GalantWeb

2.4 GDi a chybový kód 94

Offline Phoenix

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 13
Zdravím, jsem tu celkem novej a galanta mám už cca 10 let (rok 2000, 2.4 GDI) a doposud se dá říct, že bez problémů, ale teď jsem si nechal vyblikat chyby a ukazuje to chybu kód 94 což je podle překladu komunikace s ovladačem škrtící klapky. Neví někdo co to znamená?


Offline Pepe

http://www.troublecodes.net/mitsu/        :undecided: :undecided: :undecided: Ale je docela možné , že je - nebo bude problém s magnetem na hřídeli klapky .  Víc asi o tom ví Drak .
« Poslední změna: 17.01.2017 - 18:06:20 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Phoenix

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 13
Kdysi mě známej (mechanik) lepil u klapky právě magnet, že byl prej odlepenej, bo to furt při prudkým zvýšení otáček padalo do nouzáku. Ale normálně to funguje, ale připadá mi, že to trochu víc žere a asi to neplní emise je cýtit benzín z výfuku.


Offline Pepe

Při hledání tohoto chybového kódu jsem narazil na zmínku o senzoru tlaku paliva  a bylo v souvislosti právě s tímto kodem .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Phoenix

  • Jr. Member
  • **
    • Příspěvků: 13
Tak ted už mě to hází jak kód 94 tak i 92. Je možný, že se nějak rozbila škrtící klapka? pomohla by výměna? nebo by šlo udělat něco jinýho?


Offline Pepe


Offline Sir Dag

jednu škrtící klapku tady snad na 2.4 gdi mám..
Je to tak PEPE?
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

Nevím jestli klapku nebo cívku  :undecided: :undecided: :undecided:

Zajímá mne , jak jsi ke kódům 92 a 94 přišel , protože chybové kódy končí u čísla 62 anebo 74 . OBDII kódy jsou 4ciferné .
Viz "Články / diag OBD  a  OBDII .
« Poslední změna: 13.02.2017 - 20:47:52 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Sir Dag

no cívky mám čtyři..a pak mám takové to cosi co je za vahou vzduchu a je přišroubováno k hliníkové části sání..to by měla být škrtící klapka..
Byl jsi můj první a v mém srdci zůstaneš navždy. 2.0 100kw 1997 MetalicBlue


Offline Pepe

 Ano , měla by být . :undecided: :angry: :mellow:
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001



Offline Pepe

 :-D   dobrý , to jsem úplně přehlédl. :-D     V odkazu je i strana manuálu , kde se nachází popis závady  -    13l-37
« Poslední změna: 14.02.2017 - 10:47:24 od pepe »
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Pokud dobře čtu a že nerozumím angličtině , máš problém v komunikaci systému klapky - konektory jaksi nefungují . Že by oxidace ?
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001


Offline Pepe

Jestli chceš , domluv se s Dagem na klapce , kterou on má skladem .
三菱ギャラン  2,5l V6 24V  Hamilton Silver   reg.2001