GalantWeb

Ebay

Offline Drak

Citovat
A odkad jsi satane???
Info o každém je v jeho profilu. Stačí si jen na něk kliknout :)
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline a-l-d-a

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 157
a jakou zaruku budu mit ze jsem to zaplatil,ze mi to na 100 % prijde nebo nejaky doklad ze jsem to zaplatil predem dostanu?protoze me se moc nechce to platit dopredu. A plati se to v dolarech a nebo staci v nasich korunach????


Offline Drak

Založíš si PayPal Účet. K tomu pořebuješ platnou platební kartu EC/MC nebo Visa. Strhavaj ti platby z karty v měně, ve které je veden Účet od karty.  V PayPalu vidíš komu si kdy a co platil a da se to reklamovat.

Nikdo ti nezaručí, když ti třeba přijde poškozený zboží a nebo třeba místo světel cihla. Tohle už se bude takto na dálku špatně reklamovat a jediny co zmužeš je, že mu dáš na Ebayi špatny hodnocení.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline a-l-d-a

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 157
a jake mas ty stim skusenosti dobre???a to zalozeni je nejak slozite jde ten ucet potom zrusit????  
« Poslední změna: 07.03.2006 - 09:28:11 od Drak »


Offline Drak

Citovat
a jake mas ty stim skusenosti dobre???a to zalozeni je nejak slozite jde ten ucet potom zrusit????
Zatím sem nakupoval přes ebay v Německu a Anglii a vždy vše došlo na 100%. Za vedení PayPal Účtu se nic neplatí. Pro ověření platnosti karty ti při registraci strhnou 1,5 eura a to ti vrátí při první platbě.  
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline a-l-d-a

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 157
A neslo by to nejak vykuti ze by si to koupil a poslal mi to na dobirku. Samozdrejme ze by jsme si poslali vzajemne nejdriv nejakou smlouvu o tom ze ty to koupis a posles mi to na dobirku at mas neco v ruce i ja. Co ty na to????slo by to bylo by to ok ne???


Offline Drak

No nechce se mi v tom mít uložený peníze.
Legnum VR-4 TypeS

Mitsubishi Legnum VR-4 EC5W (Zenki - 8/96-7/98 Chuki - 8/98-4/00 Kouki - 5/00-8/02)


Offline a-l-d-a

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 157
to by slo tak bych ti poslal 5000Kč a ty mi posles nejdriv sve udaje a pak mi posles ale nejaky prijmovy doklad ze ji obdrzel ode me 5000Kč at mam nejaky doklad ze si je dostal chapes ne a nebo zalohu 2500 a zbytek na dobirku to by bylo lepsi + doklad ozaplaceni zalohy co ty na to  


Offline a-l-d-a

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 157
no spis bych ti to poslal slozenkou a mam hned doklad ze jsem ti to poslal


Offline a-l-d-a

  • Sr. Member
  • ****
    • Příspěvků: 157
Mockrat diky za ochotu,ale naslel jsem typka co prodava galanta s tou optikou a ptalsem se ho v jake barve to ma blinkry a mato v cervene a to neni u nas dovolene tak to zatim nebudu brat. Dikes moc ale za ochotu draku ;)