 2,4 GDI


Offline morfes

Mimo fórum budu prodávat bez palubního počítače. Když ho někdo koupí mimo fórum, tak půjde bez palubního počítače. Když tady na fóru, tak s ním :D je nepoužitý a hodiny jsou upravený aby tam pasoval, takže stačí zapojit a aktivovat.
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline rbshooter

odkud si   kde  se člověk muže mrknout na živo
Udělat něco blbuvzdorného je docela nemožné protože BLBCI jsou strašně vynalézaví.


Offline morfes

je to napsáno v inzerátu - Poděbrady
už jsem ti psal email
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy


Offline morfes

Auto má od soboty nového majitele, tak doufám, že bude sloužit stejně dobře jako mně. Zbyl mi doma palubní počítač, kdyby někdo měl zájem, napište.
Prosím o LOCK

PS: tak toto je opravdu smutné...můj šestistý příspěvek na forum a píšu, že už nemám galanta...no krásných osm let to bylo!
Mitsubishi Galant 2.5 V6 24V - r.v. 2000, 120kW, Poděbrady - Střední Čechy