GalantWeb

P: Mitsubishi Galant 2.5 V6 1997

Offline zelena_zeme

zdravim vsechny,

vim ze spousta lidi sem nakoukne jednou za cas,proto sem dam tohle s predstihem. Zkusim se nejdriv optat vas,jestli je zajem o Galanta,nez ho svihnu na Bazos nebo vrakoviste. Jedna se o Galanta z 97.roku, 2.5litr benzin. Konci mu technicka 28.dubna, a dalsi uz delat nebudu. Chtel bych s nim jezdit jeste do cca 20.dubna,proto jak rikam,davam to sem s predstihem.

Auto jsem kupoval s najetyma 230tisici km, a za 4 a pul roku co ho vlastnim jsem s nim najel 25 tisic km. Nikdy me nikde nenechalo,takze celkem spolehlivy. Nicmene k zavadam,jiz od koupe,celou dobu co ho mam,cvakaji hydrostely. Koroze je jiz rozsahla, a to zejmena u lemu a nosniku karoserie. Na dverich povrchova rez. Vady laku jako sloupany lak na kapote, vizualne jiny odstin dilu, atd.O cem dal vim,tak na predni naprave je v haji cep rizeni na strane prevodky, na zadni naprave vyteklej tlumic. Co se tyce predni napravy, zadna ramena jsem nemenil, zatim drzi. Menil jsem vlevo homokloub, pak hlavni brzdovy valec,chladic,a vpredu brzdovy desky a pisty. Zimni pneu jsou ne plechovych discich a maj cca ty 4mm,letni jsou na 17" ALU,pneu sjety jak na formuli. S autem jezdim denne do prace, bez problemu. Baterku jsem kupoval novou ty 4 roky zpatky. Olej to nezere, je tam Valvoline Max Life. Z interieru,klima jede,okna stahujou, sem tam nesviti nejaka zarovka na pristrojovce. Co bych dal rek nevim,klidne se ptejte. Cena 8 tisic Korun ceskych.

Dam tomu par tydnu tady, kdyz nebude zajem, zkusim zacatkem dubna klasickej inzert,a pak ten vrakac.

EDIT: v aute zustane radio Sony na MP3 s USB slotem, a veskera povinna vybava.

Pridam jedno lonsky foto, kdyz to clovek hodinu lesti Tempem,tak to muze vypadat i takhle :)


« Poslední změna: 15.03.2018 - 07:56:49 od zelena_zeme »


Offline Pepe

 Za mne litá kola .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline zelena_zeme

Za mne litá kola .

jako že by jsi si je chtěl vzít? Kolik dáš? :) Nejdřív bych to chtěl prodat komplet, kola nechám nakonec, až když bude auto sešrotovaný  :-D


Offline Pepe

 2000 - 2800   :D   víc ne
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline zelena_zeme

hele,mam nabidku 6 litru za sakumprask,nechces to vzit ty aj s autem za 6? mas v tom kola,auto.... co? :-D




Offline Pepe

Na autě jsou zimní , takže komplet se zimníma 6 . Letní , bez gum nebo s gumama 2,5 . Poslední nabídka , jinak dej vše za 6 . Celek nechci .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Rob

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 5206
Pepe,domluv se o případný společný  koupi s Dagem a třeba ušetříte oba??


Offline zelena_zeme

nevim,asi jedu na mňaučku a zdvojnasobim davky,abych tve nabidce porozumel  :D


Offline Pepe

Auto si prodej za 6 , to další platilo pro kola .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline zelena_zeme

Auto si prodej za 6 , to další platilo pro kola .

aha aha, menezoval jsem to vcera z hospody, tak jsem to trochu nepobral  :mad: kazdopadne zatim nejlepsi nabidka je 3.5 tisice cash + tablet v hodnote 4 tisice  :-D ](-: za auto vcetne kol. Kdyby mi nakonec zustaly, dam vedet.


Offline Sir Dag

a kdyz ti dáme těch šest na ruku, udělám přepis tak OK?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline zelena_zeme

a kdyz ti dáme těch šest na ruku, udělám přepis tak OK?

jo, to by slo  -_- prepis udelame spolecne, nechci se dozit toho ze mi budou chodit pokuty. Kdyz ho zaplatis, budu rad  :-D


Offline zelena_zeme

btw kam s tim autem chcete jet kluci? jezdim jen po Brne, vetsinou 3km do prace,  loni jsem s tim byl v Beskydech, ale ted uz bych si asi netroufl jet s tim nejak daleko...



Offline FattalError

  • Hero Member
  • *****
    • Příspěvků: 356
nejlepsi nabidka je 3.5 tisice cash + tablet v hodnote 4 tisice

Ježkovo WOKO, a osla ten kupec nenabídl?  :laugh:

To jsou kšefty... nabídl bych 1500,- cash a dárkový koš z Lídlu (jen lehce jetej)  :-D  ](-:


Offline zelena_zeme

Ježkovo WOKO, a osla ten kupec nenabídl?  :laugh:

To jsou kšefty... nabídl bych 1500,- cash a dárkový koš z Lídlu (jen lehce jetej)  :-D  ](-:

osla bych bral, aspon bych mel jak jezdit do prace  :D ale toho mi jeste nikdo nenabidnul  :'(