GalantWeb

Galant 1.8 GLSI r.v.1995

Offline krtek

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
Zdravím všechny,
měl bych takový technický dotaz. Kopil jsem Galanta 1.8 GLSI a původní majitel jej dovezl z Německa, v techničáku mám udáváný výkon 85kW a přitom na webech je udáván u tohoto typu výkon 93kW. Myslím že to je dané tím, že v Německu mají povinné ručení podle výkonu a tak to omezují. Zajímalo by mě, jestli se dá tohle omezení zrušit a mít tak pár kW navíc, každý kilowatík je dobrý  ^_^ Předem dík
« Poslední změna: 19.12.2006 - 13:38:36 od krtek »


Offline Begy

  • Pisatel
  • *****
  • Everything is possible...
    • BEGYho web
ony se dělaly opravdu dvě verze. 85 i 93kw, ale v čem se přesně lišily netušim


Offline krtek

  • Newbie
  • *
    • Příspěvků: 3
vím že se dělaly dvě verze, ale co jsem zjistil, tak verze 85kW by neměla být stříkačka


Offline Bob

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 120
Mám podobné dilema, na autě mám napsaný GLSi (i v servisní knížce) což by mělo být 93kW a v techničáku 1.8i/85kW. Když jsem psal prodejci (AutoHB Brno) tak mě řekli podle VIN že se stala chyba a že mě dají potvrzení za 2000,-Kč a že si to můžu nechat v techničáku opravit. Za jejich chybu já mám platit!!!!! dobrý ne.
Galant 1.8 GLSi 1995 93kW/126HP, Brno
Škoda Superb 2.8 V6 142kW/193HP


Offline xor

  • Pisatel
  • ****
    • Příspěvků: 226
vím že se dělaly dvě verze, ale co jsem zjistil, tak verze 85kW by neměla být stříkačka
Cau, podivej se na mitsubishiclub.cz, resili jsme to tam. Jde to najit podle VIN. Ja mam 85kW verzi, je na prvni pohled uplne stejna jako 93kW. V cem se lisi jsem nezjistil.
Galant 1,8 85kW r.95


Offline Drak

Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)