GalantWeb

nepravidelný chod motora

Offline tashi

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 34
Zdravím, mám dosť veľký problém a potrebujem poradiť.
Po naštartovaní za studena ide chvíľu úplne normálne, ale postupne ako sa zahrieva tak začne robiť divné zášklby ako keby išiel len na 5 valcov. Čím je viac zohriaty tak to robí stále viac. Keď pridám plyn tak ho pridusí a po chvíli sa rozbehne. Keď sa chcem pohnúť tak ho musím vytočiť nad 3000 otáčok vtedy ide bez problémov, ale pod 3000 ot sa stále dusí. Vymenil som už všetky snímače, lamdy, rozdeľovač, klapku, váhu vzduchu, sviečky, káble, vstrekovače a 4 riadiace jednotky a stále to robí. Už som z toho zúfalý. Ak niekto viete v čom by mohol byť problém tak mi prosím poraďte. Mám celé auto na náhradné dely tak nieje problém niečo vymeniť ale asi bude najlepšie prehodiť kompletne elektriku.
 Chcel som ísť aj do servisu Mitsubishi ale tam mi povedali že na Galant r.v. 1997 nemajú diagnostický prístoj. Je to možné aby nevedeli urobiť diagnostiku na Galanta. Veď sa robili do 2004. Alebo bol taký zásadný rozdiel v elekriinštalácii medzi ročníkmi 97 a 04 že by sa nedala urobiť diagnostika?
Mitsubishi Galant 2,5 V6 24V r.v. 1997